oFsik

Bizon Z056 Super

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym go wycenił na 27.000 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie na 41.000 to o wiele za dużo przynajmniej na 32.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

był malowany... niewarto


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Heh spalonego kupic i odremontowac to nic trudnego. Ja moim zdaniem to jak kupic to od 86r wzyż, najlepiej kabina oryginalna a nie od prywaciarza, oby nie malowany, sieczkarnia najlepiej oryginalna płocka a nie znow podróby! Cena to do 40.000 ale to 88-91r bo dać 40tys za bizonka z 85r to trzeba byc cos nie tak. Za te kombajny co są na allegro od 40tys do nawet 60tys to nikt nie da, oczywiscie on jest warty tych pieniedzy ale zeby tyle dawac za to to trzeba juz miec coś nie tak. a mth to do 1.500 a nie jak ludziska kupuja claasy z przebiegami 2300-3500, głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

sieczkarnia z wągrowca też będzie dobra my taką mamy do bizonka z-056 super i jak na razie to robota idzie żadnych problemów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
. a mth to do 1.500 a nie jak ludziska kupuja claasy z przebiegami 2300-3500, głupota!

 

ale claas z takim przebiegiem spokojnie pochodzi drugie tyle;)


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Skoro przechodzi tyle to dlaczego te z przebiegiem 3.500mth są o polowe tansze niz 1000mth? bo wyczytalem z Twojej wypowiedzi, że obojętnie jaki przebieg to, to samo:)

 

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

kolego BSZ110 napisałeś że kabina tylko oryginalna a tu się mylisz te oryginalne zostawiają dużo do życzenia nawet te ostatnie co wychodziły kupując kabinkę np. od naglaka z przyciemnianymi szybami i dobrymi nawiewami moim zdaniem sporo przegania te oryginalne tylko trzeba ją odpowiednio założyć i uszczelnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Kombajn nie wygląda źle... Co prawda już jakiś czas stoi na alledrogo, ale jak to mówią "każda maszyna ma swojego kupca"... I cena jeszcze nie taka ogromna w porównaniu do innych Bizonów... Tylko teraz zależy jaki jest stan faktyczny kombajnu...


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1531

no wlasnie. gadalismy z wlascicielem i mowil ze nigdy nie pracowal z sieczkarnia i ze silnik pracuje idealnie no ale i tak by trzeba bylo go dokladnie obejrzec. szkoda ze nie ma cofacza gardzieli. no ten tyl jakis taki troche pogiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja tam cofacza gardzieli nie używam (zepsuty) ale nawet nie wyobrażam sobie co to daje <_<




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3
Skoro przechodzi tyle to dlaczego te z przebiegiem 3.500mth są o polowe tansze niz 1000mth? bo wyczytalem z Twojej wypowiedzi, że obojętnie jaki przebieg to, to samo:)

 

Pozdrawiam...

 

Z tym ze połowę tańsze to chyba przesadziłeś trochę - to po pierwsze

Po drugie jak wytłumaczysz fakt że ludzie wolą kupić starszego claasa z takim przebiegiem o jakim mowa niż bizona z roku 200x z przebiegiem ok 500 mth??

Po trzecie claas miał w latach 85-95 o jakich bizon nie słyszał nawet w końcowym okresie jak jeszcze je produkowali.

Ale nie będę się tu z Tobą sprzeczał bo to temat o Bizon Z056 ;p

Jak masz ochotę wymienić poglądy na ten temat to zapraszam na gg lub PW.

Pozdrawiam


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    184

Witam ile moge ządac za tego bizona rok 82 kabina,nowe ogumienie,mozna powiedziec ze nowy heder bo było wymieniane przy nim slimak,motowidła i podłoga,podajniki nowe,akumulatory nowe,stan bdb 2 własciciel. :)

 

foty

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1493752abc9c496d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e4db722ada112bb.html

 

TEMATY POŁĄCZONE

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

Ja za swojego Bizona z 84r bez kabiny i sieczkarni zapłaciłem 24000zł ale to było pare lat temu, na moje oko 26000zł możesz wołac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin92    0

Ja w tą zimę sprzedałem bizona z 82 r ale nie miał kabiny za 22 tyś, śmiało możesz wołać 27-28 żeby było z czego spuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wołać za niego możesz tak ok 28 tys a w okolicach 25tys myślę sprzedasz.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj