Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pepcio19891015

pepcio19891015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 20:53

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Witam . Mam proble z Casem ale zaczne od początku . Znajomy kupił traktor po "wybuchy silnika" Zrobił remont silnika i sprzeglo było troche zardzewiale bo zajeło mu to troche czasu i dał do regeneracji. Po otrzymaniu sprzegła złożył i wszystko bylo oki poza tym ze jak pociagnąl za wajche od sprzegla i próbowal wlaczyc walek to zgrzyta i nie mozna włączyc go pod obciarzeniem, wiec gasił traktor za kazdym razem i tak kupe czasu robił. wkoncu mu sie to znudzilo i rozpułowilismy ciągnik i co zobaczylem ze troche łapy od szprzegła były za daleko od łozyska oporowego , przesunełem je troche blizej łozyska i złozylismy do kupy. Okazało sie ze problem dalej jest , podciągnełem linke tak ze po wyłaczeniu łozysko nie dotyka łopatek zeby cały czas sie nie kreciło i nic
. Mogła sie tarcza jakos skleic czy cos??? Ma ktos jakis pomysł żeby dobrze rozsprzeglało???Czekam na pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Dzisiaj, 17:46
  •  

#2 Share Ali0027

Ali0027

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 21:40

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Kolego a w case nie ma przypadkiem sprzęgła pneumatycznego ułatwiającego załanczanie WOM

#3 Share pepcio19891015

pepcio19891015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 22:22

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia W tym modelu nie ma, wszystko mechanicznie ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 08:18

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Może masz za grubom tarcze od WOM ,i nie rozłancza tam jest tyko ustawienie łopatek tylko po rozjechaniu.

#5 Share pepcio19891015

pepcio19891015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 13:18

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Tak wiem bo rozjechalem ciągnik i ustawiłem łopatki. Firma regenerowała całe sprzegło i raczej wątpie zeby za gruba tarcze wstawili.A moze że nie uzywał sprzegła przez dłuzszy czas to sie skleiła??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 27 listopad 2012 - 18:03

Case International 856 XL Plus - problem ze sprzęgłem II stopnia Dziwne a , myślisz że oni sztuki nie robią . Na pewno wybuliłeś trochę kasy ,i lipa trudniej przypalić drugi stopień sprzęgła ,skoro nie rozłączając .Postaraj się to samemu rozebrać pomierz długości gwintów śrub od regulują .Ja bym zebrał ze 20 setek z docisku lub przetarł papierem ściernym

Dodaj odpowiedź