Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie głośniki audio do dużej obory

31 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 20:56

Jakie głośniki audio do dużej obory Witam chcę zamontować w oborze głośniki aby można było słuchać muzykę dobrze w całej oborzę głośniki będą podłączonę pod laptop lub radio i tu pytanie jakie głośniki wybrać i jakie by były najlepsze ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie głośniki audio do dużej obory Dzisiaj, 07:18
  •  

#2 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:09

Jakie głośniki audio do dużej obory :blink:

#3 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:20

Jakie głośniki audio do dużej obory U mnie sąsiad ma w oborze powieszoną jedną kolumnę nad korytarzem paszowym i radio se gra jak doją i obdają itp ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share rafalos1222

rafalos1222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo modelarstwo ścigacze

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:33

Jakie głośniki audio do dużej obory tylko po co ? Ty robisz oborę czy dyskotekę ?

#5 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:42

Jakie głośniki audio do dużej obory po prostu chcę zamontować głośniki w oborze aby można było słuchać muzyki czy też wiadomości przy dojeniu rano i wieczorem. wcześniej było małe radyjko ale się zepsuło a muzykę było słychać na podwórku i było wtedy fajnie, a teraz chcę zamontować głośniki tylko nie wiem jakie bo to jest spora obora wolno stanowiskowa

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowany przez murtek3, 08 grudzień 2012 - 18:37.

#6 Share Dawido1352

Dawido1352

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo :)

Napisany 07 grudzień 2012 - 21:45

Jakie głośniki audio do dużej obory Gdzieś słyszałem że ponoc słuchanie muzyki sprzyja krową :D

#7 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 07 grudzień 2012 - 22:14

Jakie głośniki audio do dużej obory Ja słyszałem opowieści że np. jeśli były szczury w garażu to było włączane radio na noc. Kilka nocy pograło radio i szczurów nie było. Widocznie szczury nie lubią polityki ;)

#8 Share jaroweres

jaroweres

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 22:20

Jakie głośniki audio do dużej obory Śmiechem żartem ale radio powinno być w oborze gdyż wtedy krowy przyzwyczajają się do obcych dźwięków i lepiej znoszą wizyty obcych osób np. weterynarza lub inseminatora. Mniej się denerwują i więcej mleka dają :)
i życie toczy sie dalej.........

#9 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 22:30

Jakie głośniki audio do dużej obory Kolego zacznijmy od tego iż powiedz co będzie napędzało te głośniki konkretnie i czy masz wilgotną oborę czy sucho jak w stodole?

#10 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 22:47

Jakie głośniki audio do dużej obory w tym roku był wymieniany dach z blachy na płytę alę wiolgotno trochę jest jakto w oborze
a głośniki będą zasilane zwyczajnie bez żadnego wzmacniacza pod gniazdko chodzi mi dokładnie o dwa głośniki takie jak są przy wieżach a będą podłączone pod laptop lub jakieś radio tylko nie wiem jakie a ty jakie byś polecił

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowany przez murtek3, 08 grudzień 2012 - 18:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2717 postów

Napisany 07 grudzień 2012 - 23:00

Jakie głośniki audio do dużej obory Co do wilgoci- musi grać 24godz/dobę i wtedy nic mu się nie stanie, jak tylko kilka godzin na dobę to padnie po miesiącu.

#12 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 08 grudzień 2012 - 00:21

Jakie głośniki audio do dużej obory nic ci nie padnie,membranie nic nie będzie.... załóż jakiekolwiek głośniki. kup jakieś używane na allegro, kolumny najlepiej. jak będą dobrej marki to posłuża dłużej i jakość bedzie lepsza

wielokrotnie słyszałem o tym że jest muzyka puszzcana w oborze, nawet klasyczna.

ja bym nie włączał na 24/h pomyśl sobie jak ty byś miał słuchać radia non stop.... zwariowałbyś co nie??? a co dopiero krowa...

#13 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 08:35

Jakie głośniki audio do dużej obory Ogólnie bardzo fajny pomysł żeby chociaż trochę uprzyjemnić sobie codzienną niezbyt miłą pracę. Zadbaj raczej o duże głośniki i przynajmniej w dwóch miejscach obory. Będzie wtedy efekt stereo. Pamiętaj że do kolumn nie wystarczy laptop, potrzebny będzie jeszcze wzmacniacz.

#14 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 08:41

Jakie głośniki audio do dużej obory 24 godz/dobe to napewno nie będzie grać tylko jak coś to od rana do wieczora no poszukam coś na allegro może coś znajdę

Ogólnie bardzo fajny pomysł żeby chociaż trochę uprzyjemnić sobie codzienną niezbyt miłą pracę. Zadbaj raczej o duże głośniki i przynajmniej w dwóch miejscach obory. Będzie wtedy efekt stereo. Pamiętaj że do kolumn nie wystarczy laptop, potrzebny będzie jeszcze wzmacniacz.

poszukam coś na allegro jakieś głośniki i wtedy się pomyśli czy będzie potrzeba wzmacniacz czy też nie ale jakiś wielkich kolumn to nie będe zakładał

#15 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 08:51

Jakie głośniki audio do dużej obory Kolego podłączenie głośników pod kompa to kiepski pomysł tam niema tyle mocy aby napędzać głośniki w oborze te kilka wat nadają się do małych głośników komputerowych lub słuchawek a nie do kolumn, spalisz wyjście. Chcesz aby to grało i nie zgniło szybko zamontuj takie głośniki http://130.com.ua/en...arion-cmq1720r/ i jakiś wzmacniacz –starą wieże w pomieszczeniu socjalnym,
Na marginesie dodam w chlewie zwykły głośnik pograł miesiąc.

Edytowany przez leszekd, 08 grudzień 2012 - 08:52.

#16 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 10:05

Jakie głośniki audio do dużej obory powinny wystarczyć jakieś głośniki od wieży i wzmacniacz koniecznie

Edytowany przez murtek3, 08 grudzień 2012 - 18:39.

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#17 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 08 grudzień 2012 - 11:55

Jakie głośniki audio do dużej obory jak się bawić to się bawić ja bym zaczął od tegohttp://allegro.pl/pi...2823467164.html głośniki takie http://allegro.pl/el...2830154399.html do tego jeszcze jakieś oświetlenie mikrofony i co tam jeszcze potrzeba i powinno dać radę..

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#18 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1960 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 12:06

Jakie głośniki audio do dużej obory Sorki ale dla mnie to nie poważny temat... Kurcze a co to za różnica czy ty kupisz clariona czy sony .... sorry ale to jest obora a nie jak ktoś słusznie zauważył dyskoteka... kup jakąś starą wieże z dwoma głośnikami postaw ją w socjalu kable przedłuż i tyle ... Krowy tańczyć Ci nie będą .... U mnie jakiś stary philips w oborze brzęczy od dłuższego czasu i oprócz tego że już nie wygląda to śmiga prawidłowo... sorry ale jak widzę takie tematy na forum to mnie nosi...

P.S. lukasx21 chcesz żeby oborę łacznie z zawartością zmiotło ze wsi ?? :D :D :D :D

Edytowany przez Luke16, 08 grudzień 2012 - 12:08.

#19 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 13:47

Jakie głośniki audio do dużej obory Ja tam mam inny patent-smartfon w kieszeni-TubaFm czy co tam po WiFi-i tak słychać wyraźniej niż radio (kiedyś miałem) a i muzyka lepsza że o braku polityki nie wspomnę :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 08 grudzień 2012 - 13:55

Jakie głośniki audio do dużej obory No no tylko nie puszczaj czasem techno bo krowy się wystraszą :lol: :lol:
A tak na poważnie podobno puszczanie muzyki klasycznej relaksuje krowy i co za tym idzie więcej mleka dają. :P :D :D

Edytowany przez Maciejo, 08 grudzień 2012 - 14:01.