MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

klama    13
A w ostatnich minutach to tylko wolne dla Austrii a dla nas to co.. Może sędzia dostał kasę żeby Australia zremisowała ??

 

Australia ?!! ogladalem tez wypowiedz kaczki i bardzo mi sie spodobala . ja powiem tak : wedlug mnie powinien byc remis 0:0 . bo jak my strzelilismy to byl spalony a jak oni to wiadomo.....................

boruc to byl najlepszy pilkarz!!!!!!!!!!!!!!!!1 gdy by nie on to polska mogla by po pierwszej polowie sie pakowac i do domu !! taka jest prwada niestesty .........


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ostatnie doliczone minuty były tylko dla Austrii. Wiadomo że sędzia będzie bardziej skłonny dla gospodarzy niż dla gości.Ale dla mnie sędzia niesłusznie postąpił dyktując rzut karny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Na naszej-klasie.pl jest praktycznie w kazdym profilu zdjecie Webbera-np "Poszukiwany zywy lub martwy":):)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spytałem się o tą sytuację prawdziwego sędziego. Co do karnego to mówi że trzymanie za koszulkę to jest faul. Więc jeśli ma to miejsce w polu karnym to jest karny. Ale mówił też że mało jaki sędzia podyktował by za takie coś w ostatniej minucie karnego dla drużyny przegrywającej 0-1.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Mnie jeszcze wkurzył ten blondynek z Austrii, jak popchnął Jacka Bąka, a ten rękę już na niego dźwignął... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Heh, normalnie jak na jakimś powstaniu :) Oglądalem wiadomości, to Howard dostał ochrone i snajperów na każdym kroku :):) Jednym słowem doigrał sie :angry:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

i tak go złapią!!

Polacy są pamiętliwi!! A i ochrona mu nie pomoże <lol2>


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ci co chcą mają już jego nr.tel. i wiedzą gdzie mieszka a kolega ma jego maila.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Sędzia nie był przekupiony, tylko gospodarze Zawsze mają fory (MŚ w Korei chociażby ), Polska grała dosc dobrze, przed faulem Lewandowskiego jakiś Austriak też faulował, Austria może wygrac z Niemcami ( kto myślał, że Chorwacja ich tak zleje ?? ), a Polska też z Chorwatami.

Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Mecz Holandia - Francja... nie no ludzie to jest gra...mamy 2:0 dla Holandi i Henry strzela bramke dla Francji, pokazują powtórke i zanim się skończyła powtórka to Holendrzy już wbili na 3:1, pod koniec meczu jeszcze jedna bramka na konto Holandi i jest po meczu i taka piłka mi się podoba, biegają coś robią, jest akcja na ich bramkę (holendrów) pada strzał i za chwilę już są z piłką pod bramką Francji, to jest gra a nie to co wczoraj....ogólnie to taka kopanina jak u nas na W-F...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wczoraj miałem łzy w oczach, dzisiaj mnie gardło boli od śpiewania, a nerwy mam do tej pory. Przez pierwsze 25 minut obrona dawała niemiłosiernie d*py, ale później sami widzieliście. Miało być wczoraj świętowanie(nawet szampana kupiliśmy), ale niestety sędzia sie nadaje,

a UEFA go popiera. ehh

 

@tommy66692

Za takie gadanie to w ryja możesz dostać, przynajmniej od tych z którymi wczoraj oglądałem mecz.

Takie komentarze jak ty piszesz, to słysze od pedałów, wielce znających się na piłce, którzy pozjadali wszystkie rozumy. ehh

 

JEŚLI WIARA CZYNI CUDA, TRZEBA WIERZYĆ ŻE SIĘ UDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

O już sie boje a szczegolnie ciebie. Z tym stwierdzeniem "słysze od pedalow" to mnie obraziles i to ostro, ale bana nie dostaniesz.

 

kazdy ma prawo miec swoje zdanie. ja uwazam ze polska grac nie umie bo jak by umieli, to ten karny by nie przeszkodził. Jak dla mnie ty jestes smieszny- płacze o mecz i drze sie na cały głos....

dalej sobie płacz i krzycz jesli to ma pomóć polsce euro wygrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@^

Takim ''kibolom'' podziękujemy :) Przeżuć się na szachy, może to dla Ciebie będzie ciekawsze :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

@krzysiek16m

 

a ty chcesz dostać urlop od AF za kulturę wypowiedzi???

 

jak będą takie komentarze o usuwam wszystkie tematy odnośnie piłki nożnej !!!!!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wez @adndrzej wyluzuj to ze ty nie lubisz piłki to wszyscy na forum maja cierpiec wez sie troche nad tym zastanów... :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

wiem co on napisal to wezcie zrobicie mu urlop i tyle a nie zamykacie temat dla innych uzytkowników...


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wczoraj lekko przegiąłem, za co chciałbym przeprosić. Przepraszam.

 

Piłka Nożna wzbudza wiele emocji, u mnie pojawiły się te negatywne...

 

@tommy66692

Licze się z Twoim zdaniem. Ale dlaczego śmiejesz się z tego, że dopingowałem swój kraj, że przykro mi było jeżeli przez większą część meczu przeważaliśmy, a w ostatniej minucie straciliśmy bramkę??

Uważasz że Polska nie potrafi grać w piłkę, ale to nie znaczy że na każdym kroku musisz to podkreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Dlaczego mam nie mowic prawdy :) Proste ze polska nie umie grac, ale rzeczywiscie doping swojego kraju jest na miejscu. Jedyne co mnie denerwuje, to to ze cała wina jest zgoniona na sedziego- a moim zdaniem gdyby mieli wygrac to ten karny by nie przeszkodził.

 

Nie ma sie co oszukiwać ze takie imprezy jak Euro czy MŚ to dla Polakow za wysokie progi, nie zaleznie od trenera i sedziego bo to jednak pilłkarze graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Przestańcie się już użalać nad tym meczem.. było minęło.. teraz tylko mecz z Chorwacją i piłkarze wracają w swoje strony :)

 

To są dopiero patrioci, ledwie wyjechali a już za krajem tęsknią i myślicie dlaczego tak się stało a nie inaczej.. pogadali z sędzią przed meczem że im sie nie chce grać bo teściowa dzwoniła że na pierogi zaprasza :) buehehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

@tommy66692

Ale bez przesady, jednak Polska jest wśród 16 najlepszych drużyn w Europie. Trenera i bramkarzy mamy na wysokim poziomie, obrona szkoda gadać, w pomocy i ataku kilka zmian i będzie dobrze.

 

Do tego że sędzia był bez winy to mnie nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

co było już nie wróci. Jedynie co wróci to piłkarze niedługo od polski :)

 

PS a tak w ogóle to gdzie oni grają???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj