nasil90

Wszytko o mf 3080 i pochodnych

Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

trzeba rozebrać


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

witam panowie kilka dni temu podczas jazdy w zginęły kierunkowskazy tudzież światła awaryjne bezpieczniki w porządku i podłączenia też co może być przyczyną ?


kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Sprawdź kable nad silnikiem tam są wtyczki u mnie tam zawsze był problem po zmianie wtyczek ze światłami spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek91    0

Mam MF 3065 i nie moge wyłączyć napędu nie gasnie mi kontrolka jaka może być tego przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Zeby wyłaczyć pierwszy raz po odpaleniu musisz nacisknąć chamulec a jeśli wogule nie możesz i nie gasnie kontrolka to zapewne masz włacznik uszkodzony


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Pytanie do znawców.

Mam problem z obrotami w MF 3085. Gdy wciskam pedał gazu, to z opóźnieniem reaguje na to silnik. Gdy szybko schodzę z obrotów, to silnik gaśnie. Jak ciągnik się rozgrzeję czy pochodzi dłużej na wyższych wszystko jest dobrze. Wszystkie filtry były zmienione więc to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Odpala tak jak zawsze czyli za pierwszym razem, bez żadnych problemów. Wczoraj nim jeżdżąc zauważyłem, że na początku z opóźnieniem wchodzi w obroty, jak się przegazuje to jest dobrze ale jak znowu pochodzi chwilę na wolnych obrotach, to problem wraca. I trochę tak jakby brakowału mu mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Ja mam 3095 jak chcesz to ci sprzedam. :) Jak nie pojedziesz to sie nie dowiesz....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid2795x    1

Odpala tak jak zawsze czyli za pierwszym razem, bez żadnych problemów. Wczoraj nim jeżdżąc zauważyłem, że na początku z opóźnieniem wchodzi w obroty, jak się przegazuje to jest dobrze ale jak znowu pochodzi chwilę na wolnych obrotach, to problem wraca. I trochę tak jakby brakowału mu mocy.

Zlikwidowałeś ten problem, bo u mnie od pewnego czasu też tak się dzieje <_<

Sprzedam przyczepkę gospodarczą. Proszę pisać na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregoryk    0

Koledzy dajcie namiary na komisy z traktorami najlepiej massey ferguson.Jestem z kuj.pomorskiego.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Panowie mam pytanie gdy prację z maszyną uprawową to przycisk opuszczania ma być cały czas wciśnięty na opuszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

wlkpmder od rolnika z niemiec?? :D To Ty z Niemiec jesteś? bo z ogłoszenia wynika ze Ciagnik sprowadzony jest a u rolnika to on tylko stoi ;)

 

Swoja drogą ładnie wymalowany ;) ktoś się postarał ;D

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Kupiłem u rolnika w niemczech sam nie handluję tylko kupiłem wiekszy i ten sprzedaję a malowany to kiedyś był na pewno w fabryce . Ja Ciągnik do siebie to patrze tam by kupić w dobrym stanie a u mnie jest garażowany więdz ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

a czy przy włączonym przycisku opuszczanie nie chodzi pompa cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Pompa pracuje cały czas i mało tego, ma pracować cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Wiem wiem że ma cały czas pracować tylko jakoś źle to ujołem o co chciałem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek1    2

Panowie mam pytanie . Potrzebuję numer czujnika położenia ramion podnośnika , ten co jest na czujniku boschowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

numeru ci teraz nie znajdę, ale powiem ci że tydzień temu kosztował mnie około 1150zł. :D

MF8150, na uwrociach, przy skręconych kołach rozłącza mi sprzęgło i trzeba walnac pedałem do podłogi i ciągnik ruszył lub zmienił kierunek. Jakies pomysly?

Edytowano przez farmermf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek93    27

Panowie mam problem w swoim MF 3085 , nie działa Dynashift , kontrolki w ogóle się nie świecą , tylko gdy wciskam sprzęgło to się świecą a gdy je puszczam znowu gasną , napęd i wom załacza sie bez problemu . Co możę być przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez karolox
      Witam, od pewnego czasu nie działa mi ogrzewanie w ciągniku massey ferrguson 3635 2013r. Przyjechał serwisant, i powiedział że trzeba zaworek wymienić co otwiera żeby płyn mógł iść na nagrzewnicę, (u góry w dachu) . Wymontowałem go, wymieniłem, i nadal nic, jak nie grzeje tak nie grzeje. Płyn ciągle uzupełniony do maksimum, dodam, że po zdjęciu węzy przy nagrzewnicy u góry wyleci z węza może kieliszek płynu, może nawet nie, i stąd moje pytanie, co może być powodem? Może miał ktoś już taki przypadek? Czy możliwe ze pompa nie daje ciśnienia żeby płyn mógł iść do nagrzewnicy do góry w dachu? Serwis nie umie pomóc, bądz nie chce, ręce opadają, zima jest a ogrzewania brak. Dodam, gdy ciągnik jest nagrzany prawidłowo. Możliiwe że są jakieś zaworki gdzieś, co nie przepuszczają płynu na nagrzewnicę? jeśli są, i ktoś miał taki problem, proszę o podpowiedz, z góry dziękuję  
    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez aga19892010
      Może ktoś z was wymieniał lub wie jak to zrobić-muszę wymienić rewers w mf 8140 ?nadmienię,że nie jeździ do przodu ,tylko wstecz-kupiłem uszkodzony -proszę o podpowiedzi ale tylko osób które naprawdę coś wiedzą a nie tylko domniemają,z góry dziękuje
    • Przez Radosław142
      Witam. Kupiłem ciagnik na wiosnę. Jest on z 2008r ma teraz obecnie 6tys mth. Wszystko było okej przez dłuzszy czas. Szarpać zaczął przy pracy z ładowaczem, zrobiło się to nagle. Ciągnik szarpie jedynie do przodu ze sprzegłem jak i bez. Zaczeła się rowniez zapalać kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni ale to jedynie po dłuzszej pracy gdy sie olej rozgrzał. Kontrolka gasła gdy sie ciagnikiem zachamowało. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj