Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak zrobić podnośnik do traktora składaka

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share greeduz123

greeduz123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 15:12

jak zrobić podnośnik do traktora składaka witam mam traktor składak chciałbym zamontować do niego podnośnik, dysponuje pompą hydrauliczną i rozdzielacz od c-330 , siłownik hydrauliczny co jeszcze mi brakuje do samego zmontowania by siłownik hydrauliczny pracował, u normalnej c-330 rozdzielacz jest przykręcany do korpusu podnośnika a w tym korpusie co jest ? jak to tam wygląda ??? jeśli temat w złym dziale sorry nie wiedziałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak zrobić podnośnik do traktora składaka Dzisiaj, 15:43
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 15:34

jak zrobić podnośnik do traktora składaka Wrzuć jakieś foty tych wszystkich szpeji co masz, jak to wygłąda itd.

#3 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:12

jak zrobić podnośnik do traktora składaka Potrzebny Ci będzie jeszcze zbiornik oleju i przewody ciśnieniowe. Będziesz miał kłopot z podłączeniem powrotu i wyjścia na siłownik, chyba że przykręcisz rozdzielacz do zbiornika oleju robiąc w nim dziury jak w korpusie 330 tak żeby olej spływał z rozdzielacza do zbiornika, wtedy będziesz musiał podłączyć siłownik w górne wyjście i sterować nim na środkowej pozycji ( pierwsza będzie nieczynna). Najprościej rób na wzór T25 jak nie znasz zasady działania podnośnika ursusa

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#4 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:29

jak zrobić podnośnik do traktora składaka Lepiej dorób płytę pod rozdziealcz z dziurami tak jak korpus c330 i wtedy od spodu dospawasz sobie końcówki na powrót , wyjście na siłownik etc
Polska moc :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share greeduz123

greeduz123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 17:23

jak zrobić podnośnik do traktora składaka więc chyba będę musiał zrobić tak jak radzicie na wzór c-330 moje komponenty to rozdzielacz http://allegro.pl/ro...2837345051.html pompa http://allegro.pl/p-...2784071393.html siłownik hydrauliczny http://allegro.pl/si...2840442113.html oczywiści podobny siłownik reszta taka sama tylko rozdzielacz hydrauliczny tam gdzie ma tą rączkę to ma 3 rowki mój ma 2 więc raczej od c-328 ten rozdzielacz, może mi ktoś tak w pańcie narysować jak to zrobić by zadziałało i tak z grubsza opisać i co jeszcze będzie mi potrzebne wiem że przewody zbiornik do oleju ale coś jeszcze ?

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7604 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 19:30

jak zrobić podnośnik do traktora składaka Pogadaj z Piotrem robił podnośnik całkiem niedawno.

http://www.agrofoto....82-ciagnik-sam/

Zamiast tego rozdzielacza załóż zwykły jednosekcyjny z pozycją pływającą.

Edytowany przez seweryn20, 05 grudzień 2012 - 19:32.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share greeduz123

greeduz123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 06 grudzień 2012 - 10:30

jak zrobić podnośnik do traktora składaka mam tylko takie jeszcze pytanie pompa chodzi cały czas więc olej toczy, i ten rozdzielacz jest przykręcany do korpusu podnośnika i ten rozdzielacz ma od spodu bodajże 4 odpływy oleju jeden jest połączony do siłownika a reszta do niczego tzn. bez żadnych wężyków tylko cały rozdzielacz jest przykręcony do korpusu a te pozostałe otwory od spodu jak sie odwróci korpus są swobodne bez żadnych wężyków bo nimi olej powraca do miski olejowej(jednym otworem powraca cały czas bo jak napisałem pompa pompuje cały czas a podnośnik nie używany więc tym jednym otworem olej powraca taki swobodny przepływ, drugim otworem jak juz podniesiemy i opuszczamy to przepływa olej z siłownika,do rozdzielacza i do miski olejowej,a żeby olej nie wywalił tłoka z cylindra to po odpowiedniej dł. wysunięcia są dziury gdzie olej wypływa z cylindra prosto do miski olejowej a tłok już nie może iść dalej do przodu dobrze rozumiem ten mechanizm podnośnika

Dodaj odpowiedź