Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piłka nożna

551 odpowiedzi na ten temat

#141 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 03:29

Piłka nożna a ja nie oglądałem i bardzo dobrze. szkoda nerwów.do domu do domu.....................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Piłka nożna Dzisiaj, 18:58
  •  

#142 Share Tomcraft

Tomcraft

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Zainteresowania:Kolarstwo,Muzyka,Polityka,Rolnictwo

Napisany 09 czerwiec 2008 - 07:26

Piłka nożna Hehe a co ma Ballack do Polski mtz 820??? Ogólnie Żurawski, Krzynówek, Golański brak słów fatalnie, szacunek dla Podolskiego za brak radości po strzeleniu bramki.

#143 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 07:32

Piłka nożna Polacy jak mają dobrego zawodnika to od razu sprzedają dobrze typowałem 2;0 dla Niemców pierwsza połowa to jeszcze ujdzie ale w 2 to podawali do Niemców albo na puste pole
AF - to Jest To:)

#144 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 09 czerwiec 2008 - 14:14

Piłka nożna Gdyby polska wcześniej wprowadziła tego Brazylijczyka to byśmy jeszcze coś szczelili przecież on jeździł Niemców jak chciał. On chyba miał Roger
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#145 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 14:44

Piłka nożna w ogóle nie ma porównania w przygotowaniu fizycznym- tak jak mówił Hajto. Polska również ma takie typowe zagrania "co w danym momencie", nie potrafili zaskoczyć niemców, a oni pokazali parę ciekawych zagrań które po prostu nasi pierwszy raz na oczy widzą, że coś takiego można zrobić :)

#146 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 14:47

Piłka nożna Szczerze głupoty gadasz ! ! Polacy dobrze nie kryli i Niemcy to wykorzystywali zagrania z pierwszej piłki. Polacy nie mogli sie połapać bo szybko to się działo. Lepsze krycie i by już było kupę lepiej.

Ale Krzynówek w pierwszej minucie też zrąbał i to nieźle mógł sobie na spokojnie tą piłkę przyjąć i dopiero uderzyć a lewą nogą ma dobrego kopa jak by trafił byłby gol

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#147 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 15:29

Piłka nożna

Polacy jak mają dobrego zawodnika to od razu sprzedają dobrze typowałem 2;0 dla Niemców pierwsza połowa to jeszcze ujdzie ale w 2 to podawali do Niemców albo na puste pole

Jeśli chodzi o Podolskiego, to nikt go nie sprzedał :)

KS Falubaz

#148 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 09 czerwiec 2008 - 16:20

Piłka nożna panowie uszy do góry - na meczu z niemcami EURO sie nie kończy mamy jeszcze dwa mecze przed sobą a nóz sie cos uda - I tak widać poprawe sytuacji w naszej kadrze w porównaniu do tego co było w 2006 na MŚ kiedy trenerem był Janas
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#149 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 17:21

Piłka nożna Pożyjemy zobaczymy... :)

Krzynówek na początku meczu miał wspaniałą sytuację, Polska mogła by od początku prowadzić, wystarczyło przyjąć piłkę, (bramka była pusta) i umieścić ją w siatce... :)

Szkoda że bramka Smolarka nie została uznana, wtedy Polska miała dużą przewagę, mogło być całkiem inaczej, ale cóż zrobić,
takie jest życie, Niemcy mają zawsze szczęście... :)

#150 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 09 czerwiec 2008 - 17:26

Piłka nożna

takie jest życie, Niemcy mają zawsze szczęście... :)

Z takim przeciwnikiem to nie żadne szczęście....

Szczęście będzie jak my wygramy...
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 17:36

Piłka nożna

panowie uszy do góry - na meczu z niemcami EURO sie nie kończy mamy jeszcze dwa mecze przed sobą a nóz sie cos uda - I tak widać poprawe sytuacji w naszej kadrze w porównaniu do tego co było w 2006 na MŚ kiedy trenerem był Janas

No, ja zaczynam wierzyć w to, że Polska gra mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor hehehe. Ten mecz z niemcami był jaknajbardziej do wygrania albo zremisowania.

Jak narazie, to Rumunia gra lepiej z Francją jak Polska z niemcami...

KS Falubaz

#152 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 17:47

Piłka nożna

Jeśli chodzi o Podolskiego, to nikt go nie sprzedał :)

Ale w Polsce nie ma żadnego dobrego piłkarza, ale tylko jak już jakiś zawodnik ma talent to go sprzedają.

#153 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 18:07

Piłka nożna Nie ma żadnego dobrego piłkarza, bo nie ma dobrych klubów piłkarskich, nie ma dobrych boisk, nie ma dobrego sprzętu, więc nic dziwnego, że w Polsce nie ma chociaż jednego światowego piłkarza (no pomijając bramkarzy). A powiedz mi jakiego piłkarza polska sprzedała ?

KS Falubaz

#154 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 18:13

Piłka nożna a Olisadebe nie sperzedali?

#155 Share soltys

soltys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 18:26

Piłka nożna Człowieku czy ty choć troche masz pojęcia o piłce nożnej???? Chyba że sobie jaja robisz.

#156 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 19:06

Piłka nożna Ty nie mam pojęcia o piłce nożnej :)

#157 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 19:12

Piłka nożna

a Olisadebe nie sperzedali?

Idąc Twoim tokiem rozumowania, można powiedzieć, że Roggera też kupili. Ale to nie są kluby, że prezesi sobie kupują zawodników za pieniądze, tylko gra w REPREZENTACJI Polski. Zresztą mówiłeś o dobrym piłkarzu, a wyżej wymieniony takowym nie był. Zresztą on nie był rodzonym polakiem więc w czym tkwi twój problem ?

Najśmieszniejsze po tym meczu jest to :
http://wiadomosci.on...45,11,item.html

hahaha, co za akt desperacji, żal poprostu.. :)

Drugą śmieszną sprawą też jest sytuacja z Łukaszem Podolskim, Pan Listkiewicz twierdzi, że zaoferował mu grę w reprezentacji, a Podolski twierdzi, że gra dla Polski została mu zaoferowana kiedy grał w niemczech w 1 lidze. Pytanie komu wierzyć ? Prezesowi skorumpowanej polskiej ligi czy piłkarzowi rodem z Polski ? Łatwe pytanie :)

KS Falubaz

#158 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 19:17

Piłka nożna Ale przecież Podolski chciał grać z polakami tylko go nie chcieli.Tak słyszałem w radiu , i teraz się kłucą żeby zabrać mu obywatelstwo,moim zdaniem pokazał klase i na co go stać a polacy teraz plują sobie w brode. Nieobrażcie się ale Polacy to chamy >>Co o tym myślicie??
Case jest the best

#159 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 19:29

Piłka nożna

Drugą śmieszną sprawą też jest sytuacja z Łukaszem Podolskim, Pan Listkiewicz twierdzi, że zaoferował mu grę w reprezentacji, a Podolski twierdzi, że gra dla Polski została mu zaoferowana kiedy grał w niemczech w 1 lidze. Pytanie komu wierzyć ? Prezesowi skorumpowanej polskiej ligi czy piłkarzowi rodem z Polski ? Łatwe pytanie :)

Lukasz chciał grać w polskim zespole 4 lata temu, ale go nie chcieli przyjąć i teraz mają. I jeszcze chcą Podolskiemu odebrać obywatelstwo polskie czy jak oni tam mówili.

Dla mnie Podolski jest spoko gość

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 20:24

Piłka nożna ale Olisadebe sperzedali czy nie powiedzcie.