Zaloguj się, aby obserwować  
malopolanin64

Kosiarka czołowa na tylni TUZ

Polecane posty

malopolanin64    421

Mam takie głupie ale nutrujące mnie pytanie czy kosiarka czołowa może być używana na tylnim TUZ, podpiąć sie da to wiem ale czy wałek na przednim TUZ kręci sie w tym samym kierunku co na tylnim tak żeby to wszystko ładnie chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no w prawo nie?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to zalezy bo przeni wom wystepuje w wersji prawo i lewo obrotowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

trzeba włączyć wom z przodu i z tyłu i zobaczyć, który w którą stronę się kręci ;)

 

 

możesz tak zrobić ale będziesz musiał kosić na wstecznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Poprostu nieraz trafia się taka kosiarka w dobrym stanie i dość dobrych pieniądzach porównując do zwykłych na tylni tuz, ciagnik z przednim TUZ i WOM jest w planach ale to nie wiadomo jeszcze jak i kiedy a troszke pobawić sie na wstecznym można by choćby na wąskich kawałkach gdzie samo rozsiekanie to multum zagniecenia kołami trawy dlatego stąd pytanie czy da rade ją kręcić z tylnego WOm w dobrym kierunku ale widać tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w sąsiedniej wsi facet przerobił sobie zwykłą polską kosiarkę. Odczepia zawieszenie kosiarki i zostają same bębny z napędem. Dorobił sobie zawieszenie na wprost i jakąś przekładnię zaczepie to na tylny tuz do ursusa c 330 i kosi jadąc do tyłu między rzędami porzeczek. Teraz kupił sobie case z przednim tuzem i kosił tą kosiarką i zbierał samozbierającą za jednym przejazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj