Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompa wtryskowa delphi lucas

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 18:19

pompa wtryskowa delphi lucas Muszę wam napisać odnośnie mojego MF 6290 rok 2001 135 koni
Ciągnik zaczął tak powiedzmy na czarno lekko dymić ale tak cały czas dymił tym mocniejsze obciążenie tym mocniej dymił i tracił też moc i nie wiedziałem co jest od początku wszystko sprawdzałem filtry paliwowe,powietrza,sitka na pompie wężyki itd.nic to nie pomagało więc zacząłem się zabrać za wyjęcie pompy wtryskowej trzeba było cały przód poodkręcać tzn filtr powietrza chłodnice itd żeby wyjąć pompę wtryskową i wyjąłem i zawiozłem do naprawy do pompiarza i okazało się że była pęknięta membrana która zasila powietrze od kolektora sąsego i ustawia dawkę paliwa i ciągnik miał 20%straconego mocy tak mówił pompiarz i przykręciłem pompę to już mf nie poznaję ma taką moc którą nigdy tak nie miałem od czasu kupienia i wogólę nie dymi. więc napisałem żebyście wiedzieli gdzie szukać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompa wtryskowa delphi lucas Dzisiaj, 02:14
  •  

#2 Share Marcin135

Marcin135

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 19:33

pompa wtryskowa delphi lucas Ja mam McCormicka mtx175 i miałem podobny problem tzn ciężko palil i nie miał siły, jest tam pompa lukas delphi i wyjeliśmy ją i wysłaliśmy do Anglii do serwisu CAT,( to on kupił licencję perkinsa), bo nikt nie chciał się podjąć naprawy tej pompy w Polsce nie wiem dlaczego, Odesłali naprawioną pompę i ją wstawiliśmy i teraz Ciągnik rakieta:)

#3 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 20:17

pompa wtryskowa delphi lucas Wystarczyło wysłac do serwisu Boscha w iławie i by zrobili bez problemu ,ps.też miałem w swojej pękniętą mębranę a dodatkowo wymieniłem głowicę i ciągnik normalnie jak nowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 18:11

pompa wtryskowa delphi lucas nie tylko do serwisu boscha są ludzie którzy prywatnie pootwierali warsztaty i mają też przyrządy do sprawdzenia różnych pomp za naprawe gościu mi wziął 300zl a jakby serwis to szkoda gadać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 20:13

pompa wtryskowa delphi lucas czy ktoś wie jakie ciśnienie na wtryskach musi być????