Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.
Zdjęcie

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 12:26

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Przecież jest różnica gdy sprzęt jest nowy. Jeśli kierowca wpadnie na stary niechybnie dostanie jakiegoś zakażenia od rdzy, która wniknie w jego rany. Nowy to co innego. Piekna lśniąca farba i wrazie czego pogrążona w żalu rodzina miała by z czego ściagać odszkodowanie z powództwa cywilnego.
Żarty żartami, ale policja ściga i tych na starym sprzęcie i tych na nowym. Z przypadkami o rozrzutnikach o których pisałem wyzej. Wiem, że w jednym znich jedna osoba zgineła, w innym ojca znajomy dachował i poważnie uszkodził auto. Niedawno w gazecie czytałem jak osobowy mercedes uderzył w ciągnik z przyczepą i kierowca osobówki zginoł. Wystqarczyło chociaż ten przedni pług odwrócić. Doprawdy nie rozumiem po co temat wogóle założono.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Dzisiaj, 05:46
  •  

#42 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 18:39

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Wielkiego sprzętu nie mam ale w pole mam po drodze powiatowej
dla bezpieczeństwa siebie i innych zwykłe 3 polowe brony zmieniłem na składane

#43 Share dexterv

dexterv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 19:48

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Koniec jazdy z pługami Overum teraz tylko 6 pottinger na tył axiona 850 i rura polnymi drogami bo innego wyjścia nie widzę patrole są za często żeby ryzykować...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share kris14

kris14

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 20:33

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Chyba że pilota z przodu i z tyłu puścisz ;)

#45 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9491 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 20:49

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Po co pilota?? Kup lawetę samochodowo i ten przedni na niej sobie zawieziesz.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1502 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 listopad 2012 - 19:43

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika tez mi się tak zdaje , że pilot z przodu i dobrze oznakowany pług z tyłu załatwił by sprawę... i tablice z napisem "oversize" ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#47 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 20:13

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Iscie amerykanskie rozwiazanie "oversize" :D

#48 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 20:34

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika Chyba się kolega discovery naoglądał :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1502 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 listopad 2012 - 21:32

mandat za jazdę z pługami z przodu i tyłu ciągnika nie tylko Discovery... ;) ale, a YT jest sporo filmików... i tam widać bardzo wyraźnie jak sobie radzą z oznakowaniem nad wymiarowych maszyn i pojazdów... a dodam, że drogi mają szersze i lepsze od nas.... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)