Skocz do zawartości

Zdjęcie

uniwersalny agragat uprawowy dziekan "smok"

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 06:58

uniwersalny agragat uprawowy dziekan "smok" nie wiem jak u was ale u nas na lekkich ziemiach 4,5,6ta klasa z przewagą na te 2 ostatnie to wszytskie sprzęty do upraw bezorkowych nie sprawdzają się i zużywa się więcej paliwa niż w tradycyjnej uprawie z pługiem zagonowym, poza tym taki zestaw tam gdzie jest dużo resztek pożniwnych nie uprawi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
uniwersalny agragat uprawowy dziekan "smok" Dzisiaj, 06:09
  •  

#22 Share paolo2012

paolo2012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 10:50

uniwersalny agragat uprawowy dziekan "smok" A no nic więcej ująć ni dodać. Zamysł naprawdę dobry ale ilość koników do tej maszyny przeraża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... no i to zapychanie!

#23 Share MAti21

MAti21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 maj 2014 - 21:33

uniwersalny agragat uprawowy dziekan "smok" miałem okazję widzieć uprawione pole po zbiorze kukurydzy na kiszonkę i resztki były w miarę fajnie przykryte ziemią, przedni kultywator lub gruber jak ktoś woli ma za zadanie spulchnić glebę, a te falowane talerze mają wciskać resztki pożniwne w ziemię ,bo raczej ich nie potną, aczkolwiek nie widziałem jakby sobie radził np z resztkami słomy albo czegoś takiego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share PUPHDZIEKAN

PUPHDZIEKAN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 styczeń 2015 - 14:19

Witam,

firma Dziekan wypuściła nowy ulepszony model Agregatu SMOK AS 21-30 K2T2WZ2, który jest krótszy, a więc jest mniejsza przeciwwaga dla ciągnika. W wuce zęby proste zostały zamienione na zęby niwelujące prawo i lewo skrętne. Pole po przejechaniu takim agregatem wygląda jak po przejechaniu agregatem uprawowym.

Edytowany przez PUPHDZIEKAN, 14 styczeń 2015 - 15:56.

#25 Share mateusz1634

mateusz1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 28 luty 2015 - 21:18

posiadam taki agregat i muszę napisać dziękuje firmie Dziekan za kawał fajnego narzędzia robiłem  nim dziś zeszłoroczne ściernisko  wyszło idealnie a czas o połowę krótszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share grzegorz2323

grzegorz2323

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 lipiec 2016 - 12:57

Mój znajomy kupił wersje bez tej brony talerzowej  i zdjął to zgrzebło,a następnie założył 2 rzędy takich redliczek jak z agregatu uprawowo-siewnego i dołożył jeszcze jeden rząd wałków rozbijających i jest idealnie.