Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siatkówka

40 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FanUrsus

FanUrsus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 23:22

Siatkówka

ja mam siaty już dość :) na każdym wf-ie tylko siata i siata jakby w co innego nie można pociupać:)

No umnie tak samo , ciągle siatka i siatka ;/ W nogę by się pograło ... ale nie..:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siatkówka Dzisiaj, 04:58
  •  

#22 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 26 styczeń 2009 - 20:06

Siatkówka Ja gram w siatkę i lubię w nią grać ale powoli mi się już nudzi ;)
D-358 DT-239 DT-436 IH

#23 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 styczeń 2009 - 20:57

Siatkówka ja bardzo lubię grac w siatkówkę.ale w odpowiednich warunkach.bo w mojej szkole sala nie ma 4m wysokości to trudno się gra.ale w gimnazjum to nie raz wymiany jak zawodowcy.w gimnazjum grałem lepiej bo w ataku tak 270-280 złapałem w bloku 260cm.a teraz trochę przytyłem i słabiej skacze.teraz mam 182 cm wzrostu i 80 kg wagi.w gimnazjum ok 176 cm i 70 kg.
super sport siatkówka.podziwiam Połtawskiego.nikt mocniej nie serwuje i atakuje mimo że jest mniej skuteczny ale bardzo efektowne zagrania.ogólnie podoba mi się siatkówka rosyjska taka mocna siłowa.
moja drużyna marzeń to:
rozegranie:Chamucki,Ball
środek:Kazakov,Kadziewicz,Mastrangelo
przyjęcie:Świderski,Priddy,Abramov,Kaziyski
atak:Połtawski,Stanley
libero:Verbov,Ignaczak
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:05

Siatkówka Kazijski jak ma dobry dzień to serwuje mocniej od Połtawskiego, w Pekinie w meczu Bułgaria-Rosja miał kilka zagrywek ponad 120 km/h (jedna nawet 126 ;) ). Jest też Stanley i Dante, którzy regularnie serwują ok 120, Ostapienko tez sporo potrafi.

#25 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:31

Siatkówka Ja bardzo lubie grać w siatkówkę. Niestety w szkole gralismy bardzo żadko. (brak checi kolrgów) Teraz to nie ma na to czasu a nawet jesli to miejsca i składu. Niektórzy wola trenowac mięsień piwny.
Siatkówka jest ogólnorozwojowa, bardziej od piłki noznej więc nauczyciele w-f wiedza co robia. Tylko pozazdroscic.

#26 Share Michal797

Michal797

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:48

Siatkówka Gram w siatkie od początku tego roku szkolnego poniewaz dostaliśmy dobrego trenera na emerytutrze , ważę 72.5kg i w atatku mam 310cm wyskoku przy wzroście 183cm . Bardzo mi sie ta gra podoba ostatnimi czasy ;)

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 styczeń 2009 - 21:54

Siatkówka Ja w ataku mam coś ok 308-310 cm, ale są plany żeby to poprawić, 320-325 jest możliwe jeśli kolana się nie sprzeciwią ;) .Wzrost 182 także najwyższy na boisku nie jestem ;) .

#28 Share albundy1

albundy1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 12:44

Siatkówka a ja kocham grac w siatke , i mam to szczęście ze gram co trzeci dzień w pracy

#29 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 22 kwiecień 2009 - 16:22

Siatkówka siatkówka to moja ukochana dyscyplina B) zacząłem w gimnazjum później kontynuacja w liceum i teraz na szkole pożarniczej.grałem w szkolnych drużynach i w amatorskich ligach.zasięgu nigdy nie mierzyłem ale teraz mi sie sporo przytyło i lekko nie mam B) od dłuższego czasu gram na pozycji środkowego.a wy na jakich pozycjach gracie??piszcie pozdro B)
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#30 Share jabcun

jabcun

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 06 luty 2010 - 09:46

Siatkówka Ja kibicowałem dla Mlekpol AZS Olsztyn ale teraz postawili na młodzież i im za dobrze nie idzie ale jeszcze pokarzą klasę
i jak jeszcze grał Paweł Zagumny najlepszy zagrywający

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share antoni2

antoni2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 28 luty 2010 - 22:41

Siatkówka Widzę, że jest tu paru zapaleńców siatkówki. Mam pytanie. Zamierzam zrobić sobie z kumplem boisko do gry. Piasek już mamy wysypany, teraz potrzeba nam tylko siatki.
Czy taka tania siatka jest dobra:
link
Czy lepiej dozbierać na troszeczkę droższą?

#32 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 luty 2010 - 22:54

Siatkówka Ja nie przepadam za siatkami na stalowej lince... Rolka na słupku musi mieć dużą średnice, inaczej przy częstym zakładaniu zaczynają pękać druty. No chyba, że planujesz zawiesić ją na wiosnę i zdjąć jesienią, wtedy jest ok.
Druga sprawa to atak, na rozgrzewce często wystawiamy sobie za siatkę, przy stalowej lince trzeba uważać na rękę, linka nylonowa jest bezpieczniejsza(mniej boli jak się przesadzi :) ).

#33 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 01 marzec 2010 - 21:05

Siatkówka Barańska w PLAYBOYU :) :) :)

#34 Share Folenka

Folenka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:muzyka, grafika, siatkówka, psy

Napisany 10 marzec 2010 - 19:43

Siatkówka Jaki długi post powyżej :) Mi się nie podoba, ale to jej decyzja i w sumie nic mi do tego.

Siatka, moje hobby? To źle powiedziane, może poniekąd część mojego życia ;) I fajnie, że na tym forum znalazło się też parę osób lubiących ten sport.
Sprzedam jałówkę wysokocielną i cieliczkę HF, ogłoszenie w dziale Giełda.

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 marzec 2010 - 19:50

Siatkówka Mi też niezbyt podoba się, że kapitan reprezentacji Polski pozuje dla playboy'a, no ale to jej wybór.

#36 Share antoni2

antoni2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 21:20

Siatkówka Cześć
Chciałem spytać o firmę MITZUKA. Produkuje ona piłki do siatkówki. Znalazłem sklep Presto, który oferuje bardzo duży wybór tych piłek. W internecie znalazłem dużo dobrych opinii o tej firmie, a ich piłki są tanie.
Co o nich sądzicie?

#37 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 22:23

Siatkówka w moim byłym klubie trenowaliśmy tymi piłeczkami ;) wrażenia jak najbardziej pozytywne, jedynie co do nich to trzeba dobrze rozbić z początku bo tak to ciągną galancie po przyjęciu galantej bomby ze skrzydła ;[

#38 Share antoni2

antoni2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 21:31

Siatkówka Czesc wszystkim
Mam male pytanko odnosnie wykonania boiska do siatki. Mianowicie jakie mają być wymiary boiska plażowego ponieważ w internecie znajduję różne informacje. A drugie to czy takie słupki nadadzą się na boisko plażowe: link
Przyznam, że bardzo fajnie wyglądają, ale nie wiem czy będa praktyczne.

#39 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 marzec 2010 - 21:42

Siatkówka Boisko ma wymiary 16x8 m.
To w linku to nie słupek, tylko mocowanie słupka do zalania betonem. Słupki można bez problemu wykonać we własnym zakresie, oszczędzając w ten sposób sporo pieniędzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 kwiecień 2010 - 16:23

Siatkówka Ja w siatkę gram głównie w szkole na wf-ie :) , jeśli chodzi o warunki fizyczne to 16 lat, 191cm wzrostu i 70kg, nie wiem jaki mam zasięg bo nigdy tego nie mierzyłem, raz tylko mierzyłem sobie rozpiętość rąk i było równe 200cm ;)