Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasz teść i Wasza teściowa

288 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 22:11

Wasz teść i Wasza teściowa Narzekam, ale nie na swoją, :P po prostu solidaryzuję się z ucieśnionymi kolegami. :lol: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasz teść i Wasza teściowa Dzisiaj, 15:31
  •  

#82 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:12

ha ha ha,ech te baby,tylko jedno w głowie,jaka z Ciebie teściowa wyrośnie :P ,nigdy nie argumentuj tak zięciowi czasem :lol:

A Tobie już to nie w głowie ? No żal :huh: Ja będę jak rottwelier :lol:

#83 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 25 listopad 2012 - 22:17

Wasz teść i Wasza teściowa Moja teściowa jest OK , jak trzeba to piwo zębem otworzy :) . Teściowie mieszkają " o godzinę drogi " , jak trzeba to są gotowi zawsze pomóc . Z tą pomocą to też jest ich mała wada , nie chcą żeby im pomagać ( lata mają , a zdrowie już nie te ). Mieszkanie pod jednym dachem zmienia relacje ( codzienność i jej proza ) , ale mogę taką sytuację sobie wyobrazić i nie spodziewałbym się problemu ). Myślę że przy pozytywnym nastawieniu można się dogadać , ale jak się trafi na kosmitów to nic nie pomoże .

#84 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 22:20

Wasz teść i Wasza teściowa nie nie spoko u mnie dalej to w głowie :) ,hmm wiesz Meg................nie wiedziałem że się tak troszczysz o mnie :lol: :P

Edytowany przez esgreg, 25 listopad 2012 - 22:22.

#85 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:27

Wasz teść i Wasza teściowa I jak samemu też się nie jest kosmitą ,to na pewno idzie wszystko przeżyć ...

nie nie spoko u mnie dalej to w głowie :) ,nie wiedziałem że się tak troszczysz o mnie :lol: :P

Martwię się ,bo tyle nienawiści u Ciebie do teściowej ,że aż podpada czy czasem ''czegoś '' nie brak :D Koniec na dziś ,przyszła teściowa idzie spać , Dobrej nocy Koleżanki i Koledzy :)

Edytowany przez Meg5, 25 listopad 2012 - 22:37.

#86 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:29

Wasz teść i Wasza teściowa no to sie zeszly tesciowa i ziec :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#87 Share g2osc

g2osc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 19:03

Wasz teść i Wasza teściowa Z teściami polepszyło się odkąd rodzice spakowali mi życie do 3 kartonów i wystawili za drzwi. Dotarło do nich, że zależy mi na ich córce:D (teraz już żonie). Teściowa jest lepsza od własnej matki a teść ma swój świat ale ujdzie, gdy mam wolne w pracy, dzwonie montujemy 4-ro paka i do piwnicy by teściowa nie widziała:D:D
Pozdrawiam

#88 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 19:30

Wasz teść i Wasza teściowa No proszę ,teściowa też człowiek ... :)

#89 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 19:37

Wasz teść i Wasza teściowa Znam przypadek ze tesciowie przed slubem trzymali ziecia bo czuli kase.

Trzymali az ziec wpadl i trza bylo sie zenic. Jedyna osoba ktora nie zgadzala sie na slub to byla matka chlopaka. To chlopak matke ochrzanil ze nic sie niezna.

Po slubie tesc wyrzucil ziecia z domu a zona tego chlopaka ani slowa nie powiedziala.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#90 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 21:51

Wasz teść i Wasza teściowa dzisiaj zasłyszany kawał:
Teściowa chce wypróbować zięciów jak ją kochają. Przy najstarszym zięciu wskakuje do studni, zięć za nią i ją ratuje. Na drugi dzień przed domem zięcia nowy Mercedes z dedykacją "W podziękowaniu za uratowanie życia-teściowa" Następnego dnia rzuca się do studni przy średnim zięciu, a on za nią i też ją ratuje. W następnym dniu przed domem zięcia nowy Polonez z dedykacją "Za uratowanie życia - teściowa" Przyszedł czas na próbę najmłodszego zięcia, więc też skok do studni, a on myśli -hmm najstarszy dostał Merca, średni Poldka to ja może dostane malucha albo rower a wali mnie to niech się topi. Następnego dnia przed domem najmłodszego zięcia stoi wypasiony Rolls-Royce z dedykacją na kartce "W podziękowaniu za uratowanie reszty życia - teść" :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 listopad 2012 - 23:02

No proszę ,teściowa też człowiek ... :)

Hmm..... wręcz nie do uwierzenia :P

#92 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 07:43

Wasz teść i Wasza teściowa Pewnie dlatego nie do uwierzenia dla Ciebie ,ponieważ w mało co wierzysz.... Spieszmy się kochać ludzi ,tak szybko odchodzą :mellow:

#93 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2012 - 10:09

Wasz teść i Wasza teściowa W dużo rzeczy wierze,moje serce jest pełne wiary i miłości :P , ale żeby kochać teściową....ŁLEEE........... :blink:

#94 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 11:20

Właśnie to widać i słychać jak pełno w Tobie miłości ... :P Oj coś mi się zadaje ,że nie jesteś ulubionym zięciem i dlatego pewnie taki jesteś anty ... No żal i smutek :( Ciężko być niekochanym , oj ciężko ... ;)

Edytowany przez Meg5, 29 listopad 2012 - 11:21.

#95 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2012 - 11:29

Wasz teść i Wasza teściowa Podobno nawiedziła nas wczoraj, ale wróciłem pózno i jakoś mineliśmy się :P , co do miłości to ja ją mam i to dużo,
według Twoich wskazówek to wczoraj musiałbym się jej rzucić na szyję, ciekawe co by sobie pomyślała babina :blink:
nie wiem czy jestem nie kochany nigdy nie słyszałem od niej "kocham Cię" :lol: a jestem jej jedynym zięciem, mam 4 szwagrów.

#96 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 11:40

Wasz teść i Wasza teściowa To czy się kogoś kocha ,to nie tylko słowa wyrażają ,ale czyny przede wszystkim . Ja nie mówię żebyś się rzucał teściowej na szyję ,ale żebyś w ogóle nie ''rzucał' mało pochlebnymi tekstami w jej stronę czy tam obok niej ... To jest osoba starasz od Ciebie ,mało tego matka Twojej ukochanej . Zastanów się ,czy więcej zyskasz ,dobrym słowem czy złością . Jak teściowa nic niewarta ,bo i takie się zdarzają ,to zło dobrem zwyciężaj :P

#97 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 11:43

Wasz teść i Wasza teściowa Tak ale są też sytuacje gdzie to właśnie teściowie mają piekło na ziemi ze swoimi zięciami i synowymi. Chodzi mi o to że to właśnie synowe i zięciowie dają popalić swoim bogu ducha winnym teściom.

Edytowany przez MTZ1, 29 listopad 2012 - 11:47.

#98 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2012 - 11:53

Wasz teść i Wasza teściowa Nie wiem co mam teraz zrobić Meg, łzy cisną mi się do oczu :wacko: , - nie nic z tych żeczy, w piśmie jest napisane "oko za oko",są także sytacje gdzie teściowie wypie....ją młodych bo nie tolerują że młodzi chcą życie układać po swojemu a nie po ich myśli,czasem młodzi muszą się wynieść z małym dzieckiem nie mając gdzie pójść, ale idą.

@MTZ1 masz rację, ja nie truję im życia i też chcę mieć swięty spokuj,nie cieszy mnie znęcanie się nad nimi i nigdy to nie miało miejsca,

#99 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 12:09

Wasz teść i Wasza teściowa Nikt tu nie mówi że trujesz ,ale po co te słowa wyżej .... Tak ,żeby się lepiej poczuć czy co ? Ok koniec ,nie wnikam . :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share fart23

fart23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 12:32

Wasz teść i Wasza teściowa Ja też mam teściową od 4 lat, ale jakoś nie mogę się przemóc aby mówić mamo do niej. Odką pojawiła się córka na świecie to do teściowej mówię babcia;-) ale tak ogólne teściową mam fajną, często stoi bardziej za mną niż za swoją córka czyli moją żoną