michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

cinek1808    1746

jak swój byk się urwię to nie mam problemu złapać najgorsze są takie sztuki co kopią jak konie i niech cie taki trafi to albo gdzieś polecisz albo śmierć na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu masz odpowiedź. http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/sawicki-w-tym-tygodniu-nie-bedzie-glosowania-ws-uboju-rytualnego,51589.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

3 grudnia Trybunał Konstytucyjny będzie rozpatrywał,czy ubój jest zgodny z prawem.

Czyli albo będą z tego pieniądze lub będziemy biedę klepać.Owszem jak jakiś nasz polski ekolog nie wtrąci się do tego.

Oni to do wszystkiego są zdolni.

                EKOLODZY WARA OD UBOJU ;[ ;[ ;[


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ekolodzy tylko obrońcy praw zwierząt :P. Tak by można było powiedzieć, jeżeli nie będzie ur to wy obrońcy i wszyscy inni popierający ich, wyrównacie rolnikom ceny za wołowinę i wtedy zobaczmy ilu będzie przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

sami żydzi chca to sprawdzic czy naprawde w Polsce jest takie prawo chrzescijanskie o zabijaniu nie racijonalnym czy humanitarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie znowu jakimś gów..em się zajmą,i na głosowanie w sprawie uboju zabraknie czasu i przełożą głosowanie na i my termin, itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Dziś rozprawa ciekawe co z tego wyniknie.

Rozpoczęła się rozprawa można oglądać online.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Żeby mieli zapłacone za faktyczną robotę a nie pierdzenie w stołki to za dzisiejszy dzień nic by nie zarobili a tak mają na miesiąc tyle co ja w roku za świątek piątek i niedziele żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

Żeby mieli zapłacone za faktyczną robotę a nie pierdzenie w stołki to za dzisiejszy dzień nic by nie zarobili a tak mają na miesiąc tyle co ja w roku za świątek piątek i niedziele żenada .

Siedzieli i ględzili od rana do wieczora i decyzji nie podjęli- tylko w sumie to strata czasu bo wyrok i tak jest znany i wiadomo że TK nic  w tej sprawie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacek105    18

obrońcy zwierząt zamiast zająć się  porządną  robotą wszędzie szukają problemów nie chcą jeść mięsa to niech jedzą siano zobaczymy ile wytrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tacy z nich obrońcy jak z koziej d..y trąba,jak łoś gdzieś tam przy drodze 4 dni konał to żadnego obrońcy jakoś nie było tam widać,dzień w dzień w tv gadali o tym,przez 4 dni to mogli by z calej Europy sie zjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacek105    18

po co robić aferę o martwym łosu kiedy można zrobić trochę hałasu o uboju i wszystkim narobić problemów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d132    2

Po co zajmowac sie potrzebami rolników ubojem rytualnym skoro polski rzad ma wazniejsze problemy jakimi sa spodenki kubusia puchatka , wszystkie kraje sie z nas smieja , polska włdza jest doniczego

Edytowano przez d132
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz12    21

Popieram, najlepiej byłoby odsunąć te "świnie" od koryta bo im rozum zlasowało od nadmiaru gotówki jak i władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gacek105    18

oglądaliście reklamę plush na kartę tam misiek wcale nie ma ubrania ciekawe kiedy tym zainteresują się nasi kochani politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj