Skocz do zawartości

Zdjęcie

7745 Brak mocy

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krystian7745

Krystian7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 15:59

7745 Brak mocy Witam mam problem z swoim zetorem 7745...Problem polega na tym że nie ma mocy...Miałem kiedys 7045 i na 2 biegu potrafił się zakopac z pługiem a 7745 na 1 można go zadusić silnik ma zdrowy ale co moze byc tego przyczyna czekam na wskazówki ;)
Następnym razem w tytule napisz czego dotyczy Twój temat bo ja nie mam zamiaru ciągle edytować tytuły tematów bo większość użytkowników zatytułuje "Zetor- problem", "Pomocy", "Zetor 7745"

Edytowany przez danielhaker, 22 listopad 2012 - 15:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
7745 Brak mocy Dzisiaj, 02:14
  •  

#2 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 359 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 16:40

7745 Brak mocy na jaki kolor dymi? a jak z filtrem paliwowym? zaglądałeś?

#3 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 17:06

7745 Brak mocy Zajzyj do filtra powietrza
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#4 Share Rolnik205

Rolnik205

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika

Napisany 20 listopad 2012 - 17:08

7745 Brak mocy Może pompa wtryskowa?

#5 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 17:09

7745 Brak mocy Dokładnie tak jak mowią koledzy powyżej bo to podstawa a jak to nie pomoże to sprawdz moiże jeszcze pompę - mój kumpel miał podobny problem i dali pompe do pompiarza i sie okazało że pompa miała ustawiona za małą dawkę - ciagnik był słaby ale bardzo ekonomiczny jak na zetora

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 20 listopad 2012 - 17:15

7745 Brak mocy Filtry jak mówią koledzy wyżej to po raz, po dwa układ wtryskowy, po trzy zapłon możesz mieć źle ustawiony co wpłynie również na brak moocy, po cztery lipne paliwo co spowoduje takowy obrót sprawy, a po pięć-silnik oleju rozumiem że nie bierze? Jak z ciśnieniem na wale?
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 17:21

7745 Brak mocy Mam 5340 od nowego i też go na jedynce nie zakopiesz tylko zadusisz...

#8 Share Krystian7745

Krystian7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:39

7745 Brak mocy Cezary-raczej nie dymi,filtry nowe,nie zagladałem ale wiem ze ma zdrowy po dźwięku;)
Jan- do filtra zaglądałem i wyczyszczony i nadal nie ma mocy
Rolnik,jedrus-jest to najprawdopodobniejsza przyczyna
Yahooo- tez mozliwe że zapłon,paliwo dobre z orlenu oleju nie bierze
leonardo- to chyba trafiłeś na zły egzemplarz

:)Dzięki wszystkim za pomoc :)

#9 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 21:51

7745 Brak mocy może moc ma, tylko zbyt duża przyczepność, opór ?

#10 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 listopad 2012 - 22:02

7745 Brak mocy a nikt nie wspomniał o jednym małym szczególe... od razu pół ciągnika rozbierac... ;) ja kiedyś też miałem problem z mocą... a okazało się głupia błachostka... w śrubie siedział brud.. ciągnik się nie zapowietrzał... ale pod obciążeniem nie miał siły...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 20 listopad 2012 - 22:13

7745 Brak mocy Gdyby coś z układem było nie tak, z czasem by sie zapowietrzył, to też przerabiałem, po przepompowaniu moc miał a za jakiś czas ją tracił, zaczynał schodzić z obrotów i zdychał a autor postu raczej o tym nie pisał
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#12 Share Krystian7745

Krystian7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 08:21

7745 Brak mocy kurna zapomniałem o tym było tak z miesiac temu przy talerzowaniu jechałes a on zaczął parkotac i zgasł jak sie przepompowało to szedł dalej

LamboEVO- raczej nie jest aż tak dociążony(masa ciagnika+tur+pług)wiec powinien iść

Finn - jakiej śrubie??

Nie cytuj ostatniego posta !!!!

Edytowany przez MAT912, 21 listopad 2012 - 20:22.

#13 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 17:33

7745 Brak mocy Spuść paliwo ze zbiornika i przeczyść cały układ paliwowy, przewód po przewodzie. Kran może sporo zatrzymywać paliwa, przewód od pompy odkręć i zobacz co tam sie dzieje, czasami tam paproch może podejść

#14 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 19:01

7745 Brak mocy w 90% przypadkach w tej pierwszej śrubie co idzie przewód do zbiornika... co masz tą rurkę metalową, a na nią nachodzi przewód gumowy ze zbiornika...
lub jeszcze jest możliwość przytykania się rurki w zbiorniku, ale to wtedy pompka ręczna nie bedzie ciągnąć... wtedy trzeba dmuchnąć do zbiornika...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#15 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 21 listopad 2012 - 19:44

7745 Brak mocy sprawdz tez uszczelke w odstojniku

#16 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 20:12

7745 Brak mocy Po pierwsze to bym sprawdził odstojnik, bo spotykam się że filtry ludzie zmieniają, a tam nikt nie zagląda, a czasem jest po co.
Chyba że szklanka odstojnika jest przezroczysta i wszystko widać.

#17 Share Krystian7745

Krystian7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 11:10

7745 Brak mocy mam odstojnik ale taki inny i wymieniany nowy był

#18 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 18:53

7745 Brak mocy nie pamiętam , już , ale w instrukcji pisze, że odstojnik trzeba czyścić co X mtg. A do obowiązku OC nalezy kontrola stanu odstojnika... czyli wymień odstojnik na szkalny, abyś widział co się w nim dzieje... bo czasami widać w odstojniku bąbelki a to jest już objaw nieszczelności układu w zetorze...

#19 Share kazikow

kazikow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 19:37

7745 Brak mocy U mnie jest tak jak odstojnik jest czysty to widac bąbelki jak silnik pracuje, natomiast jak jest syf w odstojniku to podczas pracy silnika nie ma bąbelków.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Krystian7745

Krystian7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 23 listopad 2012 - 09:10

7745 Brak mocy Finn- wymieniany odstojnik miesiąc temu i nowe filtry paliwowe, ale wczoraj wujek mówił że ten odstojnik moze przytrzymywać paliwo i za mało dostaje dawkę do silnika co o tym myślicie?