Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasz teść i Wasza teściowa

288 odpowiedzi na ten temat

#61 Share mirek767

mirek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 19:14

Wasz teść i Wasza teściowa Ja bym się "tam" nie żenił tylko "z tamtąd" wziął.
Kobieta nic nie miała przeciwko mnie po prostu taka ciekawska.
Kiedyś latem zajechałem w niedzielę wieczorem mieliśmy gdzieś na koncert jechać ale że jeszcze wcześnie było to se w kuchni siedliśmy i dziewczyna włosy suszyła a mi w między czasie kawę zrobiła ;) i akcja niesie mi ten kubek a w drugiej ręce suszarka i pech chciał że ten kubek upadł i się rozbił to teściowa z prędkością dźwięku zza drzwi wyskoczyła z tekstem "nic, nic się nie stało, to na szczęście" :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasz teść i Wasza teściowa Dzisiaj, 18:24
  •  

#62 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 20:39

Ja mam już tylko teściową, ale "stosunków" z nią nie mam :P

witam,
ja mam teściów od kilku lat ale podobnie jak MAT nigdy nie miałem z teściową stosunku - :P może bo jest teściu?????
teściowa to skarb i trzeba ją trzymać w zamknięciu - jak pisałem kiedyś tam......

Żarty o teściowych są śmieszne ,ale czasem zupełnie bezpodstawne ... :D

bezpodstawne? :huh: wszystkie z życia wzięte :P bo niby czemu nie ma kawałów o teściach itp?????? [laska Meg będzie nią kiedyś więc ich broni - instykt samozachowawczy - rozumiecie] :D
95% tych niby teściowych to dożarte baby i wścibskie ,chłopaki nie dajcie się zmylić - na początek gra pozorów, a potem jak się mieszka z żoną i teściową to zaczyna się jazda [chyba że się odizoluje od teściowej minimum 20 km.] :P
,
jest mądre powiedzenie - chcesz się dowiedzieć jak twoja pszczółka będzie wyglądać za 20parę lat? - to popatrz na teściową :lol:

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 20:46

Wasz teść i Wasza teściowa Chłopak wie co mówi, :P :lol: zaraz widać , że na pewno Masz teściową. :lol: :lol:

#64 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 20:52

Wasz teść i Wasza teściowa Nie ma kawałów o teściach ,bo nie kopie się leżącego :P Laska ? Ty uważaj żebyś nie miał jej na starość ,a resztę wypowiedzi pozostawię bez komentarza :rolleyes: Niema jak z własnego doświadczenia co ? :D A zresztą jak teściowa widzi ,z kim ma nieraz córka do czynienie ,to jej się załącza instynkt macierzyński i warczy :lol:

Edytowany przez Meg5, 25 listopad 2012 - 21:04.

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:07

Wasz teść i Wasza teściowa a no doświatczenie się ma, co do laski to daj boże żebym dożył tej starości to mogę mieć, będzie czym wnuki przeganiać :lol:
nie że nie kopie się leżącego, ale teście się nie udzielają i dlatego świat o nich milczy za to one nadrabiają za nich :P

jak któryś zczaji że teściowa podsłuch*je i ściemnia pod drzwiami z miotłą że niby zamiata to niech się nie pie...doli tylko zapyta - gdzie mamusia odlatuje?
wtedy na długo jej nie zobaczy na korytarzu. :D

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:18

Niema jak z własnego doświadczenia co ? :D

@Meg5, coś dużo tych doświadczonych zięciów :P nie sądzisz, że coś w tym jednak jest?

#67 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 21:20

Wasz teść i Wasza teściowa Wiesz co @esgreg ,wiem że to żarty ,choć może i nie ... :ph34r: Zapamiętaj jedną mądrość ,jaką miarką dajesz ,taką dostajesz ...Ty też będziesz teściem i pewnie starym zgredem :rolleyes: Jak widać szanujesz matkę swojej żony ,wiec nie dziw się ,że masz jak masz .... :D Twoja żona też ma taki szacunek do teściów jak Ty ? :huh:

#68 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 25 listopad 2012 - 21:28

Wasz teść i Wasza teściowa Teściowa to skarb który trzeba zakopać,tylko jak to zrobić żeby nie siedzieć?haha to tyle w temacie mojej teściowej.

#69 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 21:32

@Meg5, coś dużo tych doświadczonych zięciów :P nie sądzisz, że coś w tym jednak jest?

@Mat na pewno jakaś prawda w tym jest ,ale dajcie spokój ,bo często jest tak ,że rodzice zostają sami ,nie pracują i z powodu nadmiaru wolnego czasu nadmiernie interesują się życiem dzieci . Ja nie ma problemów z teściową ,ani mój mąż z teściami ,ja wiem że obie strony chcą dla nas jak najlepiej . Ale to moje życie ,jak widać Wy macie inaczej . Ja tu nie bronie teściowej w sensie kobiecej solidarności ,tylko nie będę ubliżać kobiecie ,która nic mi nie zawiniła . ;)

Edytowany przez Meg5, 25 listopad 2012 - 21:41.

#70 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:34

Wasz teść i Wasza teściowa ja teściową traktuje obojętnie nie jestem mściwy czy jakiś czepialski, jest to jest,choć nie ukrywam że lepsze mam samopoczucie jak jej niema,[ostatnio nas "nawiedziła" 6 miechów temu więc nie ma co narzekać] ;)
zgredem raczej nie będe bo charakter mam jak bym to określił zbyt wesoły :rolleyes: ,ja kiedyś będe może teściem ale Ty Meg będziesz "tylko" teściową - czyli zgóry na gorszej pozycji :lol:
moja przczółka na "swoją" teściową coś tam czasem mruczy ale nie wsłuch*je się co,bo jakoś nie mam czasu z nią o tym gadać :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 724 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 25 listopad 2012 - 21:35

Wasz teść i Wasza teściowa Teściów mam prawie od 10 lat . Pisanie w tym temacie to pewien problem , pisać poważnie , czy z "jajem" ? Trzecia droga ( 2w 1) wychodzi Kolegom średnio i jeszcze te "przczółki".

#72 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 21:38

Wasz teść i Wasza teściowa Wiesz co @esgreg ,Ty już teraz jesteś na przegranej pozycji ,a ja dopiero będę B) :lol:

Edytowany przez Meg5, 25 listopad 2012 - 21:39.

#73 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:43

Ja tu nie bronie teściowej w sensie kobiecej solidarności

A może jesteś już teściową i przeniknęłaś w nasze szeregi??????? ;)

#74 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 21:47

Wasz teść i Wasza teściowa Spokojnie ,do bycia teściową ,mam dużo czasu jeszcze . A na razie zapamiętaj sobie jedno ,kto ma biust ten rządzi :lol:

#75 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:48

Wy macie inaczej .

No ja na swoją teściową też narzekać nie mogę, bo było by to nie fer, ale różne rzeczy już się widziało. :P

#76 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 21:54

Teściów mam prawie od 10 lat . Pisanie w tym temacie to pewien problem , pisać poważnie , czy z "jajem" ? Trzecia droga ( 2w 1) wychodzi Kolegom średnio i jeszcze te "przczółki".

Pisac powaznie i z jajem, tak zeby mlodsi sie uczyli jak na swoja strone przerobic tesciow. Tylko narazie jest polewka z tesciowych.

Lo matko boska tez nia bede. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#77 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 21:55

Wiesz co @esgreg ,Ty już teraz jesteś na przegranej pozycji ,a ja dopiero będę B) :lol:

a dlaczego niby - jestem?????????

#78 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:01

Wasz teść i Wasza teściowa Nie odpowiem ,jak się nie domyślasz ,to trudno :lol: ps. zapytaj żony :lol:

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2012 - 22:06

Wasz teść i Wasza teściowa ha ha ha,ech te baby,tylko jedno w głowie,jaka z Ciebie teściowa wyrośnie :P ,nigdy nie argumentuj tak zięciowi czasem :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 22:06

No ja na swoją teściową też narzekać nie mogę, bo było by to nie fer, ale różne rzeczy już się widziało. :P

Narzekać nie mogę ,ale narzekałem . Teraz żałuj za grzechy :lol: