Zaloguj się, aby obserwować  
ursus360zturem

ZETOR FORTERRA 100 HSX czym sie różni

Polecane posty

siemka interesuje mnie nowa forterra HSX 100 i mam pytanie czym się różni od zwykłej forterry?... czy moze ktoś już jeździł taką forterrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Istnieje takie cos ja google i radze tam poszukac a nie zasmiecasz forum pytaniem na ktore odpowiedz bez problemu znajdziesz w googlach!!


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ciągniki Forterra HSX wyposażono w najnowocześniejszą technologię; najnowszej generacji rewers, nową pięciostopniową skrzynie z trójstopniowym wzmacniaczem, ponadto mocniejszy układ hydrauliczny, sterowanie trzypunktowym zawieszeniem Hitchtronic, wyświetlacz LCD, większy rozstaw osi poprawiający stabilność, nowe fotele i wiele innych innowacji. To najlepszy pakiet firmy Zetor, który łączy wydajność, trwałość i niskie koszty eksploatacji.

 

http://www.zetor.pl/zetor-forterra-hsx

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Ciągniki Forterra HSX wyposażono w najnowocześniejszą technologię;

To zdanie rozbawiło mnie najbardziej, Fortera i najnowocześniejsza technologia :)

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sam jeździ bez kierowcy hehe

to co oni wprowadzili to np case 20 lat temu już miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Jak dla mnie to admin powinien dać %%%% autorowi! Po co zakładać taki temat skoro szybciej byłoby wpisać www.google.pl potem zetor jeden klik i jesteś na stronie, masz wszystkie informacje. Baa nawet zobaczysz jak frotka wygląda jeśli nigdy nie widziałeś.

Ludzie nie zaśmiecajcie forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Po co się tak spinać, założył temat to założył. Tam może z grubsza obejrzeć zdjęcia, tu może dostać opinie od osób które taki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

to ja nie wiem po co jest forum, skoro więcej ludzi spina się, że ktoś się o coś zapyta i mi z tym problem, chyba jak chciał poznać opinie to w odpowiednim miejscu zadał pytanie, google nie wygeneruje Ci gotowej odpowiedzi, a tu także można pozyskać ciekawe spostrzeżenia, ale lepiej od razu zhejtować, bo jest się najmądrzejszym i mieć innych za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

no dobra macie racje może rzeczywiście za bardzo się spiąłem..sory

@maciek9225 trochę wyciągasz za daleko idące wnioski wcale nie uważam się za najmądrzejszego i innych mam zanic. Autor dał tytuł rożnice , a gdyby napisał po prostu HSX opinie byłoby inaczej

Na innym z tematów zobaczyłem instrukcje HSX może sie komuś przydać http://www.cals.cz/z..._3B_2012_Pl.pdf

Edytowano przez melon10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Odświeżam

 

Jak się sprawują te ciągniki ?

Mam zamiar kupić takiego ale potrzebne mi są opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Jak można napisać tytuł przez Ó i to jeszcze studencik, Porażka... tak o tobie mowa :)

A jeśli chodzi o hsx posiada jeszcze jedną ciekawą funkcję , automatycznie zmienia półbiegi na podstawie wczesniej zapamietanych ustawień.

Edytowano przez andrejus

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Dzisiaj dostałem ofertę na 100 HSX z kabiną lux dodatkowe obciążniki szerokie opony i przedni TUZ z rabatem za 230k co o tym myślicie ? Ewentualnie może brałbym 110 HSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja wstępnie na targach w Żninie wynegocjowałem za taki sam zestaw tylko 120hsx 236000zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez SPECO
      WITAM !
       
      Mozna powiedzieć że jesli chodzi o ciagniki to jestem "zielony" zakupiłem w ostatnich 5latach 2szt. pierwszy to zetor 5320 2002rok w tym roku zakupiłem model POKAZOWY od zetora z KALISZ-a jest to 2006 z przebigiem 5 Mth - a jeśli chodzi o jego obsługę to jestem ciemny ! Ale powoli sie uczę ! Będą mi słuzyć do odśnieżania zimą no i jakiś lekkich prac leśnych w innych porach - zwożenie dębiny itd. . .
       
       
      Zwracam się z prośbą o jakąś podpowiedz jakich oleji i płynów uzuwacie ?! Czy tylko te podane w książce serwisowej czy może jakiś inne ?? ?? ??
       
       
      Pozdrawiam Radek
    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj