Zaloguj się, aby obserwować  
Majster21

Siewnik zawieszany SZZ 2,5 S-21 Poznaniak 1

Polecane posty

Majster21    0

Witam szanownych forumowiczów, kupiłem poznaniaka 1, za bardzo rozsądną cenę, chciałbym prosić o wasze opinie, plusy i minusy tego jakże wiekowego "sprzętu";). Siewnik ten poiada wysunięte koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

tam jest chyba jeszcze docisk redlic realizowany za pomocą ciężarków i nie ma w originale zagarniaczy tak? jaki by nie był to zawsze lepiej mieć swój niż chodzić i pożyczać lub wynajmować. Siewnik sam z siebie jest ok, ładnie sieje itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majster21    0

Witam, tak dokładnie to jest ten. Mam zamiar założyć mu szersze opony, bo z tego co słyszałem to potrafiły się wżynać w glebę. A z tyłu zamiast zagarniaczy zastosuję bronkę lekką, myśle że, jest to dobry pomysł?;) Wielkie dzięki za odpowiedź

mariusz0209.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

lepsze będą jednak zagarniacze :) po pierwsze będziesz miał gorzej przejść z workiem do siewnika a po drugie to dużo nasion wyciągną Ci na zewnątrz albo za głęboko wcisną i ogólnie poprzesuwają rzędy. Zdecydowanie lepszy będzie zagarniacz. :) a co do opon to ja też mam swojego Poznaniaka 6 na wąskim ogumieniu i nie jest źle :)

Edytowano przez mariusz0209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj