Skocz do zawartości

Zdjęcie

TC 56 problem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:50

TC 56 problem witam serdecznie problem polega na tym iż po załączeniu masy kombajn odpala mimo że kluczyki mam w ręku
dzwoniąc do serwisu powiedzieli że mogło wystąpić jakieś zwarcie co wy jednak o tym sadzicie gdzie szukać pomocy i co może być przyczyną takowego zjawiska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TC 56 problem Dzisiaj, 05:08
  •  

#2 Share mariusz0209

mariusz0209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:56

TC 56 problem Mają rację że gdzieś jest zwarcie i to najprawdopodobniej właśnie w stacyjce dlatego kluczyk nie jest potrzebny. Musisz sprawdzić próbnikiem przejścia według schematu instalacji elektrycznej w stacyjce w zależności od położenia kluczyka. Jeżeli to nie to to musisz przejrzeć wiązki okablowania. Możesz też odłączyć kable odpowiadające za rozruch od stacyjki i sprawdzić czy po podłączeniu masy jest ok a następnie je zetknąć na chwilę i zobaczyć czy będzie reakcja jeśli będzie ok to stacyjka do wymiany

#3 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 06:58

TC 56 problem ok panowie a jeszcze jakieś propozycje na rozwiązanie tego problemy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share JanuszM6040

JanuszM6040

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 08:47

TC 56 problem Ja proponuję zacząć od rozrusznika prawdopodobnie zespawały się styki w włączniku rozrusznika, odłącz kabel doprowadzający prąd od stacyjki do włącznika i jeżeli problem nie ustąpi to wtedy czeka cię wymiana włącznika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 18 luty 2013 - 09:19

TC 56 problem problem z samoczynnym załączaniem rozrusznika rozwiązany przyczyną były przetarte przewody przy przekażniku na silniku ale jeszcze pozotaje pytanie ponieważ mam problem z cewką przy pompie wtryskowej dochodzą do niej 3 przewody mógłby ktoś mi dać foto jak te przewody idą bo po podlłączeniu zaczyna mi się kopcic cewka