kamil199544

Ładowarka Weidemann 3002.

Polecane posty

kamil199544    0

Mam problem kupiłem 2 dni temu ładowarkę weidemann 3002 rocznik 1993 pojeżdziłem nią trochę i nagle przestała jechać do przodu. W jedynym kierunku którym jedzię to do tyłu. moje pytania to: Czy wiecie co mogło się popsuć iż zpowodowało taką sytuację?? Jaki olej najbardziej polecacie do tego typu na niskie temperatury??? Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj