oFsik

Bizon Z056 Super

Polecane posty

oFsik    138

Witam, na ile wyceniacie Bizona 1988r. z nową sieczkarnią(nie używaną, dopiero co założoną :rolleyes:), bez kabiny, pozdro




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

też bym tak wycenił ale na próbe!!!! (oto chodzi że jak bym na razie wycenił na próbe i by dzwonili to bym mówił ze sprzedany a jak by dużo osób dzwoniło to bym wystawił troche drożej i wtedy bym sobaczył czy chcą kupić)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

2 właściciel, u mnie stoi pod plandeką(z naczepy od tira), bo jeszcze nie zrobiłem wiaty, a wcześniej stał w garażu, a ile ma mth to nie wiadomo bo licznik stanął na 0000,0;p




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

niesugeruj się za bardzo tymi wycenami bo żeby wycenić to trzeba obeiżeć z blizka a nie na zdięciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

kabiny nie posiada, czytaj uważnie temat, w pierwszym poście jest to napisane... ;)

 

moja wycena to tak hymmm... 30 tyś... kombajn moze i jest wiecej wart, ale kto go kupi za blisko 40tyś jak piszecie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Daniel teraz o wycenę poprosił @zetor8045 i napisał ''witam ile cenic za bizona z 85 roku z sieczkarnia''




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

Ja za Z056 z 87r dałem 33tyś

wyposażenie:

Kabina (kiepska)

Sieczkarnia

Średni stan wizualny

łysa lewa przednia opona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj