Polecane posty

wojtek8244    7

Jestem z woj. lubelskiego i szukam do kupienia kombajn do buraków marki stoll v50 ale w internecie nie ma ogłoszeń tego kombajnu zależy mi także na liściach więc powinien być zbiornik na liście i w dobrym stanie technicznym

 

Jeśli by ktoś miał taki kombajn na sprzedaż to proszę o informacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MKrajes    133

Znajomy takiego stolla wywiózł na złomowisko jakiś miesiąc temu gdyż nie było nikogo zainteresowanego kupnem przez prawie rok. Radzę ci poszukać w podlaskim od zamknięcia cukrowni w Łapach stoi u nas pełno sprzętu do uprawy buraka od siewników przez piełacze(pielniki czy jak to się tam fachowo nazywa) po kombajny różnego typu. Sprzęt stoi i się marnuje a nikt z okolicy go nie kupi bo sam nie wie co ze swoim zrobić.

Gdybyś był zainteresowany to stoi u mnie Schmotzer BK 400 Super do oddania za jakieś grosze bo i tak już nie będzie używany u mnie w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

ja bede miał na sprzedanie takiego stola właśnie z liściami w stanie bdb. Jakieś zdjęcia są u mnie w galerii. kopę nim prawie 20 ha co roku na usługach więc jest zadbany i serwisowany przed każdym sezonem. Sprzedaje bo chcę kupić 2-rzędowego. Jak coś pisz na pw.

 

Edit. Dodam jeszcze ze mam bardzo dużo części zamiennych (taśmy, gwiazdy czyszczące, koła hydraulika, noże ogławiające itp)

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a ja mam inne pytanie co do tego kombajnu. Otóż z tego co widziałem na zdjęciach to ten kombajn w 1 rządku ścina liście, a 2. kopie. Jak to sie sprawuje ? Szczególnie na łączeniach siewników i jak tym od miedzy wykopać ? Ten kombajn ma naprowadzanie jak Neptun czy Kleine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

nóż jest szeroki więc jeśli siejesz z dokładnością +- 10 cm między siewnikami to da sie dobrze ściąć i wykopać. Kombajn ma naprowadzanie.

plus takiego kopania jest taki że zawsze chodzi za mną jakiś człowiek i poprawia jak jest źle ścięty czy też burak wyrzucony z redliny i ja u siebie zanieczyszczenia mam na poziomie 6%.

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsza12345    5

Ja mam kleine 3000 do sprzedania w lubelskim ze zbiornikiem na liście i przedłużką wysypu buraków. Kombajn w b.dobrym stanie tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.Jestem z lubelskiego.Wojtek8244,jesli jesteś zainteresowany takim kombajnem to jest taki u mnie na stanie.Zbiornik na liście ma.Foto zaraz wstawię do galerii.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8244    7

widziałem twój kombajn i nawet w bardzo dobrym stanie ale kupiłem kleine 3000 ode mnie 15km więc dosyć blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bezawaryjnej :) pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

witam czy kolega Didi nadal ma tego stolla do sprzedania , bo ja również rozglądam się za jakimś kombajnem a narazie znalazłem tylko kleine 5000 w okolicy, może ktoś ma jakiś kombajn w dobrym stanie ze zbiornikiem na liście w okolicy Wojsławic w lubelskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

Panowie chce kupic taki Nóż do ogławiania buraków kombajnu Stoll V-50 nowy

post-41361-0-14691300-1361098942_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

 

Widziałeś kolego jaka cena 1 tys z wysyłka chyba go pogi.....o. Zobacz tu http://www.swisspol.... czesci.pdf���� cena 570,00 zł a chce jeszcze taniej kupic jak sie uda

Tu masz na aukcje http://archiwumallegro.pl/czsci_stoll_noz_oglawiacza_0500760_v35_v50-254764687.html

Edytowano przez Kris1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Kolego ta cena 570 to cena sprzed chyba 7 lat. To jest ten sam sprzedawca i nóż kosztuje obecnie 1000 zł. Ja już 2 razy u niego kupowałem i to są oryginalne noże naprawdę super jakości. Można również kupić podróbki za około 250 zł ale to tylko jak chcesz mieć kilka kilo złomu za 250 zł.

 

Cena 1000 zł jest najniższa jaką znajdziesz. U korbanka jest to 1200 netto

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

a gdzie dokładnie mieszkasz? możesz wysłąć zdjęcia kombajnu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

wueskowiczall@wp.pl a swoją drogą dlaczego nie można wysłać prywatnej wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi    2

witam.nie było mnie jakis czas i nie widziałem Twojej wiadomosci kolego wueska.Kombajn jest jeszcze.mieszkam ok 45 km od Hrubieszowa więc nie tak daleko. Jeśli jeszcze nie kupiłes niczego to zapraszam na oględziny:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez szefek112
      Witam, szukam nowego ciągnika max 145 km ponieważ na tyle wyliczono maksymalną moc ciągnika względem moich ha.. ciągnik na modernizację. Chcę aby miał 6 cylindrów. Na początku myślałem, że nie mam dużego wyboru. Dealerzy, handlowcy różnie podają moc ciągników... moc maksymalna, moc znamionowa, moc wg iso itp. ale dowiedziałem się, że mnie interesuje moc znamionowa ciągnika więc poszperałem trochę i wg broszur na stronie producentów, o mocy znamionowej do 145km jest jednak kilka modeli szóstek a mianowicie :
      John deere 6145R - 145km
      Class Arion 610 - 135 km
      Case Puma 140x - 140 km
      Case Maxxum 145/150 - 145 km
      New Holland t7.175 - 140 km
      New Holland t6.160 - 135 km  /  New Holland t6.180 - 145 km
      Steyr 6145 Profi - 145 km
       
      Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ale tak właśnie wyczytałem z broszur. 
      Proszę o opinie, informacje, zalety, wady i wasze rady  
       
      Ciągnik miałby pracować na 40h gospodarstwie w pługu 4 obrotówce, 3m agregacie talerzowym i zestawie uprawowo siewnym, przyczepy. W przyszłości możliwe, że będzie dołożony tur. Moje pytanie też jest takie w jakim wyposażeniu warto wybrać taki ciągnik, czy miękka oś i kabina zdadzą u mnie egzamin czy raczej nie oraz jaką przekładnie wybrać ? 
      z góry dziękuje 
       
      ps. czy orientuje się ktoś jaką moc znamionową ma Deutz 6155 ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj