Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hamulec w beczce.

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:40

Hamulec w beczce. chcesz zdjęcie ale nawet nie podałeś w jakim ciągniku a ta dziurka powinna być cały czas otwarta ponieważ powietrze nią tylko wylatuje a zawór jest umieszczony wyżej
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hamulec w beczce. Dzisiaj, 22:03
  •  

#22 Share Franke

Franke

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:47

Hamulec w beczce. Ursus c 360. Właśnie oto mi chodzi czy to powinno być cały czas otwarte czy tylko wtedy gdy powietrze wylatuje.

#23 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:53

Hamulec w beczce. to powinno być cały czas otwarte, ten zawór jest bardzo prosto zbudowany odkręć te cztery śrubki i go wyczyść i sprawdź membranę czy jest cała, jak jest cała to trochę to wszystko przesmaruj i poskładaj, powinno działać
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Franke

Franke

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 20:01

Hamulec w beczce. Dzięki za rady.

#25 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 21:03

Hamulec w beczce. nie ma za co po to tu jesteśmy :), w każdym poście jest podane jak można podziękować

Edytowany przez radek199321, 18 grudzień 2012 - 21:47.

#26 Share Misiaul

Misiaul

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 12:27

Hamulec w beczce. Ma ktoś schemat jak ten regulator powinien byc złożony Bo co go złoże to ten zawór który upuszcza ,,lata" na prawo i lewo. Bardzo bym prosił. Ciągnik jak coś to Ursus c 360.
I z tego zaworu co odcina powietrze na przyczepy słychac jak syczy powietrze. A możecie mi powiedziec gdzie znajduje się zawór szybkiego odpowietrzania??

Edytowany przez Misiaul, 22 grudzień 2012 - 17:35.

#27 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 23:33

Hamulec w beczce. dzisiaj zauważyłem że w beczce po napełnieniu butli powietrzem i "zaciągnietym" recznym przez 2 godziny uchodzi całe powietrze wiecie co sie dzieje ? sprawdzałem układ i nigdziej nie było słychac syczenia powietrza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Misiaul

Misiaul

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 16:55

Hamulec w beczce. Z tego zaworu ucieka mi powietrze http://www.farmexper...rodukt2701.aspx .
A dokładnie to stąd http://www.bankfotek.pl/view/1392140 (zdjęcie nie jest mojego autorstwa, źródło zdjęcia allegro.pl) ucieka mi z tamtąd powietrze i to bardzo szybko. Po pompowaniu ok 10 min to zawór w szybkozłączu w ciagniku wcisnę jednym palcem i słychac jak syczy powietrze. Nie mam zegara i nie wiem ile jest nabite ale myślę że jest około 0,5 atmosfery.

Edytowany przez Misiaul, 06 styczeń 2013 - 15:09.

#29 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 09:35

Hamulec w beczce. rozkręć ten zawór i go przeczyść bo mogło coś się przyciąć lub coś się dostać

#30 Share Misiaul

Misiaul

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 12:52

Hamulec w beczce. Już to rozkręcałem i wszystko działało poprawnie.

#31 Share heniek47150

heniek47150

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 styczeń 2013 - 21:02

Hamulec w beczce. Witam umnie robiłem w zeszłym roku hamulce hydrauliczne i pneumatyczne c-360 do przeglądu bez żadnych lewizn i powiem ci tak pierwsze od odolejniacza masz zawór takzwany regulator ciśnienia puszcza jak wskazówka na manometrze dojdzie do białego pola póżniej beczka i ten zawór hamulcowy tym otworem uchodzi tylko troszkę powietrza jak naciskam pedał hamulca i wtedy mi hamulec w przyczepie łapie puszczam pedał i nic nie uchodzi z tego zaworu czyli na 100% spiepszony masz ten zawór pierwsze do świętego spokoju zreperuj ten wskaznik koszt to pare złoty ale wiesz co ci sie przy ciągniku sie dzieje (czy trzyma ciśnienie i kompresor odpowiednio pompuje) pózniej z tym zaworem musisz powalczyć ja u mnie wszystko nowe montowałem bo nic nie udało sie odratować no a ten zawór troche kosztował ale nowe to nowe :)

Mam link do schematu i nie tylko http://www.tractoor....355 i C-360.pdf. pozdrawiam

#32 Share Misiaul

Misiaul

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:09

Hamulec w beczce. Czujnika nie mam jak zamontować na stałe bo mam zaspawany ten cały czujnik ciśnienia co jest koło butli. Kompresor jest dobry bo nieraz pompowałem nim koło.
Kupiłem dziś od znajomego ten zawór co jest pod pedałem. Upierał się że jest nowy, ale zobaczymy co wyjdzie jak go zamontuję.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share heniek47150

heniek47150

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:41

Hamulec w beczce. Tą kostke do przewodu dostaniesz w sklepie tak jak sam przewód koszt to jakieś 20-30 złotych ale masz święty spokój chyba że na allegro z demobilu ale licząc koszty wysyłki to niewiem czy nie przepłacisz