Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault Ceres 85X- Problem z pompą

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 20:10

Renault Ceres 85X- Problem z pompą Witam! Ostatnio doświadczyłem bardzo dziwnej sprawy w mojej reni, a mianowicie jakby nie załączyła mi się pompa(znaczy nie działa ani podnośnik ani wspomaganie ani tur), zdarzyło mi się to już kilka razy i zaczynam się niepokoić. Słychać wtedy takie jakby "klekotanie" jakby jakieś tryby nie chciały zaskoczyć. Problem ustaje jak przygazuje, albo zgaszę i zapalę ciągnik, jednak gdy przedwczoraj zapaliłem ciągnik, nie pomagały moje sposoby, ale w końcu jakoś się udało. Może ktoś miał podobnie i wie o co mi chodzi, albo ma jakiś inny pomysł. Ciągnik to Renault Ceres 85X(silnik JD). Z góry dziękuję za pomoc ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault Ceres 85X- Problem z pompą Dzisiaj, 15:01
  •  

#2 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 20:05

Renault Ceres 85X- Problem z pompą jak pompy nie zdemontujesz to się nie dowiesz
pytanie w jakim stanie jest pompa i czy olej odpowiedni

#3 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 08:29

Renault Ceres 85X- Problem z pompą Olej to Agrol U zmieniony w tamtym roku, jak zrobi się cieplej to na pewno się za to wezmę, a pompa myślę że jest jeszcze w dobrej kondycji bo latem podnosiliśmy palety kostki i bez żadnych problemów tur podnosił. Myślałem po prostu, że może miał ktoś taki problem i wie o co chodzi.;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 10:22

Renault Ceres 85X- Problem z pompą podnieść palety a orać kilka godzin to drugie

#5 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 19:58

Renault Ceres 85X- Problem z pompą Chodziło mi o to, że pompa jest w dobrym stanie, nawet po całym dniu orania. Tylko coś jej odwaliło i nieraz jakby się nie załącza ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share sylip

sylip

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 12:01

Renault Ceres 85X- Problem z pompą Zpobacz czy klin na napędzie pomy nie jest ścięty - trzeba ją wymontować i obejrzeć wałek.