Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wloczykij

wloczykij

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 14:04

Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części Witam,
Mam do roboty przekładnie w paszowozie RMH, no i jak się okazało może być problem z dostępnością cześci bo rzekomo polski importer Alima-Bis nie współpracuje już z RMH. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie można kupić koła zebate do przegładni tego paszowozu? Producent i model tej przekładni to: Reggiana Riduttori RA1700 ZI, może w jakichś innych paszowozach jest stosowana?
Firma nie ma żadnego przedstawicielstwa w Polsce a na jej stronie nie mogę znaleźć żadnych informacji o sprzedaży części (choć zapewne istnieje).
Proszę o pomoc obeznanych w temacie.

foto2.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części Dzisiaj, 20:32
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 14:09

Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części http://www.farmpartn...u/news,rmh,3,23 a może tu spytaj

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share wloczykij

wloczykij

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 15:06

Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części Dzięki, prawdopodobnie uda się zakupić owe części w tej firmie. Czekam na odpowiedź.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wloczykij

wloczykij

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 07:17

Paszowóz RMH,przekładnia Reggiana Riduttori RA1700 ZI części No to opowiem może co ciekawego powiedział mi pracownik tej firmy.
Po dłuższym oczekiwaniu aż wróci z urlopu otrzymałęm telefon z informacją że...nie można zakupić tych części do przekładni bo RMH w tej chwili zakłada do swych paszowozów inne. Na tą chwilę nie jestem w stanie ustalić czy RMH wali w ch*ja swoich klientów czy Panu z farmpartnera zwyczajnie nie chciało się poszkuać więc postanowił z góry powiedzieć "nie ma, dziękuje dowidzenia", ja rozumuje w ten sposób że skoro np. polonez nie jest produkowany x lat i można kupić czesci to tymbardziej do 5 letniego paszowozu też powinno się dać, przecież to nie jest wynalazek z lat 80! Nie mogę uwierzyć w to co usłyszałem, żadnej troski o klienta.
Normalnie ręce opadają...