Zaloguj się, aby obserwować  
pawel1981prezesik

schemat układu dwuobwodowego pneumatycznego zetor zts16245

Polecane posty

Witam poszukuje jakiegoś schematu jak podłączyć dwuobwodowy układ pneumatyczny w zts zwracam się tu do tych co mają ztsa 16245 z dwuobwodowym układem .Liczę na pomoc i jakieś zdjęcia jak to połączyć też z jednoobwodowym układem bo jest mi potrzebny ten układ do przyczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

jest to na forum poruszane bo pytałem jak to zrobić w moim 10145.

Nie pamiętam w który temat ale wiem że jest.

Potrzebny Ci będzie zawór od przyczepy i przewody.

 

 

 

EDIT

poszukałem i masz:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/28094-co-myslicie-o-przyczepach-samochodowych/page__st__80

5 strona

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez michalczarny
      Zacznę od początku- piszę pracę inżynierską, której jednym z punktów jest wyszczególnienie i porównanie ze sobą typów zawieszeń występujących w przyczepach rolniczych.
      Nie mam nic wspólnego z rolnictwem i takiej przyczepki nie widziałem na oczy,stąd pytania:
      1) Z tego co widzę po zdjęciach przyczepy mają na ogół zawieszenie oparte na resorach. Występują wtedy jakieś elementy dodatkowe, amortyzatory,wahacze?
      2) W przypadku zawieszeń pneumatycznych- czy również mają resory, czy tylko miechy powietrzne? Może jeszcze jakieś dodatkowe elementy?
      3) Są jeszcze jakieś inne konstrukcje?

      Pozdrawiam !
    • Przez MSKOTI
      Witam 
      Mam JD 6620 i nie podaje mi powietrza na złącze do przyczepy.. Spreżarka działa w kabinie manometr pokazuje normalnie 8 bar a w złączu powietrza brak. wiecie co może być przyczyną ?
    • Przez garos
      Witam słyszałem że w ww modelu jeśli jest sprawna pneumatyka to można z jej pomocą załączać wom. Tzn te sprzęgło (dżwignia po lewej stronie) co jest można ją podnosić 1 palcem a nie jak mam teraz że musze użyć dość dużo siły aby naciągnąc to sprzęgło. Bo jeśli to prawda to bd całą naprawiał a jeśli nie to nie bd robił. ktoś cos słyszał też o tym czy nie bardzo i czy to w ogóle prawda?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj