Krystian5

Czy ursus poradił 5714 poradził by sobie z rozrzutnikiem Fornsitt TO88 ?

Polecane posty

Krystian5    0

Witam mam Ursusa 5714 i mam zamiar kupić do niego Rozrzutnik fortschritt TO88 mam wątpliwości że nie poradzi sobie z nim. Dodam , że mam pełny zestaw obciążników a oto przykdowy film.

Prosze o jakieś rady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy84    28

ja bym ci doradzał kupić polski na tandemie i byś pewnie chodził a jak mokro to nie ma szans pociągnąć ale po suchym da radę jak 7211 sobie radzi i bez napędu a kto mówi że musisz go pełnego ładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

sam wiesz najlepiej jakie masz potrzeby jeli masz daleko od domu pola do gnojenia w miarę twarde to może i warto, ale jesli blisko i mokre lub grząskie łąki to szkoda zachodu, jak mtz daje rady to i 5714 podoła tak samo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper1204    4

Spokojnie da rade u nas w pgr t-088 ciągali C-385 a na AF kiedyś widziałem Zetora 7211 i dawał rade to Ursus podoła takiemu wyzwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELARUS892    0

Spokojnie powinien dać radę z tym rozrzutnikiem,miałem kiedys ten rozrzutnik to ursus 385 bez napedu dawał rade,a pózniej mtz 90km kupilismy i ciągałem ten rozrzutnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714    3

rade to da. Jedynie na podorywce może mieć problemy u mnie ciąga tytana 13 to daje radę ale jak mokrzej czy sypki piach to z pełnym ma problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek26    4

U nas koleś dojeżdza na pole ok 15km z czego 4 km po wyboistej drodze własnie 5714 i takim samym rozrzutnikiem jak w tym linku.powiem Ci że po talerzowanym to daje rade, bo tylko po takim jeżdzi ,rzadziej po sciernisku. Dodam że on sam sobie ładuje i rowala.


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

powinien dać radę bo znajomy ciągał c 385 bez napędu ale sprzedał bo mówił że jak skrzynia jest opróżniona do połowy i rozrzutnik nie dociąża ciągnika to jak tylko było trochę mokro i zawracał to zaraz się zakopywał. Ale Ty masz napęd 4x4 więc powinno być ok :) wiadomo że jak dobrze go załadujesz np. bydlęcym obornikiem z głębokiej ściółki i będą górki na polach to czasami nawet ursus 1224 może mieć problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714    3

zaczep to Ci wytrzyma o to sie nie martw, tylko zapinaj na ten hak i trochę wsuń i można śmigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj