Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klamka i zamek kabiny ?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share -U-R-S-U-S-

-U-R-S-U-S-

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 14:35

Klamka i zamek kabiny ? Czesc, czy zmienial ktos klamke i zamek drzwi kabiny w ursusie C330/360?
Byłem juz w dwoch sklepach w okolicy i nigdzie tego nie maja i nie wiem gdzie to kupic, a na allegro tez tego nie widac.
Interesowala by mnie klamka z przyciskiem, taka jaka montuja dzisiaj przy kabinach obecnych w sprzedazy.
Ja mam taka zwykla klamke naciskana z gory, a zamek to jedno wielkie dziadostwo, sprezynki traca swoje wlasciwosci, skobel zamka ma luz - drzwi sie same otwieraja podczas jazdy ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Klamka i zamek kabiny ? Dzisiaj, 11:40
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 15:01

Klamka i zamek kabiny ? Z tego co zrozumiałem to masz ten stary typ naciskany z góry coś ala jak w żuku?

A chcesz nowy wciskany jak teraz są w kabinach, takie same jak są teraz w kabinach 60tki są w kabinach np wózków widłowych still, ktoś mi kiedyś mówił od czego klamki pasują ale nie mogę zajarzyć od czego podchodzą.

#3 Share -U-R-S-U-S-

-U-R-S-U-S-

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:49

Klamka i zamek kabiny ? Tak wlasnie mam taka klamke. Kabina to typowy kwadraciak - podobna do naglaka lub barteko, tylko ze moja jest zwykla targowa - bez tabliczki znamionowej producenta, ogolnie troche lipna ale nowa kosztowala 1550 bodajze w 2005 lub 06 roku. Klamki 2 aluminiowe wciskane na pret zamka, dach kabiny ma srodku powdwyzszany przez cala jego dlugosc - pelno takich na AF

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 16:57

Klamka i zamek kabiny ? I chcesz wymienić wszystko bo samo przykręcenie klamki nic Ci nie da??????

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 17:34

Klamka i zamek kabiny ? Odnośnie klamki i kluczyka to jest: http://www.sklep-gre...oducts_id/87553

ale co z zamkiem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share -U-R-S-U-S-

-U-R-S-U-S-

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 18:09

Klamka i zamek kabiny ? No chcialbym zmienic juz zamek - bo skobel i sprezynki sa lipne i szukam odrazu klamki na przycisk- co by nowiej wygladalo :)

http://moto.allegro....2782048478.html bardzo podobny mam zamek u siebie i straszna chryja z niego jest niestety, bede musial podpatrzec jakie zamki montuja do nowych kabin z klamka na przycisk, bo nic innego raczej nie wymysli.

Ładna cena jak za klamke :)

Edytowany przez -U-R-S-U-S-, 05 grudzień 2012 - 18:19.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 grudzień 2012 - 18:29

Klamka i zamek kabiny ? Szperałem i lipton, nie można tych zamków dostać,przynajmniej ja nie znalazłem ;[

#8 Share -U-R-S-U-S-

-U-R-S-U-S-

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 18:44

Klamka i zamek kabiny ? Ok, dzieki tez bede szukal jeszcze

#9 Share sebo1986

sebo1986

Staram się byś lepszym..

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Sport motoryzacja i po trochu wszystkiego

Napisany 21 grudzień 2012 - 15:46

Klamka i zamek kabiny ? Ja przy prawych drzwiach w kabinie czeskiej zamontowałem zamek z żuka i jest cacy :) chciałem kupić kiedyś zamek ale kosztował cos ok 100zł i dobrze ze nie kupiłem :) a miałem drzwi z żuka i wymontowałem zamek tylko trzeba dorobić podstawe zamka przy drzwiach i do ramy blokade przyspawać :)
..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 04 styczeń 2014 - 00:53

Klamka i zamek kabiny ? Panowie potrzebuje właśnie takiego zamka oraz klamki,takiej co montuja w nowych kabinach,można gdzieś to dostac?