Zaloguj się, aby obserwować  
Misiaul

Przeniesione gniazdo pneumatyczne i elektryczne.

Polecane posty

Misiaul    16

Gdzie najlepiej przenieść gniazdo pneumatyczne i elektryczne w 60?? W ogóle nie wiem kto je umieścił w tak durnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Ja mam na środku nad gniazdami hydraulicznymi zaraz z tyłu siedzenia. Dorobiłem sobie taką blaszkę i mam tam to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ja mam tak samo pneumatyke i gniazdo mam za siedzeniem . doroblilem blache i jest to wyciagane w razie czego


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Ja w ursusie c-4011 mam zrobione tak jak w zetorach na podnośniku z prawej strony jest szybkozłącze do hamulców i gniazdo elektryczne. Wałek na którym jest zamocowany miernik impulsów jest z dwóch stron przykrecony na śruby chyba M12 (klucz 19). I tam właśnie przymocowałem uchwyt. Uchwyt jest przerioboiny z oryginalnego mocowania. Zdjęcia nie umieszczę bo w garażu ciemno jest. Ale podobno jutro w moich stronach ma śnieg padać i bede musiał odśnieżać to moze jutro zdjecia zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

W galerii w dziale pozostałe lub w wynalazki i udoskonalenia. :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Znalazłem już odpowiednie miejsce aby przenieśc złącze pneumatyczne. I teraz mam problem. Jakiej średnicy dac tekalan co zaznaczyłem na poniższym załączonym schemacie, aby przepływała przez niego taka ilośc powietrza jak w tej rurce co zaznaczyłem na szaro ? Gdzie mogę kupic takie części ? Najbardziej chodzi mi o złącze na tekalan co łączy się ze złączem M22x1,5. Szukałem na grene ale tam nie ma takich złączy ani tekalanów.

Najlepiej jak będziecie to czytac to otwórzcie sobie zdjęcie i pomału dojdziecie co i jak.

A i ciągnik to URSUS C360 3P.

Link do zdjęcia

http://www.bankfotek.pl/view/1420314

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja założyłem wąż hydrauliczny. Niedługo wstawię zdjęcie :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj