Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brona talerzowa Kwas

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konio33

konio33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 17:35

Brona talerzowa Kwas Brona talerzowa firmy Kwas w kształcie X 3,05m. Czy warto kupic?

Edytowany przez konio33, 22 listopad 2012 - 19:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brona talerzowa Kwas Dzisiaj, 18:17
  •  

#2 Share MrKOTpl

MrKOTpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 20:19

Brona talerzowa Kwas Nie

#3 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 22 listopad 2012 - 20:37

Brona talerzowa Kwas Maszyny tej klasy to totalna lipa,nie są drogie i są słabo wykonane.Osobiście posiadam taką z Agromexu pracuje na 30 ha,dociążona o jakieś 300kg dodatkowo.Jak sucho to szkoda sie w pole wypuszczać,jak wjedziesz zaraz po ulewie to efekt w miarę przyzwoity ale bez 4x4 i 100km to nie ma po co jechać po ulewie i w rzadnym wypadku nie pojdzie 2 razy po tym smym bo zakleji ją na max.Po 5 latach urzytkowana połowa talerzy to jajca,kilka kompletów szpilek zerwane,w końcu sekcje na stałe do ramy zaspawane,belka nośna poszła w pierwszym roku.Jak chcesz szkrabać po wierzchu to trochę posłuży jak będziesz chciał zrobić roborę jak trzeba w jednym przejeździe to w krótkim czasie będziesz zbierał części po polu.Mój Agromex ma do czynenia z U 1224 a wrarzenia z urzytkowania podobnej talerzówki mam takie jak opisałem.Pozdro.

#4 Share konio33

konio33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 08:03

Brona talerzowa Kwas

Maszyny tej klasy to totalna lipa,nie są drogie i są słabo wykonane.Osobiście posiadam taką z Agromexu pracuje na 30 ha,dociążona o jakieś 300kg dodatkowo.Jak sucho to szkoda sie w pole wypuszczać,jak wjedziesz zaraz po ulewie to efekt w miarę przyzwoity ale bez 4x4 i 100km to nie ma po co jechać po ulewie i w rzadnym wypadku nie pojdzie 2 razy po tym smym bo zakleji ją na max.Po 5 latach urzytkowana połowa talerzy to jajca,kilka kompletów szpilek zerwane,w końcu sekcje na stałe do ramy zaspawane,belka nośna poszła w pierwszym roku.Jak chcesz szkrabać po wierzchu to trochę posłuży jak będziesz chciał zrobić roborę jak trzeba w jednym przejeździe to w krótkim czasie będziesz zbierał części po polu.Mój Agromex ma do czynenia z U 1224 a wrarzenia z urzytkowania podobnej talerzówki mam takie jak opisałem.Pozdro.

Tomek 15h ursusem 1224 jakimi biegami pracujesz z tą talerzówką bo ja zetorkiem 12145 chcę taką ciągać a to są praktycznie takiesame ciągniki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 23 listopad 2012 - 08:46

Brona talerzowa Kwas Prawie zawsze 2 II,sporadycznie w uprawie przedsiewnej 3 II.Radzę Ci kupić talerzówkę z talerzami 660 i lepiej poszukaj czegoś masywniejszego niż ten"kwas".

#6 Share konio33

konio33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 12:47

Brona talerzowa Kwas Skoro tak mówisz to wstrzymam się z zakupem i dolożę z doplat i kupię ciąganą dzięki za poradę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 23 listopad 2012 - 13:19

Brona talerzowa Kwas zastanów się nad agregatem talerzowym mi się dobrze tym pracuje ,mam takie samo zdanie do talerzy jak Tomek15h,czym większe tym lepiej