Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasz teść i Wasza teściowa

288 odpowiedzi na ten temat

#201 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 18:50

Wasz teść i Wasza teściowa A ja Wam tasciowie i tesciowe powiem tak.

Jak jeszcze zyjecie to nie przepisujcie domu na syna badz corcie. Bo sami na lodzi mozecie zostac.

Ja w te swieta sie przekonalam, jaka byla wojna byla o rodzinny dom, wojna byla o wszystka kto co zrobil w domu, o rachunki, o jedzenie.

Nawet po imieniu nie mowili tylko kolezanko np tesciowa do synowej KOLEZANKO NARAZIE MIESZKASZ POD MOIM DACHEM JAK NIE PASUJE TO DROGA WOLNA :D

No ale tak to jest jak w jednym domu jest 3rodziny i kazdy chce gospodarzyc po swojemu.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasz teść i Wasza teściowa Dzisiaj, 21:02
  •  

#202 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:05

Wasz teść i Wasza teściowa Basiu, mówiliśmy Ci żebyście nie dawali sobie ostro w palnik, to nie było by kłótni. :P

#203 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:18

Wasz teść i Wasza teściowa No :D Najpierw wszyscy sie rozjechali w gosci, dali w palnik lacznie ze mna :D potem sie wszyscy zjechali (do domu moich rodzicow) zeby doprawic i dalej w palnik dawali i zaczely sie wypominki potem awantura :D

Na koniec po pijaku zyczenia skladali i sie przepraszali
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#204 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:29

Wasz teść i Wasza teściowa To kiedy następną taką awanturkę rodzinną planujecie teraz? :P

#205 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:34

Wasz teść i Wasza teściowa Awantury narazie nie bedzie bo majàtki nie zostaly rozpisane, bo rodzice na starosc jeszcze spokojne chca mieszkac i zyc
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#206 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:40

Wasz teść i Wasza teściowa No jak? przecież dopiero co była, :lol: to tylko patrzeć następnej przy spotkaniu w gronie rodzinnym i dawaniu oczywiście w palnik. :P :lol:

#207 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:47

Wasz teść i Wasza teściowa Nastepnej nie bedzie.

moze w nastepne swieta bozego narodzenia :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#208 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 19:52

Wasz teść i Wasza teściowa Jakoś mnie nie przekonujesz, bez urazy ale widzę że jesteście dosyć nerwową rodzinką. :P

#209 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:00

Wasz teść i Wasza teściowa No mnie jak cos wkurzy to opierdziele, ale dla swietego spokoju ja ze swoimi rodzicami ani tesciami nie mieszkam.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#210 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:03

Częściowo mogę się zgodzić z Koleżanką, ale nie do końca, owszem rodzice oddali gospodarstwo, tylko jeżeli zapisali cały dom młodym, to dlaczego mają budować sobie drugi?
Wiadomo że to rodzice nie będą budować sobie drugiego skoro oddali dzieciom swój, tylko, bywa i tak że rodzice na zostawiają sobie pokoi że tylko myszy tam hulają, bo im to i tak nie potrzebne. Zazwyczaj tak jest tam, gdzie teściowa ma jeszcze córeczki, a to bo a nóż córcia jeśli panna nie będzie miała gdzie mieszkać, jeśli mężatka, a czasem mąż jej skórę przetrzepie i ucieknie od niego. I tak teściowa zapobiegliwa hoduje myszy i pająki a młodzi się gnieżdżą w jednym pokoju. A co do wtrącania się do młodych, to jest już poza wszelką krytyką, zwłaszcza robią to te, które za młodu też dostawały popalić od teściów -zapomniał wół jak cielęciem był. Inna sprawa jeżeli mały domek i faktycznie teściowie nie mają już co oddawać, no to faktycznie młodzi niech się trochę też postarają, a nie wszystko od razu na gotowo.

Edit:
Zapisali dom ,ale część mieszkań w domu na pewno sobie pozostawili do śmierci ,co jest zrozumiałe . Ja nie napisałam ,że mają obok dom budować ,tylko ewentualnie rozbudować ten co jest . Czemu się dziwisz ,że teściowa chce mieć swoje mieszkanie ? Są święta czy inne okoliczności i co ma się potem prosić młodych by jej gości ugościli ? Młodzi by chcieli wszystko na tacy. Niech się zastanowią czy ich rodzicom czy teściom ktoś dał darmo mieszkanie ,czy często bywa tak ,że musieli też sobie je zrobić ? To teściowie często robią łaskę, że udostępniają swoją kuchnię itp. ,ale niech faktycznie to nie trwa za długo ,bo to chory układ .
Ja mieszkam w domu rodzinnym , zaraz po ślubie mieszkaliśmy z mężem w jednym pokoju (moim pokoju panieńskim ) i mieliśmy wspólna kuchnie z rodzicami ,ale od razu była myśl ,że robimy poddasze by mieć swój kąt . Nawet przez myśli mi nie przeszło ,by rodziców ,czy babcię wyganiać ze swych mieszkań . Więcej poszanowania do cudzej własności .To jest ich własność na którą pracowali i nawet niech się pająki snują i kurz sypie ,ale to jest ich .Tyle ode mnie .

Edytowany przez Meg5, 06 styczeń 2014 - 20:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:18

Wasz teść i Wasza teściowa I to @Megi rozumiem. Mieszkac i sie oddzielic zeby jakos na swoim byc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#212 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:27

Wasz teść i Wasza teściowa Hahaha, no nie myślcie sobie że znów niektóre teściowe tak łatwo "wypuszczą" synową z pod swoich "skrzydełek", Wam się łatwo mówi jak mieszkacie koło mamy, albo samodzielnie. :P

#213 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:40

Wasz teść i Wasza teściowa To zalezy jaka synowa albo zieciu.

Moim zdaniem nalezy wspolny jezyk znalezc jak sie mieszka razem.

Ale tu moze byc problem. Bo synowa chce z tesciowa wspolny jezyk znalezc, a synowej maz woli mamuni kuchnie i rady niz swojej zony.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#214 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:42

Wasz teść i Wasza teściowa Nie rozumiem Mat ... Jak mama czy teściowa przyszłaby mi w ''garnku pomieszać '' ,to bym się jej spytała czy chce kawę ? Większość z Was widzi tylko złośliwość u teściów czy rodziców ,ale niech się zastanowią co niektórzy czy sami są niewinni nic ,a nic . Często z ust młodych ludzi słyszałam ,że rodzice są zacofani i mało wiedzą ,a tylko oni wiedzą najlepiej .

Edytowany przez Meg5, 07 styczeń 2014 - 12:20.

#215 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:50

Wasz teść i Wasza teściowa Meg owszem wszystko ładnie pięknie i nawet się z Tobą zgodzę, tylko załóżmy inną sytuację - mieszkasz z teściową, teściowa ziółko z pod ciemnej gwiazdy, a do tego Twój małżonek wierzy mamusi a nie Tobie i co wtedy? :P bo znam takie przypadki.

#216 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:58

Wasz teść i Wasza teściowa Tez znam taki przypadek

Maz i zona i mieszkali u rodzicow zony. Zona nie sluchala swojego meza tylko swoja mamunie i zwiazek sie rozpadl nawet dzieci nie pomogly
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#217 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:02

Meg owszem wszystko ładnie pięknie i nawet się z Tobą zgodzę, tylko załóżmy inną sytuację - mieszkasz z teściową, teściowa ziółko z pod ciemnej gwiazdy, a do tego Twój małżonek wierzy mamusi a nie Tobie i co wtedy? :P bo znam takie przypadki.

Jeżeli teściowa by nie miała racji ,a mąż by jeszcze trzymała jej stronę ,to nic tam po mnie ,niech się dogadują nawet bez sów .

#218 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:05

Wasz teść i Wasza teściowa Kobiety już z natury są kłótliwe i jeszcze córka z matką się zazwyczaj dogadają, bądź to ze strachu przed matką, bądź z szacunku dla niej, ale już synowa z teściową to jest zupełnie inna bajka.

#219 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:16

Wasz teść i Wasza teściowa A ja Ci powiem Mat że są ludzie i ludzie i tu nie ma reguły . Najgorszy ptak co swoje gniazdo kala . I to odnosi się do dzieci jak i rodziców czy teściów .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:31

Wasz teść i Wasza teściowa Zawsze tego typu niesnaski nie prowadzą do niczego dobrego, oby w Nowym Roku było ich najmniej, tego życzmy i synowym i teściowym. :P