Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrola

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 20 listopad 2012 - 18:33

Kontrola Mam takie pytanko.
Mianowicie prowadzę gospodarstwo rolne, dom w którym zamieszkuje jest własnością rodziców i znajduje się na odrębnej działce której oni są właścicielami. Teraz nasuwa się pytanie czy agencja może zażądać ode mnie kwitów na wywoź nieczystości i śmieci?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontrola Dzisiaj, 15:25
  •  

#2 Share ursusc-360x2

ursusc-360x2

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo to moja pasja!!!

Napisany 20 listopad 2012 - 20:08

Kontrola O przyłącze sie czy żeby przepisać gospodarstwo musze mieć szkołe rolniczą?

#3 Share michalmf

michalmf

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:58

Kontrola tak musisz mieć szkołę rolniczą

#4 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 09:39

Kontrola Narazie jest w tym kraju demokracja. Każdy obywatel może rozpożądzać swoim mieniem jak chce i przekazywac je komu chce. Wykształcenie rolnicze lub 3 letni staż potrzebny bedzie gdy np zechcesz skorzystać z prow jeśli taki będzie. Do młodego rolnika było potrzebne wykształcenie. Ale w tej kwestji każdy program ma inne wymagania. Więc trzeba poczekać aż je ogłoszą.
Co do ścieków jeśli dom nie jest siedzibą gospodarstwa i nie figuruje w papierach agencji. Nie musisz okazywać kwitów. Agencje interesuja tylko działki zgłoszone do niej. Kwitów zarządac może gmina lub urząd miasta w której dom się znajduje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ursusc-360x2

ursusc-360x2

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 28 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo to moja pasja!!!

Napisany 21 listopad 2012 - 18:41

Kontrola Bo kolega mi mówił że w telewizji mówli że aby przepisać gospodarstwo to musi mieć odbiorca szkołe rolniczą a mi to od samego początku nie pasowało no bo po co wykształcenie przy przepisywaniu?

#6 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 18:33

Kontrola

Mam takie pytanko.
Mianowicie prowadzę gospodarstwo rolne, dom w którym zamieszkuje jest własnością rodziców i znajduje się na odrębnej działce której oni są właścicielami. Teraz nasuwa się pytanie czy agencja może zażądać ode mnie kwitów na wywoź nieczystości i śmieci?

Jeżeli dom stoi blisko domu rodziców, to możesz powiedzieć, że jest wspólne szambo i kosze (zakładając, że rodzice mają papiery) . A jak daleko to pewnie będziesz musiał mieć na siebie (chociaż pewny nie jestem). Odnośnie szamba to spisz z sąsiadem( który ma beczkowóz umowę), że ci wywozi nieczystości i po problemie. Raczej nie będą tego sprawdzali ;) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 19:14

Kontrola Umowa z sąsiadem nic nie da, musi być z firmą specjalistyczną.