MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

tracz33    0

Aktualnie w niezłej sytuacji jest Widzew Łódź, który może wejść w kolejnym sezonie do wyższej ligi. Nowy sponsor http://lvbet.pl, odmienił jego sytuacje i na dzień dzisiejszy drużyna robi na prawdę wielkie postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki69    0

Ja osobiście uwielbiam piłkę nożną. Oglądam ją od niepamiętnych czasów i gdy to możliwe biorę wolnę w pracy aby oglądać mecze. Pamiętam srebro reprezentacji w 1992 jakby to było wczoraj. Liczę, że polska Ekstraklasa nadal będzie się rozwijać. 


Czasem kobieta musi być bezduszną jędzą, żeby dać sobie radę w życiu, ale wierzcie mi, bycie jędzą to też ciężka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

Legia, Legia i po Legii :D No ale cóż, to było do przewidzenia. Zostaje im walka o LE, ale nie sądzę że mają szanse na awans, szczególnie jeśli trafi im się ktoś choćby ze średniej półki.

W wielkiej piłce natomiast sporo się dzieje - Neymar za 222mln euro idzie do PSG, rekordowy transfer przebijający ponad dwukrotnie poprzedni rekord. Ceny piłkarzy w ciągu ostatnich 2 lat wystrzeliły w kosmos, teraz za nieco lepszego zawodnika trzeba dać minimum 90mln, a taki Ronaldo przechodząć do Realu kosztował właśnie w tych granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

No i nie ma już polskich klubów w europejskich pucharach... Eh, szkoda na to wszystko nawet patrzeć. Pozostaje cieszyć się krajowym podwórkiem (albo oglądać europejskie kluby z prawdziwego zdarzenia). Co do transferów, kolejne chore rzeczy - Mbappe za 180mln jak mnie pamięć nie myli, Dembele 105mln + 40mln zmiennych, mówi się o Coutinho za 160mln. Strach pomyśleć co to będzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopra    0

Widzieliście piątkowy mecz? Masakra... Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

No i udało się wygrać. Szczerze mówiąc sam wynik lepszy niż gra, a do tego rywal z raczej niskiej półki. Tak czy siak trzeba się cieszyć z 3 punktów, bo wyjście z pierwszego miejsca w grupie może okazać się bardzo istotne. Oby tylko piłkarze wrócili do formy jaką prezentowali na ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopra    0

Faktycznie, totalna poprawa - w końcu jest się z czego cieszyć. Oby tak dalej, bo inaczej skończę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejzon    0

No nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Są 3 punkty, ale taka gra nie napawa optymizmem. Duńczycy nam pokazali gdzie obecnie się znajdujemy. Brak pomysłu na grę, brak rozegrania, Zieliński w klubie a w reprezentacji to dwie różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Ładnie  dwa  mecze  z  murzynami  i   Japońce   na deser....     :P   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracithad    0

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem. Oczywiście bukmacherzy zwracają większą uwagę na ten sport – linia futbolowa jest tradycyjnie szersza niż linie w innych dyscyplinach sportowych, ponadto ma bardziej imponujący skład, zwykle ma niższe marże i znacznie wyższe limity zakładów. Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz postawić na piłkę nożną? Jak obstawiać mecze piłki nożnej online? Dowiedz się wszystkiego tutaj adidas-fc.pl


😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinxx99    0

Sam właśnie staram się jak najbardziej inspirować różnorodnymi poradnikami dotyczącymi treningów, więc zamawiam je w https://treningdzieci.pl/kategoria-produktu/ksiazki-dla-trenerow/ . Zajmując się treningiem dzieci ważne jest by posiadać dużą wiedzę i przede wszystkim stale urozmaicać ich trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj