banan575

Wasz teść i Wasza teściowa

Polecane posty

banan575    104

Zalozylam ten temat i mam nadzieje ze starsze dziewoszki i faceci sie tez wypowiedza

 

Jakie sa Wasze stosunki z tesciami??

 

Jak zescie sobie ich przerobili na swoja strone??? Czy dalo sie przerobic czy nie???

 

Ja z tesciowa jestem jak jedna reka, zawsze odkod Ja poznalam to zawsze Jej pomagam, jak ona gotuje to pomagam albo myje gary jak ja gotuje to Ona sie nie wtraca.

 

Mamy wspolny jezyk. Razem obgadujemy innych (powoli sie ucze na stare lata innym d*pe obrabiac).

 

Z tesciem jest tak sobie, tesciowi bardziej przypadla do gustu synowa miastowa, ja jestem na drugim planie.

 

Znowos moj ze swoim tesciem (moim ojcem) to zawsze jak sie zejda to zawsze we dwoch cos naprawiaja, jak ide zajrzec co robia to zawsze slysze huk szkla. Tam gdzie robili to nagle ich nie ma a tylko po Nich butelki zostaja.

 

Panow bym prosila o rozwage w tym co piszecie bo to co napiszecie moze byc uzyte przeciwko Wam w celach humorystycznych.

 

Wiec jakie sa Wasze relacje z tesciami???

 

Mam nadzieje ze starsi sie wypowiedza a mlodsi wezma przyklady i przerobia tesciow na swoja strone.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja swoich krótko trzymam :D -raz jeden coś tam teściowa bąknęła no to w ciągu dwóch minut doprowadziłem ją do pionu :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jakie sa Wasze stosunki z tesciami??

Ja mam już tylko teściową, ale "stosunków" z nią nie mam. :P :lol:

A tak poważnie, to bardzo dobre, bo mieszka daleko, oj dalieko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Ja swoich krótko trzymam :D -raz jeden coś tam teściowa bąknęła no to w ciągu dwóch minut doprowadziłem ją do pionu :P .

 

Ciekawe czy taki pewniak jestes przy teściowej :D

Mnie jeszcze nie spotkała taka "przyjemnośc" miec tesciów ale ciezko mi to sobie wyobraźic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Musisz wierzyć mi na słowo-jestem.Teściowa jest zresztą raptem 10 czy 11 lat starsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No @jaro to "stosunki" powinieneś mieć z teściową bardzo dobre. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Tez tak mysle. Jak sie @jaro zenil to mial cudnà malzonke :D i boska tesciowa :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

ja się teściów jeszcze nie dorobiłem ale krąży taka plotka, że z teściową to nie problem gorzej z teściem :D

a kiedy jest dobry zięć? kiedy córkę raz a teściową pięć:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No coż-podsumowując to co powyżej-mylić się jest rzeczą ludzką :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Idzie facet podrapany cały na twarzy z walizkami w ręku i spotyka go kolega,

co ci się stało - pyta kolega, no zobacz co mi zrobiła teściowa, no kochany ja jak bym miał

taką teściową, to bym ją chyba porąbał na kawałki i wrzucił do rzeki,

a ty myślisz, że co ja niosę w tych walizkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

hehe:D

Zięć widzi wyjeżdżającą gdzieś teściową rowerem i się pyta: A mamusia to gdzie jedzie?

odpowiada: na cmentarz.

A rower to kto przyprowadzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to nikt więcej nie ma teściów? same panny i kawalerowie na tym forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@Mat zapomnialam napisac ze temat dla doroslych. :D

 

Moja tesciowa z racji ze w domu miala tylko synow to ma teraz 3synowe ale tylko mnie traktuje jak wlasna corke. :D

 

No sa tez inne dziewoszki @Ania, @Meg @Smieszka

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
na to wygląda :D

To już najwyższy czas mieć teściową, :P można do niej zadzwonić :lol: Zięciu, ty już chyba z pół roku nie dzwoniłeś do mnie - no widzi mamusia jak ten czas szybko leci. :lol:

 

ale tylko mnie traktuje jak wlasna corke. :D

No powiem Ci , że moja teściowa też zapewnia mnie, że jestem jej najlepszym zięciem :P no może i z bojaźni przed walizkami, tego tak dokładnie nie wiem. :lol: :lol:

 

@Mat zapomnialam napisac ze temat dla doroslych. :D

Oj teściów, to można już mieć przed osiągnięciem pełnoletności, zwłaszcza jak taka młoda Maja fruwa tu i tam i mówi że każdemu Guciowi miodu dam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Jakiś facet biegnie za jakąś babą i wali ją dechą po głowie. Policjant który to widzi mówi do niego:

- Co ty człowieku wyprawiasz?!

- To moja teściowa!

- No to kantem ją, kantem!


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleżanko Banan ,jak już pytasz to odpowiem . Owszem z racji tej ,iż posiadam męża ,to i teściową też mam ,teść niestety już nie żyje . Moje relacje z teściową są poprawne( nie mieszkamy razem ,a to już połowa sukcesu ) , i nie mogę się do niczego przyczepić :P Jej słowa do mnie i męża ''róbcie tak ,aby wam dobrze było '' no i robimy :D Żarty o teściowych są śmieszne ,ale czasem zupełnie bezpodstawne ... :D Pamiętajmy, że teściowie to mimo wszystko rodzice naszej drugiej połowy i szacunek się należy ,choćby za to, że wychowali nam męża/żonę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coś cienko, forum liczy tyle tysięcy użytkowników, a tylko cztery teściowe? :P no podrywacze, przyznawać się kto jeszcze ma teściową albo teścia. :P nawet jeśli teściowa jest "potworem". :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Może mają takie teściowe że nawet odezwać się boją ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

A jak ktoś siedzi na tak zwaną kocią łapę to też instytucja teściowej istnieje? A tak na serio to moi są w porządku złego słowa nie powiem. Ale znam takich teściów mojego sąsiada że bez kija nie podchodź. A ze syn trzyma stronę żony to oboje mają przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A teścia jak ustawiasz? :D

 

 

Nie zdziwiłbym się gdyby kopnął w laskę garbatego utykającego sie teścia :D bo jak może ustawić teścia człowiek zgryźliwy dla wszystkich :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ponad 45tys zarejestrowanych na tym forum a tylko 5osob ma tesciow. :D

 

@Jaro Ty jestes taki rodzynek na tym forum bo masz 2 mlode kobiety. :D

 

Tak mnie ciekawi jedna sprawa.

 

Do Tej mlodszej mowisz kochanie albo po imieniu, a jak do starszej mowisz??? mamusiu :lol: czy tez po imieniu??? :D

czy tez po imieniu!???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj