Zaloguj się, aby obserwować  
PatKaz95

Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu

Polecane posty

PatKaz95    1

Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu w Poznaniu-Golęcinie

 

będzie prowadzić nabór w roku szkolnym 2013/2014 w następujących zawodach:

 

- Technik Agrobiznesu

- Technik Inżynierii Środowiska i Melioracji

 

- Technik Mechanizacji Rolnictwa

 

- Technik Leśnik

 

- Technik Turystyki Wiejskiej

 

- Technik Hodowca Koni

 

-Technik Weterynarii

 

- Technik Odnawialnych Źródeł Energii

 

- Technik Logistyk

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

- Mechanik Operator Maszyn i Urządzeń Rolniczych

 

- Mechanik Pojazdów Samochodowych ze Specjalnością

"Naprawam Motocykli i Motorowerów"

 

- Rolnik

 

- Ogrodnik

 

- Monter Instalcji Sanitarnych

 

Jest to szkoła z 65 letnią tradycją w kształceniu , dysponująca bogato wyposażonymi pracowniami, warsztatami szkolnymi oraz internatem. Jak wygląda szkoła można zobaczyć na tym filmie promocyjnym

 

 

ZAPRASZAMY!!!

Kontakt

 

http://www.zstpoznan.pl/

Technikum Inżynierii Środowiska i Agrobiznesu

ulica Golęcińska 9, 60-626 Poznań

Telefon: 061-8411-583

Fax: 061-8464455

Email: sekretariat@zstpoznan.pl

priv. @PatKaz95

priv. @Norasek1353

Edytowano przez PatKaz95

www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asior1014    0

Jeśli ktoś wybiera się do szkoły na Golęcinie, to będzie jego trafny wybór.

Sam wybrałem te szkołę i naprawdę polecam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszalek857    0

Chciałbym trochę odświeżyć temat. Czy jest ktoś kto ma na sprzedaż aktualne książki na mechanizację do pierwszej klasy? odpowiedzi przysyłajcie na PW. Pozdrawiam.

Edytowano przez Doszalek857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gabrysiek
      Witam!
      Postanowiłem założyć temat, w którym mam nadzieję, pomożecie mi w wyborze szkoły.
      Wprzyszłości mógłbym gospodarzyć na powierzchni około 25 ha oraz dzierżawa na pewno by się jakaś znalazła ( o grunty orne się nie boję). W mojej miejscowosci zostanie max 10 rolników w tym na pewno 3 większych. Starałem się dowiedzieć ile ha liczy moja wieś, ale nie udało mi się. Trzeba będzie poczekać do dożynek, bo tam zawsze podają takie informacje, ale myślę, że coś około 800 ha ornych powinno być.
      Chciałbym abyście pomogli mi w wyborze szkoły pomiędzy technikum rolniczym, a agrobiznesu. Teraz są ciężkie czasy polskiego rolnictwa, ale uważam, że jeślibym mądrze zarządzał tym co bym objął to powoli przerodziłoby się w porządne gospodarstwo, które by przynosiło zyski. Na początku prawdopodobnie poszedłbym jeszcze do pracy.
      Dużo osób odradza mi, abym pozostał na wsi, ale nie widzę dla siebie innego zawodu. (Mama cały czas ma nadzieje, że nie zostanę na roli, ale mówi jak mam się kształcić w tym kierunku to niech to będzie TA). Co prawda moje mażenia mogą się nie spełnić i chciałbym się w jakiś sposób zabezpieczyć. (Zamiast TR wybrać TA). Czy to by wiele zminiło?
      Gdybym wybrał TA to czy normalnie mógłbym przejąć gospodarstwo oraz korzystać z dofinansowań dla rolników (o ile będą jakieś) itp. Jak mam rozumieć te dwie nazwy kierunków kształcenia:
      TR- rolnik
      TA- praca biurowa
      Dużo czytałem na stronach różnych szkół i tam są zazwyczaj różniące się informacje.
      Jak wyglądałyby praktyki na tych kierunkach?
      Jakie znacie szkoły w północnej lubelszczyznie? (np. pow. radzyński, parczewski, bialski). Ja jak narazie znam dwie szkoły w Jabłoniu (około 20km) oraz w Leśniej Podlaskiej (około 60km). Czy możecie powiedzieć coś więcej o tych szkołach?
      (Byłem ze szkołą chyba w centrum doradztwa zawodowego i tam były przeprowadzone testy w jakim zawodzie/kierunku mógłbym sie w przyszłosci sprawdzić. Wyszło mi: ROLNIK).
      Co do innych tematów to oczywiscie, że są, ale skupiają się na TR.
      Napisałem może to troche chaotycznie, ale mam nadzieję, że mnie zrozumieliście i pomożecie. Z góry dziękuję i pozdrawiam Gabriel.
    • Przez rolnik1996
      witam w tym roku kończe gimnazjum i zastanawiam sie nad 2 profilami. chcialbym zna waszą opinię na temat kazdego z tych profili.
       
       
       
       
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam. Jestem właśnie w 3 gimnazjum i około za 2-3 tyg. będe musiał złoźyć wstępne plany gdzie chce dalej kontynuować moją edukacje. Chciałem iść do Szkoły Rolniczej na profil Technik Rolnik lecz dojazd jest niedobry a klasy z powodu braku chętnych nie tworzą od paru lat i z tego powodu niestety ale ona odpada Dlatego też zastanawiam się nad innymi zawodami w innej szkole. Moje pytanie do Was to co byście proponowali. Technik Mechanik, Technik Mechatronik czy Technik Pojazdów Samochodowych(co raczej odpada). Na ten wybór patrze pod kątem co sie bardziej przyda po prostu w rolnictwie i naprawie maszyn rolniczyczych. Myślę że pomożecie
    • Przez PatrycjaGlusiec
      Panie i Panowie ! :-)
      Może ktoś z Was wie jak wyglądają praktyki w technikum rolniczym ??? :-)
    • Przez VanGalleK720
      Witam!
      Zastanawiam się, czy nie pójść do technikum rolniczego po gimnazjum (3 klasa).
      Gospodarstwo przepisze mi wujek i tata, łącznie będzie to 5ha ziemii, i zabudowania pod hodowlę trzody na 7-9 sztuk dorosłych.
      Sprzęt to:
      - Władek ,
      - Pług 2 skibowy ,
      - Kultywator 2,1m + wałek ,
      - Brony trójki ,
      - Kopaczka do ziemniaków dwurzędowa ,
      - Sadzarka do ziemniaków dwurzędowa ,
      - Obsypnik do ziemniaków 5 rzędowy ,
      - Rozsiewacz "Lej"
      - Opryskiwacz 600l
      - Siewnik konny (do Władka)
      Myślę o rozwijaniu gospodarstwa, powoli.
      Dopłaty oczywiście wchodzą w grę.
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj