Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 03 grudzień 2012 - 20:01

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? Witam wszystkich forumowiczów z AG:P mam problem z ojcem a mianowicie nie wiem jaki agregat uprawowy wybrac do SAME EXPLORERA 70 KM wczesniej MF 255 chodził z 2,1 ale sprzedałem a teraz rozgladam sie za 3m nie składanym. ale do rzeczy myslimy nad agregatem 3m, bez przedniego wałku nie składany hydraulicznie, z dociskiem. i mam pytania co myslicie o FIRMIE DZIEKAN bo chyba tak w miare mi wpadła w oko i cenowo tez wzglednie, czy maja być na łańcuszkach czy bez, nie wiem rodzaj mocowan itp?? dodam ze mam ziemie klasy II jak i VI wiec 3m do 70 tak akurat zeby zachowac prędkość. jesli macie jakies propozycje czy linki to prosiłbym o podanie ja mysle o takim czymś:
http://moto.allegro....2840081284.html
dodam ze mam 15 ha wiec wiele by nie miał co robic.

a i myslimy tez nad talerzówka 2,4 w układzie V ale nie wiem na jakich talerzach?? 510, 550 czy 610?? chyba takie sa. prośze o radę może ktos uzytkuje podobne maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? Dzisiaj, 10:01
  •  

#2 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 03 grudzień 2012 - 21:09

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? Ale ten agregacik ma być nowy czy używany ?? Jeśli nowy to w tych pieniądzach myślę że warto kupić a jeśli chodzi o używany to ja mam na sprzedaż też bierny jak chcesz spójrz do galerii mój ma szerokość 3.2 m.

#3 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 03 grudzień 2012 - 22:10

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? a może coś takiego sam używam 3m przedni wał i tylny ciężki wszystko robione z profia nie jak DZIEKAN z płaskowników

Załączone miniaturki

• Zdj+äTÖcie0003.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KAPRAL1

KAPRAL1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 08:16

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? ja mam agregat tylko ze 4,2m z tej firmy http://www.skotarek-...rzedsiewny.html jak na razie zadnego problemu zerknij moze ci sie spodoba

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share john6110se

john6110se

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 10:34

Jaki agregat uprawowy 3m i z jakiej firmy? ja mam Dziekana herkules 2,8 m z przednim wałkiem. Ogólnie sprzęt godny polecenia w tym przedziale cenowym, szczególnie z przednim wałkiem, który dobrze kruszy bryły i wstępnie wyrównuje pole. Ciągam go jd 80 KM i ma bardzo lekko. Głębokość ustawiana bezstopniowo na przednim wale za pomocą dwóch cięgieł, to trochę zły pomysł bo podczas zmiany głębokości trzeba przekręcić jedno cięgło max 2 obroty, potem przejść na drugą stronę agregatu i tak samo można przekręcić max 3 obroty cięgła. taki jak tu http://www.maszynydziekan.pl/