szybki00

Firmy wynajmujące ciągniki rolnicze

Polecane posty

szybki00    4

Witam nie wiem czy temat dałem w odpowiedniej kategorii ale jeśli źle to proszę o przeniesienie. A moje pytanie jest następujące potrzebuję firm wynajmujących ciągniki rolnicze, każdy kto coś wie lub zna takie firmy niech pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

chodzi Ci o samo wynajęcie ciągnika czy usługę ciągnikiem (gościu przyjeżdża i robi CI w polu za kasę) ??


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Wynajem to wynajem a jak z operatorem to usługa. U mnie pobliski dealer wynajmuje ciągniki, ale do Ciebie to chyba za daleko i on na godziny wynajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co chcesz wynająć, opisz to konkretnie. Znam firmę która chce się tym zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

jak masz w okolicy jakiś SKR to tam spróbuj, u mnie wynajmują, za ok 120 zeta na dzień chyba


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Więc rozwinę troche moją prośbę potrzebuje ciągnika 170-200km cos w tych granicach na okres około 2 miesięcy (lipiec, sierpień ewentualnie kawałek września) rok temu widziałem na allegro gościo wynajmował JCB 7230 za 5000tys miesięcznie ale nie ma teraz tego ogłoszenia więc i nie ma nawet jak zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Gravit Lublin wynajmuje ciagniki JD aktualnie 7430 cena tygodniowa czyli 60mtg to 2700zł.

A jeśli w ciągu tygodnia nie zrobię 60mtg to cena również wynosi 2700zł ? Bo powiem szczerze że ta cena jest dosyć wysoka według mnie

Edytowano przez szybki00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie wiem czy taka wysoka, jakiś czas temu wypożyczyłem młot hitachi 100zł za dobę, nowy 3.5-4tys zł. Ten JD wychodzi 450zł na dobę a nowy kosztuje ok 250- 300tys więc sobie policz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

A jeśli w ciągu tygodnia nie zrobię 60mtg to cena również wynosi 2700zł ? Bo powiem szczerze że ta cena jest dosyć wysoka według mnie

 

Tak Cena nie ulega zmianie :) jak zrobisz wiecej jak 60 mtg to płacisz za nadgodziny :)

Jeżeli jesteś zdecydowany na takie coś to musisz już teraz zamawiać :)

Osobiscie uważam ,ze jak ktos szuka ciagnika i chce sprawdzić maszynę to takie wypożyczenie jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Tylko żeby ktoś jeszcze wypożyczał ciągniki to by było dobrze. Są wyjątki ale żadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ale ty chcesz wynająć ciągnik z kierowcą czy sam chcesz nim pracować? I jakie rzeczy chciał byś nim robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Mój znajomy wynajmuje ciagnik McCormick xtx 185 to jakieś prawie 180km 2007r placi 1500zł brutto ale umowa na kilka lat juz ma go 2 lata chodził z prasa Quadrant 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ale ty chcesz wynająć ciągnik z kierowcą czy sam chcesz nim pracować? I jakie rzeczy chciał byś nim robić?

 

Kolego ja chcę wynająć ciągnik do prasy wielkogabarytowej Claas Quadrant 1200 i interesuje mnie tylko wynajęcie ciągnika bez kierowcy, poprostu sam chcę go uzytkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Aha, czyli mam rozumieć że szukasz ciągnika na czas żniwny. Ile miał byś ha do sprasowania, i jaka jest moc min do tej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Aha, czyli mam rozumieć że szukasz ciągnika na czas żniwny. Ile miał byś ha do sprasowania, i jaka jest moc min do tej pracy??

 

 

Tak kolego chodzi mi o czas żniw tak około 2 miesięcy, ile ha to nie wiem dokładnie, ale wiadomo że starałbym się jak najwięcej (jest plan na 300ha). A jesli chodzi o moc ciągnika to tak w granicach 180-200km może być oczywiście troszke większy ale to jest kwestia dogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Kiepską wydajność ma ta prasa jak masz zamiar zbierać słomę z 300ha 2 miesiące.

 

Gravit Lublin wynajmuje ciagniki JD aktualnie 7430 cena tygodniowa czyli 60mtg to 2700zł.

 

 

Jak wygląda taki wynajem gdy ciągnik ulegnie awarii?

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

@st220 ta prasa ma dużą wydajność bo nawet 50ha na dzień ale jak się jezdzi na kawałkach nawet 0,5ha to nie ma co wymagać od wydajności a po drugie każdy na wsi wie że najważniejsza w czasie żniw jest pogoda a w ostatnich latach róznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

A może ktoś słyszał coś o jakimś dużym gospodarstwie rolnym w okolicach Terespola, tam firma Gravit robi usługi na kukurydzy. Gościo ma 1200ha kuku i trezba mi jakieś namiary na te gospodarstwo bo słyszałem że te gospodarstwo dodatkowo wynajmuje ciągniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepito    8

Ten człowiek http://otomoto.pl/sa...-A3354.html���� na pewno ma tyle kukurydzy, na pewno handluje maszynami i na pewno robi usługi ale czy wynajmuje to nie wiem.

Gravit to już prędzej kosi kukurydzę na kiszonkę w stadninie w Janowie Podlaskim niż jemu pomaga.

Edytowano przez pepito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk    0

witam

szukamy firmy świadczącej usługi rolnicze

wykoszenie ok 700 ha łąk na terenie woj Śląskiego

zgrabienie oraz sprasowanie siana kontakt na pm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj