Zaloguj się, aby obserwować  
Deutz610

Tłumik Deutz

Polecane posty

Deutz610    16

Od pewnego czasu tłumik w moim Deutz-u zaczął klekotaći popuszczać <_< ,a w dodatku jast wygięty do przodu.Planuje nie długo lakierować ciągnik, a głupio by było żeby od razu go ukopcić.Problem w tym, że nie mogę znaleźć nigdzie takiego komina i z tąd moje pytanie czy można zamątować jakiś inny tłumik np od Mtz czy jakiegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Zawsze można pospawać, w moim też były dziurki blisko kolektora i zawsze było pół maski okopcone :) Spawarka załatwiła sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

W Granit Parts dostaniesz orginalny tłumik do Deutza,tylko cena trochę odstrasza bo kosztuje 958 zł brutto.Numer karalogowy tłumika 38004015.Ja w moim DX90 mam zamontowany od 6 garowego ursusa,dorobiłem tylko ten prostokątny kołnierz do jego mocowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deutz610    16

Spawać już się nie opłaca,a nowy orginał za drogi.

Mój brat w swoim dx120 ma tłumik od mtz 82tsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tylko z tymi "kombinowanymi" tłumnikami to uważaj, aby ten "nowy" tłumik nie dusił traktora... bo jak wiesz, każdy tłumnik ma inna przepustowość spalin... ja proponuje, jesli masz silnik 6 to zamontuj kwasówkę i będzie git.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt12    0

Ja u siebie też miałem taki problem kupiłem zwykłą rure z kwasówki i taką założyłem oczywiście jej nie pomalowałem i ciągnik wugląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj