Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strajk

416 odpowiedzi na ten temat

#121 Share golomb90

golomb90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 12:55

Strajk najkonkretniejsze było by własnie zablokowanie szczecina i podobnych na kilka dnia ale takie konkretne wtedy rzad by inaczej rozmawial wszytsko na pismie i nie jakies tam obietnice.olac policje i ich kierowanie ruchem blokowac po całosci kiedys władza nazywała protestujacych zdrajcami a etraz bohaterami ciekawe jak nas oceni historia za pare lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strajk Dzisiaj, 07:06
  •  

#122 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 21:48

Strajk wiecie zastanawiam się dlaczego nie wyjechali ludzie z innych regionów polski chociażby na drogi krajowe. W zach pom rolnicy się organizują i jeżdzą na "zakupy" do miasta ciągnikami

#123 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 22:14

Strajk To bierzcie C360, C330, jakieś stare rempy wytłuczone. Powiem jak Kargul "po co ich bogactwem w oczy dźgać?" Fakt że Pawlak powiedział "Dziady odgrywać??" ale panowie... jak lud niemający pojęcia o pracy na wsi zobaczy nówki sztuki DF, JD, NH, MF, Zetor, Fendt to nie spodziewajcie się że poprze waszą inicjatywę. Nawet biedniejsi rolnicy będą myśleć: ooo przyjechały krezusy protestować bo im hektarów mało... Troche takich dziadów trzeba poodgrywać żeby lepiej w TV to wyglądało.

#124 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 22:40

Strajk no tak tylko jak jesteśmy od 5 grudnia to i było po - 16 stopni to ciekawe jak by było wytrzymac w takich c 360 a policja tylko patrzy aby gdzieś olej kapał. My cały czas stoimy w szcz i nie wracamy do domów... co innego by było jak byśmy jeździli po krajówkach czy cos

a w tv mało pokazuja i tak bo jak by sie inni przyłaczyli to co innego

#125 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 22:46

Strajk Nie otrzymacie wsparcia od małych rolników bo ich żółć zalewa jak ktoś ma więcej jak 20 ha. Trzymajcie się jesteście i będziecie sami i mam nadzieję że wam się uda przekonać do swoich racji

#126 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 23:05

Strajk Taka nasza mentalność ale to też działa w drugą stronę. Ten większy tylko czeka kiedy rentowność małego spadnie do 0 i będzie możliwe kupno kolejnych działek.

#127 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 09:49

Strajk a ja sam mam 15 ha i jakoś tam jest od 5. i jest sporo takich co maja mało ziemi...

#128 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 21:59

Strajk komunikat dla zniecierpliwionych mieszkańców z okolic drogi krajowej nr. 6
W piątek ( 11.01.2013 ) o godzinie 13:00 ruszamy traktorami na przejażdżkę wyrażającą nasze niezadowolenie. Organizacja taka sama jak w poniedziałek - około dwóch godzin z prędkością 10 km/h.
Miejsca zbiórki w zakresie dowolnym w zależności od regionu.

#129 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 22:08

Strajk I jak tam panowie minął sylwester pod chmurką? Nie padało chociaż?

a ja sam mam 15 ha i jakoś tam jest od 5. i jest sporo takich co maja mało ziemi...

Może właśnie w tym jest problem? Za dużo jest chętnych rolników do kupna ziemi i nikt się nie chce pogodzić z tym, że mu nie starczy.

#130 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3820 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 00:57

Strajk Stachu zajmij się uzdrawianiem innych gałęzi naszej gospodarki bo tu nic nie wnosisz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 10:02

Strajk koledzy no niestety taka jest mentalność w naszym społeczeństwie że jeden drugiemu zazdrości. ja osobiście nie mam nowego sprzętu ale jak coś używanego kupiliśmy w dobrym stanie to było widać w oczach sąsiadów tą zazdrość, chociaż ja nie wiem czego tu zazdrościć... gdybym kupił nowego fenda i cały park maszynowy to już by mi mogli zazdrościć ale ja bym miał kredyt na głowie i dla mnie to był by problem... ludzie dziwnie mają w głowach poukładane... oczywiście nie obrażając nikogo :)

#132 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 18:38

Strajk http://www.tvp.pl/vo...13-2230/9537653

#133 Share dorek13169

dorek13169

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 11 styczeń 2013 - 19:07

Strajk no ale taki co ma 10 ha nie wyjedzie bo się boi ze mandat dostanie za ciągnik i potem z czego spłaci go a rolnicy strajkujący nie robią tego dla siebie tylko dla wszystkich> i ja się przyłanczam do tego. i nie odpuście nawet jak sprzedadzą ta ziemie. to my utrzymujemy ten kraj.

#134 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 11 styczeń 2013 - 20:11

Strajk W moim przekonaniu takich protestów powinno być o wiele więcej, nie tylko w Szczecinie ale w całej Polsce. Jeżeli większa grupa się nie zbierze to media będą unikać tego tematu, sami wiemy, że tym wszystkim steruje rząd i to co niewygodne po prostu unika. Dobrze, że jest jeszcze internet bo inaczej media tak manipulowaliby ludźmi, że sami by nie wiedzieli jak się nazywają... Coraz gorzej :| Ten rząd trzeba jak najszybciej usunąć...

#135 Share kowal995

kowal995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/channel/UCRqsl0YfKFfL_g_wLFqDO4A zapraszam na mój kanał yt

Napisany 11 styczeń 2013 - 20:56

Strajk a wiesz czemu nie interesuje do mediów ? bo nie robimy dymu, jak górnicy jadą protestować to im tam burdel robią i w tedy telewizja tym żyje a rolnicy jeżdżą w kółko po Szczecinie i troche po krajówkach a jakby im tam przyczepe z obornikiem wywalili albo beczke z gnojówką, troche z policją by sie posprzeczali, wbijali by sie do urzędów no to w tedy telewizja miała by powody do zainteresowania sie tematem. Tak to jest nie ma burdelu nie ma Cie w mediach :D

#136 Share danimat19

danimat19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 22:31

Strajk Podziękownia dla tych wszystkich którzy mówili że nic nam to da!!!!! a w szczegulności dla ,,stasiekS"
A jednak coś dało
Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

#137 Share KoNiU4718

KoNiU4718

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Muzyka, sport, rolnictwo

Napisany 11 styczeń 2013 - 22:31

Strajk Masz rację w 100% ale jednak trzeba robić coś w tym kierunku aby to było na wiekszą skalę.

U nas gdyby takie coś zrobić to by był szum, od razu inaczej by gadali.

#138 Share maniek20

maniek20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 22:49

Strajk to kiedy ogolno polski straj

#139 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 22:53

Strajk @danimat19 możesz nas oświecic co to dało jakie są wyniki bo kiepsko z informacjami nawet na fejsie nic nie można się dowiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Gospodarz12

Gospodarz12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo