Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kristian

kristian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 16:55

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy Witam posiadam renault 651 a dokładnie 652 to wersja komunalna i nie wiem jak zrobić instalacje elektryczną gdyż jest tam podgrzewacz paliwa świeca płomieniowa i reszta standardowo. Może ktoś dysponuje jakimś schematem bardzo by mi to pomogło. A może ktoś wie do czego są te kontrolki na dole zegara i do czego powinny być podpięte???100_8582.JPG

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy Dzisiaj, 09:49
  •  

#2 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 08:17

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy to nie masz wcale instalacji czy też masz jakieś braki

#3 Share kristian

kristian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 20:39

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy Mam instalacje tylko jest przegrzana bo jak był kupiony poprawiali rozdzielacz i podnosili kabinę co poskutkowało zwarciem i kabelki potopiło wydzierali kable i od tej pory jest odpalanie światła i wskaźnik temperatury silnika. Reszta odłączona. Może ktoś pomoże jak podłączyć świece płomieniową ( potrzeba jakiś przekaźnik??)i resztę . A ostatnio padł rozrusznik regeneracja koszt 700 zł nowy od 900 do 1300zł., a wszystko przez tulejkę i częściowo przez włącznik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 01 grudzień 2012 - 23:18

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy To skoro się nie znasz na tym to oddaj ten ciągnik do jakiegoś elektryka bo schematu raczej nigdzie nie znajdziesz a nawet jeśli to wszystkie kabelki w renówkach są jednego koloru więc schemat niewiele pomaga Tu raczej liczy się doświadczenie i obycie się z elektryką bo po prostu trzeba od nowa połozyć nową instalację która trzeba samemu zrobić bo gotowych wiązek raczej nie kupisz nigdzie Świeca płomieniowa odpalana jest ze stacyjki w położeniu po przekręceniu kluczyka i nie potrzeba żadnych przekaźników chociaż można założyć w niczym nie przeszkadzają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kristian

kristian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 20:56

Renault 651/ 652 instalacja elektryczna - pomocy Tak chyba zrobie choć lubię sam coś reperować ale tu sobie odpuszcze bo teraz ja puszcze ją z dymem - instalacje.