MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Matey    895
panowie uszy do góry - na meczu z niemcami EURO sie nie kończy mamy jeszcze dwa mecze przed sobą a nóz sie cos uda - I tak widać poprawe sytuacji w naszej kadrze w porównaniu do tego co było w 2006 na MŚ kiedy trenerem był Janas

 

No, ja zaczynam wierzyć w to, że Polska gra mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor hehehe. Ten mecz z niemcami był jaknajbardziej do wygrania albo zremisowania.

 

Jak narazie, to Rumunia gra lepiej z Francją jak Polska z niemcami...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Jeśli chodzi o Podolskiego, to nikt go nie sprzedał :)

Ale w Polsce nie ma żadnego dobrego piłkarza, ale tylko jak już jakiś zawodnik ma talent to go sprzedają.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie ma żadnego dobrego piłkarza, bo nie ma dobrych klubów piłkarskich, nie ma dobrych boisk, nie ma dobrego sprzętu, więc nic dziwnego, że w Polsce nie ma chociaż jednego światowego piłkarza (no pomijając bramkarzy). A powiedz mi jakiego piłkarza polska sprzedała ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

Człowieku czy ty choć troche masz pojęcia o piłce nożnej???? Chyba że sobie jaja robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
a Olisadebe nie sperzedali?

Idąc Twoim tokiem rozumowania, można powiedzieć, że Roggera też kupili. Ale to nie są kluby, że prezesi sobie kupują zawodników za pieniądze, tylko gra w REPREZENTACJI Polski. Zresztą mówiłeś o dobrym piłkarzu, a wyżej wymieniony takowym nie był. Zresztą on nie był rodzonym polakiem więc w czym tkwi twój problem ?

 

Najśmieszniejsze po tym meczu jest to :

http://wiadomosci.onet.pl/1765445,11,item.html

 

hahaha, co za akt desperacji, żal poprostu.. :)

 

Drugą śmieszną sprawą też jest sytuacja z Łukaszem Podolskim, Pan Listkiewicz twierdzi, że zaoferował mu grę w reprezentacji, a Podolski twierdzi, że gra dla Polski została mu zaoferowana kiedy grał w niemczech w 1 lidze. Pytanie komu wierzyć ? Prezesowi skorumpowanej polskiej ligi czy piłkarzowi rodem z Polski ? Łatwe pytanie :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ale przecież Podolski chciał grać z polakami tylko go nie chcieli.Tak słyszałem w radiu , i teraz się kłucą żeby zabrać mu obywatelstwo,moim zdaniem pokazał klase i na co go stać a polacy teraz plują sobie w brode. Nieobrażcie się ale Polacy to chamy >>Co o tym myślicie??


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Drugą śmieszną sprawą też jest sytuacja z Łukaszem Podolskim, Pan Listkiewicz twierdzi, że zaoferował mu grę w reprezentacji, a Podolski twierdzi, że gra dla Polski została mu zaoferowana kiedy grał w niemczech w 1 lidze. Pytanie komu wierzyć ? Prezesowi skorumpowanej polskiej ligi czy piłkarzowi rodem z Polski ? Łatwe pytanie :)

 

Lukasz chciał grać w polskim zespole 4 lata temu, ale go nie chcieli przyjąć i teraz mają. I jeszcze chcą Podolskiemu odebrać obywatelstwo polskie czy jak oni tam mówili.

 

Dla mnie Podolski jest spoko gość


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1
Ale przecież Podolski chciał grać z polakami tylko go nie chcieli.Tak słyszałem w radiu , i teraz się kłucą żeby zabrać mu obywatelstwo,moim zdaniem pokazał klase i na co go stać a polacy teraz plują sobie w brode. Nieobrażcie się ale Polacy to chamy >>Co o tym myślicie??

A ty DAMIAN 2302 co może narodowości handlowej ?????? Nie jesteś Polakiem ?????? :angry:


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
ale Olisadebe sperzedali czy nie powiedzcie.

 

przecież pisałem, że nie! Mam przeliterować czy co ? :) Nawet nie wiem co sie z nim dzieje, wyleciał pewnie z reprezentacji..

 

Ale przecież Podolski chciał grać z polakami tylko go nie chcieli.Tak słyszałem w radiu , i teraz się kłucą żeby zabrać mu obywatelstwo,moim zdaniem pokazał klase i na co go stać a polacy teraz plują sobie w brode. Nieobrażcie się ale Polacy to chamy >>Co o tym myślicie??

 

NIE zabiorą mu obywatelstwa, przynajmniej na razie.. Szkoda, że tak się postępuje z Polakami, przecież wina leży po stronie PZPN, a dokładniej po stronie Pana Listkiewicza, który po prostu nie chciał podolskiego w reprezentacji i tyle, to co się będzie prosił w niemczech dostał propozycję i odrazu grał w reprezentacji młodziezowej.. jednym słowem ten cały pomysł z odebraniem obywatelstwa jest durny. To może i Kubicy odebrać obywatelstwo, bo jeździ w BMW SAUBER a nie Ursusem czy fiatem 125p...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Najciekawszy będzie następny mecz naszej reprezentacji... A co do niedzieli.... Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
przecież pisałem, że nie! Mam przeliterować czy co ? :) Nawet nie wiem co sie z nim dzieje, wyleciał pewnie z reprezentacji..

to twoja odpowiedz

Idąc Twoim tokiem rozumowania, można powiedzieć, że Roggera też kupili. Ale to nie są kluby, że prezesi sobie kupują zawodników za pieniądze, tylko gra w REPREZENTACJI Polski. Zresztą mówiłeś o dobrym piłkarzu, a wyżej wymieniony takowym nie był. Zresztą on nie był rodzonym polakiem więc w czym tkwi twój problem ?

I co gdzie jest napisane że nie sprzedali


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Człowieku czytaj z zrozumieniem ! ! !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

@ml78 Mówiłem ogólnie o Polakach.Przeklinamy w miejscach publicznych sami sobie wyrabiamy opinie A inne narodowości się z nas smieją a jak jeszcze usłyszą o tych obywatelstwach to wysmieją Polski rząd.@ml78 jak chcesz to nie musisz czytać moich odpowiedzi to nie bedziesz się musiał denerwować.pozdrawiam


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Dzisiaj ładny meczyk :) Holandia wygrywa to dlatego ze przed euro za długo siedzieli w kofiszopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zajeb*** grają już 3-0 ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ciekawy mecz, van der sar potwierdził klasę ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No i to jest meczyk.. aż miło się oglądało...guldeny pewnie na haju dlatego biegali cały mecz bez zatrzymywania sie :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

mieli--dobrze powiedziane :)

Ale ten Powinni--muszą


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Oglądacie teraz mecz ? jaką chamską bramkę strzelili piłka zatrzymała się przed bramką.

 

Współczuje im grać w taką pogodę piłki przy nodze sie nie da prowadzić ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj