Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie głośniki audio do dużej obory

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 13:59

Jakie głośniki audio do dużej obory Co to jest techno ? :D
Ultravox ,Visage ,Classix Neuveau ,Pink Floyd takie tam-a klasyczną też bardzo lubię (ale mleka nie daję :D )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie głośniki audio do dużej obory Dzisiaj, 13:07
  •  

#22 Share Witold

Witold

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 14:36

Co to jest techno ? :D
Ultravox ,Visage ,Classix Neuveau ,Pink Floyd takie tam-a klasyczną też bardzo lubię (ale mleka nie daję :D )

techno? electrhouse muzyka klubowa
dj tiesto aligator darude assad -to jest to a nie jakieś tam pospolite teknooooooo

co do kolumn to taniej wyjdzie jak zrobicie sobie sami - wat ile chcecie i obudowa ładniejsza - ale jak ktoś nie kumaty to oczywiście można kupić$$

#23 Share piotr119

piotr119

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 84 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 14:50

Jakie głośniki audio do dużej obory kup sobie glośniki creative lub logitech mają bardzo czysty dźwięk zasilane są z gniazdka bo mają swój transformatorek i wtyk jak przy słuchawkach ja mam creative 5:1 i zawstydzą nie jedne głośniki poco budować jakieś kolumny ze starych szafek jak można dać te ponad 100zł i mieć spokój ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share farmer321

farmer321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2012 - 15:05

Jakie głośniki audio do dużej obory JA też słyszałem że gdy krowy słuchają muzyki klasycznej są spokojne i zrelaksowane oraz dawają od 10-20% więcej mleka

#25 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 15:42

Jakie głośniki audio do dużej obory co niektórych to się żary trzymają naprawdę. Ja nie szukam kolumn nie wiadomo jakich żeby bassem waliło, ja szukam zwykłych głośników żeby dobrze było je słychać można było sobie posłuchać muzyki i wiadomości przy dojeniu żeby moża było podłączyć je pod laptom lub radio

Sorki ale dla mnie to nie poważny temat... Kurcze a co to za różnica czy ty kupisz clariona czy sony .... sorry ale to jest obora a nie jak ktoś słusznie zauważył dyskoteka... kup jakąś starą wieże z dwoma głośnikami postaw ją w socjalu kable przedłuż i tyle ... Krowy tańczyć Ci nie będą .... U mnie jakiś stary philips w oborze brzęczy od dłuższego czasu i oprócz tego że już nie wygląda to śmiga prawidłowo... sorry ale jak widzę takie tematy na forum to mnie nosi...

P.S. lukasx21 chcesz żeby oborę łacznie z zawartością zmiotło ze wsi ?? :D :D :D :D

sory ale ci się nie podoba temat to omiń go

#26 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 16:41

Jakie głośniki audio do dużej obory U znajomych w dużej oborze z głośników co jakiś czas puszczane są odgłosy jakiegoś drapieżnego ptaka, co by za bardzo wróble się na stole paszowym nie panoszyły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 17:28

Witam chcę zamontować w oborze głośniki aby można było słuchać muzykę dobrze w całej oborzę głośniki będą podłączonę pod laptop lub radio i tu pytanie jakie głośniki wybrać i jakie by były najlepsze ?

Halo raz, dwa, trzy, raz, raz, :D no dzialaja glosniki . :D Na dzien dobry to mozesz dostac % za cytowanie postow!!!!!!!!!!! :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#28 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 08 grudzień 2012 - 17:38

co niektórych to się żary trzymają naprawdę. Ja nie szukam kolumn nie wiadomo jakich żeby bassem waliło, ja szukam zwykłych głośników żeby dobrze było je słychać można było sobie posłuchać muzyki i wiadomości przy dojeniu żeby moża było podłączyć je pod laptom lub radio

sory ale ci się nie podoba temat to omiń go

Czy to jest aż taki wielki problem żeby zakładać z tego powodu temat? Od głośników w oborze chyba nie trzeba wymagać nie wiadomo czego, poszukaj gdzieś na strychu jakichś starych głośników od kompa albo od starej wierzy ,adaptera czy czego tam zmontuj i po problemie, ew jak masz za dużo kasy to idż do jakiegoś elektromarketu i kup jakieś nowe za 100 plnów będą aż za dobre... Czasami jak czytam niektóre tematy to nie wiem co ludzie mają za cel zakładając je, pochwalić się chcą że kasy mają za dużo czy co?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#29 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 08 grudzień 2012 - 18:32

Jakie głośniki audio do dużej obory pink floyd mowisz? moze marooned przypadlo by krowkom do gustu. hmm

#30 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 08 grudzień 2012 - 20:25

Jakie głośniki audio do dużej obory Wszyscy zapodają swoje opcje po głośniczki od komputera za 100zł do kolumn za 150tys. Autor nie podał jakim dysponuje budżetem na ową inwestycję?

#31 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 12:41

Jakie głośniki audio do dużej obory Najprostrzym sposobem w tej opcji ekonomicznej jest komputer/laptop + mini wieża jakaś stara może ktoś ma na strychu z wejściem AUX jako wzmacniacz+ głośniki od niej lub inne jednodrożne najlepiej lub dwu czy 2,5drożne o mocy max 40wat RMS z kablem sądze że 30metry to max, chyba ze ma spory wzmacniacz. Bez wzmacniacza nie ruszy nic, chyba, że każdy głośnik ma wzmocniacz z pokrętłem głosu. I jeszcze kupno kabla 2+1 z jednej dwa czincze a z drugiej jeden jack. Kolego jaro jak długo Ci smartof wytrzymywał (bateria)na wi-fi z internetem podpiety pod nagłośnienie?

Edytowany przez Risto, 09 grudzień 2012 - 12:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 grudzień 2012 - 13:20

Jakie głośniki audio do dużej obory Hmm-pojęcia nie mam-WiFi mam i tak na okrągło włączone ,w oborze też przecież cały dzień nie jestem jak co poniektórzy :D -używam tego radia sporadycznie (ostatnio raczej odtwarzacz i format flac)-ale myślę że parę godzin wytrzyma.