Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubój rytualny

847 odpowiedzi na ten temat

#201 Share sacrable

sacrable

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 15:55

Ubój rytualny Nazywanie islamistów "brudasami" jest dowodem na to, że całkowicie nie znasz tej religii i nic o niej nie wiesz.
Tak dla przykładu:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ubój rytualny Dzisiaj, 17:26
  •  

#202 Share padalec

padalec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:zimne piwo z sokiem,bez sępów obok

Napisany 24 kwiecień 2013 - 15:57

Ubój rytualny Teraz tylko ciekawe kiedy i o ile bydełko pójdzie w górę.Obyśmy tylko nie obudzili sie z ręką w nocniku:)

#203 Share agroutasz

agroutasz

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 16:16

Ubój rytualny

Koleś pytam się retorycznie: Którą ręką kończysz pobyt w WC, a którą jesz? Jeżeli odpowiesz dwa razy tak samo, to kto jest brudasem? Im nie można, wg religii, nieczystą ręką tknąć jedzenia.

ty pewnie sobie na to pytanie odpowiadasz do dzisiaj

#204 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 17:29

Ubój rytualny Ja jak przed wprowadzeniem uboju rytualnego byłem przeciwko niemu, tak po jego wprowadzeniu i obniżkach cen ubojowych teraz jestem całkowicie za. Nie pracuję w rzeźni, widziałem tylko kilka filmików z zabijaniem bydła i nie podoba mi się to, ale ważniejsze są w tej sytuacji nasze finanse. Teraz trzeba tylko czekać na wzrost cen. Oby jak najszybciej.

#205 Share Hereford

Hereford

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 24 kwiecień 2013 - 20:23

Ubój rytualny Agroutasz czy ty wiesz co znaczy pytanie retoryczne ? Po co sie sądzisz z głupimi odzywkami? Przecież możesz kogoś obrazić , i po co?
Wydaje mi sie że cena wróci nie wcześniej niż za trzy miesiące bo ubojnie też muszą sie rozkręcić

#206 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 06:40

Ubój rytualny Trolu (agroutasz) nakarmię cę tylko raz. W moim przypadku, jeżeli ktoś da więcej o 1 zeta za kg byka, to po 2 latach z tej nadwyżki funduję sobie nową brykę całkiem niezłej marki. Gania mi więc, czy kupiec ma śniade lico, nosi jarmułkę, czy też jest zielony i zamiast oczu ma czułki. Płaci więcej, dostaje towar. To jest biznes, a nie piaskownica. Nie namówisz mnie, bym sikał pod wiatr, jeżeli inni robią to odwrotnie.

Przesadziłeś, +10%

Ok. moja wina. Powinno być przez dwa L, od trolling.

Edytowany przez agromatik, 27 kwiecień 2013 - 08:08.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#207 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2013 - 07:03

Ubój rytualny Taa, ktoś z zachodu rozpoczął a polscy urzędnicy łyknęli haczyk. Polska zawsze musi być wzorem zmian, swoim kosztem. Z CO2 to samo, nikt nie patrzy, czy inne kraje to będą respektowały. Nie ma jak to strzelić sobie w stopę i jeszcze się uśmiechać że się dobrze zrobiło. A polski budżet traci, ale co tam - na pensje wystarczy a jak coś to podniesie się podatek. Logika polskich władz zniszczyć coś jeśli dobrze idzie.

Tak naprawdę, to nie Unia ma głupie przepisy, tylko w Polsce urzędnicy są po........ Bo ile oni nie nawymyślali przepisów i obostrzeń których w UE oni nawet nie pomyśleli.
Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#208 Share dywcio

dywcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:Zwierzata i wszystko z nimi związane szczególnie bydło miesne ::P

Napisany 25 kwiecień 2013 - 17:27

Ubój rytualny http://www.portalspo...nemu,85326.html może jednak nie być tak różowo....

#209 Share slawek2301

slawek2301

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 25 kwiecień 2013 - 17:59

Ubój rytualny panowie nie mylcie uboju rytualnego z eksportem do turcji jako takiej bo jest to pojęcie ogólne .otóż nie wszystkie bydło które szło do turcji było ubijane rytualnie , większość bydła była bita normalnie .w chwili obecnej gdyby nawet przeszedł ubój rytualny to tylko nie które zakłady by biły a to dlatego że posiadają papiery na tzw halal. reszta może sobie tylko po marzyć ,a ilość tych zakładów nie wpłynie na cene bydła ,nawet gdyby bili to nie będą sie wyrywać z ceno bo poco skoro i tak kupią oporowo . na dzień dzisiejszy cena poszła w dół na wszystko a od poniedziałku obiecują jeszcze do dołu.ceny typu 13 zł itp za kilo byka za mięso wszystko sie zgadza tylko za klase R i do góry na pewno nie za klase O a to dlatego że kapitalny byk idzie do włocha . na dzień dzisiejszy zakład który nie ma u siebie włocha proponuje za byka 11,60 za klase O natomiast drugi co ma u siebie italiańca 13,20 ale za klase R i wyżej natomiast klasy O nie chce wcale .

#210 Share romanwiatr

romanwiatr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 28 maj 2013 - 10:49

Ubój rytualny Wie ktoś coś, co sie dzieje w sprawie uboju rytualnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 02 czerwiec 2013 - 13:19

Ubój rytualny Z tego co ja się dowiedziałem to wraca:)
Z tym że magazyny w dużych ubojniach są wszędzie pełne i trzeba poczekać ok 2-3 tygodni aż trochę się opróżnią i odnowią rynki zbytu to w tedy cena powinna z powrotem pójść do góry, bo jak na razie u mnie (dzwoniłem do kilku skupujących) to cena 6 do max 6.8/kg więc śmiech ogólnie.

#212 Share pedro21

pedro21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 21:45

Ubój rytualny Widzieliście:
otoz.pl/wzywamy-wszystkich-ludzi-wrazliwych-na-cierpienie-zwierzat/
??
znowu coś będą kombinować, i znowu próba upier*lenia tego co jest lepsze niż gorsze ..
żal człowieka ściska, że tacy idioci w kraju są żeby tego słuchać...

Edytowany przez pedro21, 11 czerwiec 2013 - 21:47.

#213 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów

Napisany 11 czerwiec 2013 - 22:13

Ubój rytualny Minister Rolnictwa w jednym z wywiadów sam powiedział że nie ma czegoś takiego jak humanitarne zabijanie....

#214 Share SprzedamByka_pl

SprzedamByka_pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Lepsze ceny bydła, szybka płatność, bezpieczeństwo.

Napisany 04 lipiec 2013 - 10:49

Ubój rytualny Nie popieram procedury "uboju rytualnego". Ale blokując ubój rytualny w Polsce aktywizujemy tylko gospodarki zagraniczne === ginie dokładnie tyle samo sztuk bydła tyle że w Niemczech, Anglii lub Francji.
Zakaz uboju rytualnego jest antypolski. Wychodzę do was z apelem o polubienie naszej strony:
https://www.facebook.com/ubuj.rytualny

#215 Share wojtinho90

wojtinho90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 14:51

Ubój rytualny w piątek głosowanie nad projektem rządowym, dziś miała być debata. http://www.polskiera...osci-i-zwierzat - w tym artykule piękne słowa posła PSL-u, ale co się dziwić, że tak mówi. niechby jeszcze oni spróbowali nam bruździć.

#216 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 16:57

Ubój rytualny No niech sie to wkoncu skończy i niech wyjdzie rolnikom na swoje. Najlepsi to są dopiero PiSowcy, którzy są za zakazem uboju. Śmiech na sali.

Edytowany przez mlodyhef, 10 lipiec 2013 - 16:57.

#217 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3390 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 10 lipiec 2013 - 19:08

Ubój rytualny ubój ubojem jeśli nie przejdzie-trudno najwyżej nasze byki będą jeździły zamiast np. do Goliny to do CZech-no cóż takie są nasze realia najlepiej niech zarobi sąsiednie państwo a my POLSCY ROLNICY dostaniemy ostro po zadzie..............

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

#218 Share 1210

1210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 19:15

Ubój rytualny Ja jestem za ubojem rytualnym przynajmniej moderatorowi nie będzie się nudziło i przy przejściu na każdą stronę będzie pojawiła się ankieta. Ciekawe czy jak w zniwa spadnie cena pszenicy o złotówkę to też będzie wk***iał ludzi czy może mu się znudzi. Właścicielu opanuj się !!!!!!!!!!!!!!!

#219 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 lipiec 2013 - 00:13

Ubój rytualny

No niech sie to wkoncu skończy i niech wyjdzie rolnikom na swoje. Najlepsi to są dopiero PiSowcy, którzy są za zakazem uboju. Śmiech na sali.

A i tak rolnicy będą na nich głosować. Jarosław K zna się tyle na polskiej wsi co ja na modelingu. Szkoda tylko że ludzie takiego pokroju decydują o losach polskiego rolnictwa.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 07:29

Ubój rytualny Po tym kto jest za ubojem rytualnym widać, kogo interesuje Polska Wieś. Bo Ci co są przeciw zwyczajnie mają nas i to czy upadniemy głęboko w ....