Skocz do zawartości

Zdjęcie

Strajk

416 odpowiedzi na ten temat

#61 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 23:20

Strajk Mają ludzie racje każdy ma jakieś problemy, coś do załatwienia itp. przejechaliscie raz czy dwa i wystarczy. Jak już to blokować siedzibe ANR i nie wpuszczać pracowników aby nie mogli przeprowadzać przetargów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Strajk Dzisiaj, 15:07
  •  

#62 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 00:05

Strajk

Tak jestem tym strasznym komunistą i nie lubię demokracji przez co bronię im swobody kontr protestu :< A wszystko przez to że utożsamiam się z strajkującymi (mimo że nie popieram ich postulatów w 100%) chcę dla nich jak najlepiej i proszę użytkowników popierających żeby wspomogli ciekawą argumentację na ich "kontr" stronie.

Ciekawa dla kogo? Oni także mają ciekawą.

#63 Share Lemke24

Lemke24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 17:45

Strajk Stasiek ledwie wróciłeś z "Biedronki" a już piszesz w tym temacie, niepowinieneś wykładać towaru na półki?Chłopie zarabiaj bo nigdy nie będziesz takim bogaczem jak rolnik.
Ci panowie co stworzyli kontr stronę to najprawdopodobniej wyznaczeni ludzie do tego zadania. To nie są spontaniczni mieszkańcy tego miasta którym nie podoba się nasz protest, oni mają wyznaczony cel.
West masz swój pogląd na niektóre nasze postulaty (szanuję to, jesteś rolnikiem w przeciwieństwie to Staśka) ale ja nie piszę że mi się nóż otwiera w kieszeni gdy ty moim zdaniem piszesz głupoty, naprawdę rolnicy szanujmy się.

Dzisiaj mieliśmy trochę inną formę protestu, o to link:
http://www.24kurier....iezali-Szczecin

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 grudzień 2012 - 18:08

Strajk W pełni popieram ,nawet ludzie z miasta rozumieją co widac w komentarzach....no ale STACH to wiadomo on nie taki ,ma swój cel którego nigdy nie osiągnie :D

#65 Share Lemke24

Lemke24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 18:46

Strajk Kolejny link:
http://biznes.onet.p...82,1,news-detal

#66 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:01

Strajk

Stasiek ledwie wróciłeś z "Biedronki" a już piszesz w tym temacie, niepowinieneś wykładać towaru na półki?Chłopie zarabiaj bo nigdy nie będziesz takim bogaczem jak rolnik.
Ci panowie co stworzyli kontr stronę to najprawdopodobniej wyznaczeni ludzie do tego zadania. To nie są spontaniczni mieszkańcy tego miasta którym nie podoba się nasz protest, oni mają wyznaczony cel.
West masz swój pogląd na niektóre nasze postulaty (szanuję to, jesteś rolnikiem w przeciwieństwie to Staśka) ale ja nie piszę że mi się nóż otwiera w kieszeni gdy ty moim zdaniem piszesz głupoty, naprawdę rolnicy szanujmy się.

Dzisiaj mieliśmy trochę inną formę protestu, o to link:
http://www.24kurier....iezali-Szczecin

Niestety zwolnili mnie z biedronki. Jestem teraz na zasiłku to mam sporo czasu na pisanie. Cieszysz się?

Masz rację, Kowalski jest zbyt głupi żeby na Facebooku założyć taką stronę. Musi to ktoś za niego zrobić. No bo w głębi duszy, Kowalski stojąc rano w korku spowodowanym przez was, będąc spóźnionym do pracy o 15 minut i licząc, że szef go nie zwolni z tego powodu, a w radiowych wiadomościach słuchając o tym, że jest kryzys, coraz większe bezrobocie i święta będą znowu droższe niż rok temu, popiera wasze dążenia i postulaty o ulgach podatkowych, wyższych dopłatach itp. No bo dlaczego ma wam żałować? Jemu i tak jest dobrze to niech i rolnik sobie trochę lepiej pożyje. Może w końcu będzie go stać na John Deera z bezstopniową skrzynią, resorowaną przednią osią, amortyzowaną kabiną aby piwo za bardzo się nie wstrząsnęło, a także z systemem do jazdy równoległej żeby za bardzo nie musiał kierownicą kręcić i nie zwracał za dużo uwagi na pole. Bo te 40ha samo się nie uprawi. Więc masz rację, ktoś tego Kowalskiego i resztę musiał na ten haniebny krok założenia tej strony namówić. Pytanie kto?

#67 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:11

Strajk nikt rano nie protestowac tylko po 13 jak coś. jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

#68 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:12

Strajk No tak, po 13 to już ludzie nie poruszają się po mieście i ulice są puste.

Edytowany przez StasiekS, 11 grudzień 2012 - 20:13.

#69 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:18

Strajk @Lemken
Popieram ten protest w punkcie rozdysponowanie gruntów z zasobów ANR, sam kupiłem w listopadzie 23ha ziemi na przertargu z ANR znam ten ból, ale pozostałe postulaty bym jeszcze raz na spokojnie przemyślał aby nie zabrnąć w ślepą uliczkę.
Walczcie o ziemię bo to jest teraz najważniejsze aby trafiła tam gdzie powinna. Żyjemy w chorym państwie gdzie nie szanuje się krwi ojców przelanej za tą ziemię.

#70 Share Lemke24

Lemke24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:23

Strajk Stasiek jak byłeś leniwym pracownikiem to pewnie mieli rację że Cię zwolnili, raczej nie podejrzewam że tak prężna firma która się cały czas rozwija od tak sobie zwalnia pracowników. A może chlałeś piwo gdzieś po kątach?A może porostu nie byłeś im potrzebny.

Stasiu nie denerwuj się tak, strzel sobie kielicha na odprężenie, może trochę pogłówkujeś i kupisz pare hektarów od prywatnej osoby np. 40 (jest trochę prywtnych ogłoszeń) będziesz mieć warsztat pracy z którego cię nie wyrzucą i kupisz sobie pięknego john deera. O dalszych "przywilejach" nie będę pisał ponieważ je znasz. Jesteś "bezrobotny" na co czekasz? ja bym się nie zastanawiał.

Edytowany przez Lemke24, 11 grudzień 2012 - 20:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Adam0702

Adam0702

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 20:37

Strajk Jak zostaną postulaty spelnione to juz już nikt nie zamierza blokować miasta. Tylko im później zostana spełnione tym dłużej bedzie to trwało. Do końca roku jak bedzie trzeba.

#72 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 21:12

Strajk dokładnie west, ci wszyscy co siedzą na stołkach zapomnieli już kto dał im możliwość że tam mogą siedzieć.
nasz kraj naprawdę jest zmarnowany bo wszystko opiera się o układy i kolesiostwo... powiem wam że lepiej aby za dużo te urzędasy nie wymyślali bo jak zawsze zrobią tak że będzie tylko gorzej i jak zawsze dostanie po czapie prawdziwy polski rolnik, który żyje ze swojej ziemi.

żeby coś zmienić trzeba by wymienić władzę, zmienić(poprawić ewentualnie) absurdalne prawo i zmniejszyć biurokracje.
jak ma być dobrze w naszym kraju skoro kontrolę przeprowadzają ludzie co nie mają zielonego pojęcia o gospodarce, ale na delegacje, hotele, diety, auta, paliwo, sprzęt i inne pierdoły dla nich musi być, a ty "postaw źle przecinek", to ci karę dowalą że wkręcisz się w ziemię...
jeszcze długo w naszym kraju nie będzie dobrze...

#73 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 22:24

Strajk

Jak zostaną postulaty spelnione to juz już nikt nie zamierza blokować miasta. Tylko im później zostana spełnione tym dłużej bedzie to trwało. Do końca roku jak bedzie trzeba.

No to szykuję się wam Sylwester pod chmurką. Oby tylko deszcz nie padał.

#74 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 20:07

Strajk

@Lemken
Popieram ten protest w punkcie rozdysponowanie gruntów z zasobów ANR, sam kupiłem w listopadzie 23ha ziemi na przertargu z ANR znam ten ból, ale pozostałe postulaty bym jeszcze raz na spokojnie przemyślał aby nie zabrnąć w ślepą uliczkę.
Walczcie o ziemię bo to jest teraz najważniejsze aby trafiła tam gdzie powinna. Żyjemy w chorym państwie gdzie nie szanuje się krwi ojców przelanej za tą ziemię.

Ile dałeś kolego za 1hektar???
Doszły mnie słuchy że nie popierają Was Izby Rolniczy, czy to prawda???

#75 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 20:17

Strajk 22tys. za ha. Na naszym terenie ANR dostosował sie do zaleceń IR podzielili działki na max. 2,5 krotność średniej wojewódzkiej, przedtargi obywały się max 1 działka dziennie. Wszystko było zgodnie z prawem u nas nie było słupów.

#76 Share danimat19

danimat19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 21:27

Strajk

No to szykuję się wam Sylwester pod chmurką. Oby tylko deszcz nie padał.

nie twój zasrany interes gdzie my będziemy to spędzać, ważne że ciebie tam nie będzie (nikt nie będzie płakać za tobą)
a jak cię zwolnili to teraz my cie utrzymujemy, i nie udzielaj się jak nie maż zielonego pojęcia, najlepiej nie udzielaj się w tym temacie
tylko pewnie tego nawet nie przeczytasz ponieważ jesteś je...nym urzędasem a może przypatkem Adamem P.

UJAWNIJ SIĘ W KOŃCU A NIE RZNIESZ CWANIACZKA

Edytowany przez danimat19, 12 grudzień 2012 - 21:30.

Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

#77 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 09:28

Strajk Za tyle też bym kupił :) . Ale u mnie już duże gospodarstwa mówią że dadzą 75tyś, nie mówiąc o tzw.nowobogackich z miasta którzy już teraz przepisują ziemie na rodzinę która jest zameldowana w danej wsi. Zobaczymy czy IR dotrzymają słowa. Przetarg ma ruszyć w tym roku po Żniwach. W mojej okolicy, średnia cena ziemi, przewaga IV po sąsiedzku 40tyś.
Fajnie piszesz WEst i tak trzymaj.

Edytowany przez tespis17, 14 grudzień 2012 - 09:34.

#78 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 12:59

Strajk

nie twój zasrany interes gdzie my będziemy to spędzać, ważne że ciebie tam nie będzie (nikt nie będzie płakać za tobą)
a jak cię zwolnili to teraz my cie utrzymujemy, i nie udzielaj się jak nie maż zielonego pojęcia, najlepiej nie udzielaj się w tym temacie
tylko pewnie tego nawet nie przeczytasz ponieważ jesteś je...nym urzędasem a może przypatkem Adamem P.

UJAWNIJ SIĘ W KOŃCU A NIE RZNIESZ CWANIACZKA

Żal mi się Was zrobiło i postanowiłem wam umilić jakoś tego sylwestra, więc za pierwszy zasiłek kupię fajerwerki i przyjadę do was, aby, chociaż trochę podnieść na duchu, gdy żaden z postulatów nie zostanie spełniony.

A Tobie polecam zamiast strajkowania i oglądania ciągników znajomych, iść do szkoły na lekcje języka polskiego. Więcej będziesz miał z tego korzyści niż ze strajku.

#79 Share Lemke24

Lemke24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 14 grudzień 2012 - 19:45

Strajk Stasiek znasz takie powiedzenie- "Nie mów hop póki nie przeskoczysz". Pożyjemy zobaczymy czy kilka naszych postulatów nie zostanie spełnionych.
Na twiom miejscu nie wydawałbym tego zasiłku na przyjemności tylko bym zachował (nam fajerwerków wystarczy), może przydać Ci się np. na wadium na przetarg z ANR. Mówię Ci w rolnictwie się nie napracujesz a pieniądze będą Ci spływać na konto. Kurde nie zmarnuj takiej życiowej okazji. Trzymamy za ciebie kciuki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 16 grudzień 2012 - 11:52

Strajk http://www.tv-trwam.

Wieś to też polska niedziela 12/20

Edytowany przez ryki, 17 grudzień 2012 - 21:00.