oFsik

Bizon Z056 Super

Polecane posty

Cichy94    184

to moim zdaniem nie warto go sprzedawac za takie pieniądze lepiej go miec az sie rozleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Drożej jak koledzy napisali nie sprzedaż , jak widze to jeszcze wąskie kapcie ma , a to utrudnia żywot , ale za to kabina . Jak jest z nim wszystko ok to za 25000-26000 zł wyjedzie od ciebie z podwórka .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Panowie potrzebuje porady warto tego bizonka wziasc za te pieniadze chce 18,5 spuscil na 18 i nic wiecej dodam ze do zrobienia jest wariator w podsiewaczu sa 4 dziurki zapiankowane i luz na jednym wytrzasaczu niewiem czy lozysko rozkrecone czy walniete no i silnik by trzeba bylo pouszczelniac mianowicie podkladki paliwowe wezyki rurki bo tym leci a chce cos kupic tak do 16. no i przedemna wielki znak zapytania co zrobic,co byscie doradzili mi wydaje sie troche drogo brak sieczkarni no ale czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dowiedziałem się że znajomy mojego taty co zawsze do nas przyjeżdża młócić sprzedaje kombajn i kupuje jakiś inny, ale nie w tym rzecz. Ma on bizona Z056 z 1977r. rocznie obrabia ok. 30h, kombajn nie jest w najlepszym stanie, co roku się psuje, wiadomo kto dba ten ma. Remont mu trzeba będzie zrobić, żeby jako tako pochodził. I teraz moje pytanie, ile mogę mu za niego zasugerować? Poniżej zdjęcia z 2008r. teraźniejszych nie mam bo dopiero jutro przyjedzie.

1. http://www.bankfotek.pl/view/310561

2. http://www.bankfotek.pl/view/310563

3. http://www.bankfotek.pl/view/310620

Jeszcze parę fotek dam później ponieważ mam je gdzieś na płytce a nie chce mi się szukać.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

 

 

Edit.

Dodałem jeszcze tylko jedną fotkę ponieważ reszta nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też tak nad tym myślę ponieważ Z056 weszły do produkcji w 1978 a ten jest z 1977 więc prawdopodobnie to będzie Z050 z chederem od Z056. Jutro postaram się porozmawiać dokładnie z właścicielem.

oFsik szukałem na forum ale nie znalazłem tematu, widocznie trzeba się jakieś okularki sprawić bo ślepy jestem xD.

Zdrowych bebechów to on nie ma cały czas coś się psuje :/, tu coś pierdyknie, tam się skrzynia posypie, chederu podnieść nie można coś się rozwaliło ale naprawił :) .

Jak tak myślę zaproponować 9-10 tyś. :( , zobaczymy co on na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A po czym tak twierdzisz jeśli można wiedzieć? Mój wuj w temacie bizonów trochę wie i mówił ze Z056 w standardzie miały szerokie koła.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

To chyba twój wujek jednak tego nie wie że pierwsze Z056 nie miały szerokich kół wprowadzono je dopiero jakoś około 1980 roku bodajże na skutek mokrych żniw i problemami jakie się pojawiały z "tonącymi" kombajnami w "błocie" .


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

oFsik - kupowałem 2 lata temu Bizona...zjeździłem trochę województwa i znajdowałem u nas same trupy...Jednak znalazłem "87 sieczkarnia, kabina (kiepska bo kiepska, ale jest) w miarę prosty, za 33tyś. Dorabialiśmy osłony - bo pogięte, i silnik siadł - Fabryka w Mielcu go "skrzywdziła" bo wsadzili do niego lipne części. Możesz cenić dość wysoko, by móc się z czego targować, a poza tym jeśli komuś będzie zależało na dobrym sprzęcie to go kupi bo na podkarpaciu same złomki do nabycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

poszukuje bizona najlepiej ze stołem i sieczkarnią z lat 1988-1991 ile mozna za takiego dac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Przyłączę się z prośbą o wycenę mojego kombajnu:) Bizon Zo56

Ile może być warty?? Wystawiałem go na allegro ale jakieś nikłe zainteresowanie. Czyżby ludzie nie kupowali już takiego sprzętu??

Jest to produkcja grudzień 82, pierwszy właściciel, stół i sito do rzepaku, garażowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Teraz to nie ma sezonu.poczekaj do żniw.Kolega sprzedawał perę lat temu to w czerwcu poszedł.A ile wystawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Wystawiłem go w żniwa, jak już nowy stał na podwórku.

Teraz będę wystawiał tak z raz na miesiąc, myślę że wiosną będzie większe zainteresowanie.

Wydaje mi się że to jest pora jak już ludzie zaczynają się rozglądać, bo po kupnie to każdy lubi zrobić przegląd swojemu nabytkowi:D

 

Wołałem za niego 32, ale tak na 30 liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Poczekaj jak ludzie dostaną dopłaty.Ja kupiłem opryskiwacz w listopadzie a odbierałem go tydzień temu.Był na allegro 3 dni i mój tel był pierwszy za niego.Jak go odbierałem to gość się pytał czy dostałem dopłaty bo z mojego regionu i Opolskiego było za nim masę tel.A dopłatę dostałem 1 grudnia.A na opryskiwacz miałem kasę z czegoś innego.

Ja mam z 84 roku i też pierwszym właścicielem jestem.Mój ma kabinę i 2150 mth,ale myślę że z 30 to dostanę.Ale jeszcze nie sprzedaję.Kuzyn w 2 lata temu za takiego jak ty dał 30 ale z kabiną.Gorszy od mojego,nawet teściu tak powiedział.

Po prostu trzeba klienta trafić który chce kupić porządny kombajn a nie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

a ile mógłby kosztować super 85r bez kabiny stan troszke przyniszczony na wygląd ale nie pogięty. wszystkie naprawy na bieżąco. opona 1 przednia i 1 tylna nowa 2800mth silnik 5 lat po wymianie 240mth brak wózka do hederu bo to po skrowskie jest to o osłone itp trudno. ale dokupowaliśmy co się dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakim jest stanie i ile dałeś za nową sieczkarnię.

ale ja bym wycenił na 40000pln

ps: też mam takiego tylko z 1990roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

odświeżę temat

ile można wziąść za bizona rok 1979, w ciągłej eksploatacji z sieczkarnią i przystawką do rzepaku ??


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Jakby był coś warty to by go nie było po godzinie w ogłoszeniu. Za taki dobry trzeba dać z 10 tyś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj