Skocz do zawartości

Zdjęcie

Walce do prasy welger rp200

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gortad

gortad

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 10:18

Walce do prasy welger rp200 Mam takie pytanie czy do prasy rp200 pasuja walce od jakiejs innej prasy bo potrzebuje
kilka walców a za oryginalne to po 1000 zl chcą uzywane . Słyszalem ze podobne sa u metalfachów ale nie jestem pewny . Czy ma ktos doswiadczenie w tym temacie .
PRIMUS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Walce do prasy welger rp200 Dzisiaj, 19:35
  •  

#2 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 13:07

Walce do prasy welger rp200 A nie lepiej wymienić u jakiegoś miejscowego tokarza ?? Jeśli wmiare coś umie to uskrobie ci te walce.

#3 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 22 listopad 2012 - 16:38

Walce do prasy welger rp200 Do Rp 12 pasują walce od metal-facha więc do Rp200 też mogą pasować, jest jednak jedno ale. Otóż welgery mają ryby tryby osadzone na mimośrodach a w metalfachu tryby są na klinie. Więc jakby nie patrzeć tak czy tak będziesz musiał odwiedzić tokarza aby przetoczył ci tryb na klin bo nawet przy starym wałku już raczej zrobi ci na klinie bo na tokarni będzie mu łatwiej wytoczyć (ja w swojej welgerce tak 3 wałki miałem zrobione bo no mimośrodzie tryby obróciło) albo kupić wałek razem z trybem a koszt samego wałka to 630zł. Także nie wiem co ci się z tym wałkiem zrobiło ale lepiej napraw stary.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share gortad

gortad

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 17:31

Walce do prasy welger rp200 u mnie popekala blacha na walcach jest pospawana ale nie wiem na jakadlugo to wystarczy , aha a walce od metalfacha sa o 3 cm za krotkie .
PRIMUS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share przecinak82

przecinak82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 12:44

Walce do prasy welger rp200 witam Panowie może ktoś z was ma do sprzedania uszkodzony walec do welger rp 200 chętnie odkupię. tel kontaktowy 501039198