Skocz do zawartości

Zdjęcie

auto do 1000zł

136 odpowiedzi na ten temat

#41 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 20 grudzień 2012 - 12:02

auto do 1000zł U nas w tym przedziale cenowym króluje ford fiesta III. Auto raczej do ekonomicznych nie należy, bo są to zazwyczaj benzynowe modele, do których nikt nie montuje gazu, bo to by wyszło drożej niż sam samochód. I zazwyczaj kupują to ludzie co mało jeżdżą- z wioski do wioski do kogoś do roboty, od czasu do czasu na zakupy do miasta i to wszystko. Jeśli myślisz o robieniu dużo km w roku to nie ma sensu kupować tak leciwego auta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
auto do 1000zł Dzisiaj, 21:56
  •  

#42 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 11:19

auto do 1000zł a volvo v440 1.7 w gazie 1991r mogę się zamienić na skuter ale mało o nim wiem ma ktoś takie auto?

#43 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 11:47

auto do 1000zł koszty naprawy cię w tym aucie zjedzą... Ja bym wystartował jak już coś w jakiegoś fiata, czy renault, czy jakby się trafił VW ... Przy tej kasie to tylko coś taniego w naprawach...

#44 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 24 grudzień 2012 - 12:01

auto do 1000zł A co powiecie o tym: http://tablica.pl/of...bb15601b;r:18;s:
lub o tym: http://tablica.pl/of...bb15601b;r:18;s:
Bo z tego co wiem to one sa w ocynku więc za bardzo gnic niepowinny :ph34r:
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#45 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 13:27

auto do 1000zł Przeciez to ten sam. Koleś się na niego wkurzył bocentralne nie grzeje i sprzedaje.

#46 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 14:43

auto do 1000zł peżoty twarde bestie sam kupiłem 106 z 91 i już od wakacji go tłukę a zajechać nie mogę raz w mieście zaczoł mi stękać ja patrze a tam nawet bagnet się nie maczał ale do domu doleciał kupiony za 800 zł a dołożone hmm komplet świec i nowe borygo na prawdę ten samochód mogę polecić blacha jak na ten rocznik prawie nie pordzała tylko oglądajcie tylne belkę bo może już złom karoseria

#47 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 21:48

auto do 1000zł @hubertuss faktycznie :wacko: przez przypadek 2 razy tego samego wkleiłm dokładnie chodziło mi o tego: http://otomoto.pl/pe...-C27280829.html

106 patrze tez w małych pieniądzach kupic:
http://otomoto.pl/pe...-C26844644.html
http://otomoto.pl/pe...-C27100163.html
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#48 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 24 grudzień 2012 - 22:10

auto do 1000zł Ludzie jak ognia boją się tych tylnych belek skrętnych we francuskich autach a tak naprawdę naprawa jest bardzo prosta. Kumpel ma 405 1.9TD i wychwalić go nie może, jak na starego diesla idzie jak rakieta :)

#49 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://meegan.wizytowka.pl/

Napisany 25 grudzień 2012 - 10:47

auto do 1000zł 106, 405

mialem 106 z silnikiem 1.4 szła jak rakieta. auto sprowadzone (6 lat temu) w stanie troche do poprawki kosmetycznej. samochod byl niezle wyposazony (elektryka welury aluski, zderzaki w kolorze) rocznik 91. blacha w ocynku a koszty naprawy belki 200 zł na łozyska i czopy :) naprawde polecam takie auto. na taka mase 75 konny silnik naprawde robil robote a palił kolo 6-7 litrow ;)
teraz można kupić taki cudo za małe pieniądze

wyglądał tak http://www.polskajaz...ugeot/106/22557

Edytowany przez CZESIEK88, 25 grudzień 2012 - 10:56.

#50 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 11:03

auto do 1000zł 306 w bezynie tez idzie znaleźc za ok. 1500zł
http://otomoto.pl/pe...-C27323891.html

Ciekawe ile jest prawdy w tej wielkiej awaryjności i skomplikowanych naprawach we Francuskich autach (głównie o Peugeota mi chodzi)... są to może tylko bajki a może jest w tym szczypta prawdy...

Edytowany przez MgrLukash, 25 grudzień 2012 - 11:07.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 11:08

auto do 1000zł te starsze na pewno mniej sie psuja od nowszych modeli.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

#52 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 11:33

auto do 1000zł jako uzytkownik ( a nie gadam bo sasiada wujka kolegi brat miał) samochodów francuskich powiem tak. następny też będzie francuz :P miałem 2 niemce i 4 francuzy. najmilej wspominam Lagune a najgorzej Audi.

#53 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 12:50

auto do 1000zł Francuskie auta nowszej generacji mają masę bajerów typu czujnik deszczu itp. Jak wiadomo elektryka lubi szwankować. Do warsztatu przyjadą trzy laguny na czujnik i jeden golf z urwanymi korbowodami i rozsadzonym blokiem i wtedy taki TUV czy DEKRA piszą że francuzy psują się 3 razy częściej od niemca :)

#54 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 13:49

auto do 1000zł dokladnie jak kolega paweł pisze... poza tym sa gusta i gusciki i sa ludzie i ludziska ale ja naleze do tych ktorzy sa przeciwnikami gadania ze passat w tedeiku od dziadka z niemiec ktory jezdzil babce po maslo do sklepu to bóstwo a francuz to g....
nie boje kupic sie laguny II w dCi :P

nie odbiegajac od tematu jak wspomnialem o 106... znajomy kupil ostatnio od 1 wlasciciela co prawda bida bo nawet obrotomierza nie ma ale 1.0 zagazowany. dal 800 zł :)

#55 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 14:10

auto do 1000zł Własnie ciekawi mnie takie stereotypowe myslenie co po niektórych ludzi, bo bardzo podobaja mi się żabojady szczególnie 407 :P (wiadomo nie ta półka cenowa)
Ciekawi mnie np: w czym Taki VW Passat (B4) jest lepszy od Peugeota 405 bo VW jest jednak kilka tys droższy ale czy warto do niego dokładac :huh: czy może dopłaca się za bardziej popularną markę?
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#56 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 14:28

auto do 1000zł najpierw pojezdzij troche autami za kierownica drozszymi niz za 2tys i dopiero zadaj takie pytania 405 do passata :lol: :lol: :lol: to cos takiego jak skodziarze porownuja octawce do paska b6 i audi a4 :lol: :lol: :lol:

#57 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 15:28

auto do 1000zł i wlasnie to jest polska. tu sie twierdzi ze jak sie ma vw w tedeiku to jest sie kims... osobiscie wychodze z zalozenia ze lepiej kupic nowszego, lepiej wyposazonego i ladniejszego(to juz sprawa gustu) francuza niz za te piniazki brzydkiego niemca nie rzadko nawet bez elektryki szyb. w kazdym samochodzie trzeba wymieniac olej i w kazdym cos sie zepsuje bo przeciez to maszyna. ale niewiem. moze ludzie kupuja vw audi... bo chca sie dowartosciowac? moze ta marka powoduje ze jest sie o sfere wyzszy? :P

P.S zeby nikt mi nie pisal w odp ze pisze tak bo mnie nie stac na vw czy audi i zazdrosc przeze mnie przemawia ;) mialem i vw i mialem audi. teraz mam peugeota. nastepna bedzie renowka lub tez peugeot. ;) koniec mojego off topa

#58 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 25 grudzień 2012 - 16:25

auto do 1000zł Najlepiej to ja wam powiem kupić jakiegoś mercedesa z niemiec np. w124 albo jakąś 190 2.0 albo 2.5.Mój kuzyn kupił w124 za 1000 ojro majoneza po taksówce i jeździł nim ile czasu. Do czasu jak go sprzedał i kupił w202 kombi to już nie jest tak wesoło. :)
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#59 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 17:29

auto do 1000zł co do mercedesa to owszem. jak wino. im starszy tym lepszy aczkolwiek niewiem nie powiem nie miałem. znajomego e klasa z 97 roku strasznie rdzewieje... ale w124 za 1000 zl nie kupi raczej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 20:57

auto do 1000zł Panowie nie porównujcie paska b4 do aut fracuskich. Nowego passata owszem można porównać bo faktycznie jakość jest podobna. Z zaznaczeniem, że to passat zjechał do poziomu francji. Passaty b4 zwłaszcza w dieslu mają po 500 tys km o ile nie więcej. W kazdym licznik po 3 razy cofany. Mało które auto francuskie tyle wytrzyma. Może jedynie 405. Miałem kiedyś c3 autko fajne, fajny silnik, podobało mi się bardziej niż polo. Niestety na wrażeniach wizualnych się kończyło. Silnik 1,4 hdi wprawdzie mało palił. Ale ciekło z niego. Gadałem z kiloma ludźmi co takie mieli. Każdy mówił, że jak nie cieknie z pod pokrywy zaworów to silnik już był rozbierany. Na wierzchu co prawda korozji nie było. Ale wszytskie śruby w komorze silnika, zamki w drzwach, serwo i masa innych rzeczy pokryta była korozją. Auta franciskie są przyjemne bogato wyposażone. Ale niestety z trwałością róznie jest.
Passaty kupują ludzie, którzy dużo jeżdżą stąd wysokie przebiegi chociaż liczniki cofane. Nie ma co się potem dziwić, auto niemieckie ma podobną awaryjnośc do francuskiego. Z tym, ze niemiec ma orzebieg 2 lub więcej razy większy.
Na koniec jeszcz jedno co mnie wkurzało w c3. Aby co kolwiek pod maską rozebrać trzeba wyjąć masę innych rzeczy i dostep do wszystkiego jest masakryczny. Czyściłem w nim zawór egr. Tam wszystko jest przykręcone do wszystkiego. W tdi takich problemów nie ma.Dzieliłem się swojmi uwagami z zawodowymi mechanikami. Każdy przyznał, że woli naprawiac niemca ze wzgledu na prostsze konstrukcje i łatwość odkręcania długo nie ruszanych śrub.

Edytowany przez hubertuss, 25 grudzień 2012 - 20:59.