rucin

auto do 1000zł

Polecane posty

bratrolnika    28671

szukając czegoś młodego i niedrogiego zamiast francuza wolał bym anglika- np Rovera 75- był by nowszy od passata i lepszy od laguny :D

 

nie wiesz kolego co piszesz, znajomy kupił z silnikiem 2.0td leyland dwa latka temu właśnie Rovera 75, rok temu go sprzedał, do tej pory się cieszy

poza tym napisz mi jaki jest dobry silnik w Roverze??? benzyna-w której pada notorycznie uszczelka, poczytaj sobie w necie, jest dużo o tym, czy też właśnie wspomniany przeze mnie diesel leylanda, którego nikt w Polsce nie chce/nie umie serwisować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

parę osób w moim otoczeniu miało właśnie nexie i strasznie się sypały a ta niestety troche wykracza po za budżet jutro obejrze uniaka i jak się nie dogadam z gościem to nexie lukne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

W 3 klasie technikum po lekcjach jezdziem w pizzeri i rozwoziem zarcie, Po 2 tygodniach zarobiem 1000zl na pierwszy samochod , kadet 1.6 d a najlepsze ze po 3 miesiacach sprzedalem go za 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

nexia? owszem nie doceniona tak jak i lanosy :) a co najlepsze jak do nexii czesci nie bedzie to mozna szukac od kadetta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

byłem dziś oglądać to uno istna ruina na dzień dobry trzęba dołożyc około 1000zł silnik ponad 200tyś przejechane cały zasmarkany progi błotniki i nawet uchwyty które trzymają silnik mocno skorodowane oc przegląd i ważność butli zachwilę się kończy ale znalazłem za 800 zł favoritke 1.3 w LPG jutro mam zamiar ją obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

to moze zamiast favoritki epoke nowsze cienko cienko albo cytrynke AX? peugeot 205, 309,405, renowka 19 albo polo II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

kolego auto za 800 z lpg to lepiej idz na dobra wodke i dziewczynki bo przejezdzisz cala kase na paliwo ogladac takie auta,jezeli ktos to sprzedaje to zanczy ze na zlomie dostalby 300-400 i chce wiecej wyrwac a to juz do jazdy sie nie nadaje,zeby jeszcze cos pojezdzilo to za mniej jak za 2tys nie szukaj bo to bez sensu,wiecej opony do takiego zloma kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

Ja właśnie szukam jakieś polóweczki w ok. Mazowsza jestem z Sochaczewa nie wiecie czy do 3 tyś to jakąś taką w miarę wyrwe albo jakiegoś diesla ale ciężko za tą kasę coś dobrego na rope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    303

To powiem ci szczerze, że prędzej przejeździsz całą kasę jaka masz na ten samochód niż coś sensownego znajdziesz. Zwiększ swój pułap cenowy do 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

no ja to 3 tyś chcę przeznaczyć a propo peguota to już jednego mam drugi nieee punto byłem oglądać to szkoda gadać ahh chyba czasy kupienia fury za 700 zł i jeszcze do niej nic nie dołożyć to już mineło jeszcze 2 lata temu kolo zdał prawko pierwsza lepsza fiesta za 600 zł z gazem i hakiem latała od wiosny do wiosny a potem urwał miskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    303

Ja pamiętam czasy, że za 100 zł miało się malucha i to jeszcze z ważnym przeglądem i ubezpieczeniem. To były czasy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

gdybym sprzedał skuter wtedy fundusz zwiększa sie ale jak narazie muszę szukać czegoś tańszego inseminator który do mnie przyjeżdża co jakiś czas zmienia auto a kupuje właśnie takie do 1000 zł ma chłop szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

bierz favoritkę to jeszcze pojedziesz na ZLOMBOL w wakacje :D byłem w tym roku żukiem, super sprawa:D


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Nie chcę ale muszę się wtrącić bo jak czytam to co pisze Luke16 to mnie krew zalewa... Same bzdury i do tego obrażanie... Wielu moich znajomych ma VW golfy, passaty itp I sprawują się bardzo dobrze, sam mam golfa III i jestem bardzo zadowolony, zero rdzy od pierwszego właściciela z Niemiec !!! Kolega ma Lagune i już drugi raz silnik się rozleciał... chce ją sprzedać jak najszybciej i kupić Audi. Auta Francuskie są tańsze tańsze od Niemieckich bo ich wykonanie jest gorsze... Niema cudów :/

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Wojtek1693 polecam piosenkę -->

:D

Sorry ale powstrzymać się nie mogłem :P ... Miałem i szybko sprzedałem.... :P Do tego tak gniło, tak się psuło że hohoho ... Golf się na "dwójce" skończył .... ;) A co od pierwszego właściciela to pewnie od starszego pana który jeździł nim do kościoła w niedziele i na zakupy ?? :D Aaa przebieg pewno z 180 tyś km i rocznik 1994 :P ... Sorry ale dorywczo handluje autami i wiem jakie są "okazje" w niemcowni i gdzie się kręci liczniki ;)

 

Do autora szukaj okazji ... ;) Ja w październiku kupiłem punto II 1.2 z 2001r trochę poobijane za 3500zł ... Do tej pory dołożyłem termostat i nowy płyn :P

Dzisiaj Vel Satisa wujek mi przywiózł z Niemcowni za 10 tysi 2003rok i Megane w combi z 2006r za 7 tysi bo porysowana... Więc okazje są tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Na temat mojego golfa jest od jakiejś Pani, udokumentowany przebieg 204 tyś, i nie wskazuje na więcej, 180 km/h i więcej pokazuje bez problemu silnik 1.6 AEE. Każdego kogo znam co miał lub ma golfa bardzo go chwali, oczywiście zdarzają się awarie... ale są to błahostki a ich naprawa kosztuje parę groszy. W moich stronach większość jest zdania ( byle nie Renault i Fiat ) Mało jest osób która ma dobre zdanie na ich temat, psują się na potęgę :P

 

No to określenie (wieśwagenem) Widzę że wg ciebie każdy kto jeździ VW jest gorszy... Człowieku pomyśl zanim coś napiszesz...

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

Luke16 wiem że nie ma się co palić ani spieszyć ale co do golfa 3 to w rodzinie parę ich było i wszystkie rdza jadła może zależy jaki egzemplarz ja się za dobrze nie znam na samochodach ale krąży opinia że właśnie 3 generacja golfa gniła na pomste mam lagunę z 96r. była bita jakieś 3-4 lata temu przebieg około 300tyś na zegarze ale myśle że wiecej i rdzy nie znajdziesz a w astrze F leci prawa strona dodam że laguna od 2005r jest w gazie odejście ma dobre i do silnika chyba jeszcze długo nie zajrze i cenie francuskie samochody za komfort jazdy bo nie oszukujmy się niemieckie samochody(niewiem jak nowsze ale te do 2000r) mają twarde zawieszenia i praktycznie każdy dołek czuc na krzyżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Golf to Twój pierwszy samochód?? Myślę że tak ... Ja już miałem ich "trochę" I miałem fiaty, VW, Audi, Peugeoty, Renówki, Cytrusy ( w pracy które miały nawet i po 700 tys przebiegu - skręcony na 170 tysi a potem się dowiedzialem że chodził w firmie farmaceutycznej, Clio 400 tys ) i Toyotkę i szczerze najlepszymi okazują się fiaty ;) Mam seicento które od nowości chodzi z LPG i ma 313 tys km przebiegu !!! Więc nie wciskaj mi tu kitu jakie to VW są super ach i och ... Bo naprawdę wkurnia mnie zachwalanie golfa i całego VW jaki to on ach i och ... :/ Jakbym nie miał to bym nie mówił ... :/

 

P.S. Sam go sprowadzałeś czy przez jakiegoś handlarza?? Książke i papiery to 1 dzień i masz z jakim przebiegiem chcesz :D I to już w niemcowni :P Ahh brutalny jest ten świat ..na liczniku masz jeszcze napis total?? .

 

 

rucin my mamy scenica 1.6 16V który ma prawie 300 tys przebiegu i też świetnie lata a jak na megane w powiększeniu super komfort jest ... ;) A części tanie jak barszcz

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

Każde auto jest dobre bo każdy oczekuje czegoś innego tak samo jak z maszynami jednemu wystarczy np.bomet za kilka tyś a inny musi mieć kverneland bądź jakaś inna firma w tym przypadku jak i w przypadku samochodów płąci sie za markę a nie znaczy że coś tańsze mniej okrzyczane nie poradzi sobie bo zaraz ci się popsuje tak samo jest z traktorami MTZ/Belarus 3/4 rolników twierdzi że to szajs że lepiej kupić c360 bo to jest traktor a nie mtz w tej samej cenie mocniejszy i z przodem tak jak kupuje VW starszego kilka lat od renaulta bo to jest VW każdy ma i chwali mimo że sie sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

albo u mnie trochę spotykane bmw e30 w gazie lans blans a taki trup starsze albo takie same rocznikowo jak właściciel ale bmw jest lacza pali tylko gaz lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

W moich stronach większość jest zdania ( byle nie Renault i Fiat ) Mało jest osób która ma dobre zdanie na ich temat, psują się na potęgę :P

 

 

 

sam sobie odpowiadasz... w Twoich stronach "byle nie renault"... a sam miałes?? jezdziles ze wiesz ze sie psuje? nie z tego co widze. a ja tez moge powtarzac ze wujka brata synowej kuzyn kupił q7 za 30 000 od dziadka co jezdzil do Kosciola :P

 

 

 

aha... i tu odpowiedz na wasze nerwy i watpliwosci.. mialem i VW i miałem Audi... i jakos wole Renowki Peugeoty i citroeny ;) dziekuje dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj