Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt preferencyjny

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zorro

zorro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 15:59

kredyt preferencyjny witam koledzy-mam do was pytanie czy ktoś z was spłacał kiedyś wcześniej kredyt preferencyjny-otóż chodzi o,to żę mam ciągnik w kredycie preferencyjnym i chcę go wcześniej spłacić gdyż kupiłem inny nowy i ten jest mi zbędny i ten chcę sprzedać , jak to zrobić a czy jest możliwoś przejęcia tego kredytu przez kogoś innego? pomóżcie. dzieki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyt preferencyjny Dzisiaj, 03:56
  •  

#2 Share maciek9225

maciek9225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:01

kredyt preferencyjny Jeżeli w umowie kredytowej masz możliwość wcześniejszej spłaty to możesz spłacić wcześniej, zależy też od Twojego banku czy poniesiesz z tego tytułu jakieś dodatkowe koszty czy nie. O ile mi też wiadomo, to maszyny kupionej w kredycie preferencyjnym nie można sprzedać przed upływem 5 lat od spłaty kredytu. Przynajmniej kiedyś tak było, jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi

#3 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:11

kredyt preferencyjny Ja pytajac sie w banku czy mozna wczesniej splacic kredyt preferencyjny powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci ale lepiej zapytaj sie w swoim oddziale.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 19 grudzień 2012 - 18:01

kredyt preferencyjny znajomy sprzedaje teraz ziemie kupioną na kredyt preferencyjny. nowy właściciel przejmuje kredyt. b yło troche ceregieli i kosztowayo z 12 tysięcy chyba wszelkie formalności( kwota kredytu to duża bańka). najlepiej udaj sie do banku i oni ci wsstko powiedzą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:20

kredyt preferencyjny czy moge sprzedać ciagnik który był kupowany za kredyt preferencyjny (ciągnik ma 5 lat)?

i co z pozostałą niespłaconą cześcią kapitału?