Skocz do zawartości

Zdjęcie

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 23:19

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego Witam mam fergusona 565 silnik a4.236. Otóż co jakiś czas muszę dolewać płynu hydraulicznego do zbiorniczka przy pompie bo zaczyna mi ciężko chodzić wspomaganie, a po dolaniu jest dobrze, można palcem kręcić. Gdzie ten płyn się podziewa, bo nie widać przecieków?. Czy może trafiać do silnika? Jaki oje polecacie do wspomagania? dzięki za odp i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego Dzisiaj, 19:56
  •  

#2 Share rjurczyk

rjurczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 12:57

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego pompa jest na rozrządzie także może iść do silnika przez uszczelniacz w pompie...

#3 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 23:58

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego A można pompę wyjąć bez zdejmowania pokrywy rozrządu?. A może gdzieś siłownik puszcza tylko nie widać na postoju tylko w jeździe?

#4 Share karol2306

karol2306

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 20:37

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego Tak można. Zamocowana jest na 2 lub 3 śrubach:) konieczne będzie odłączenie przewodów zasilania i powrotu pompy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 21 listopad 2012 - 20:57

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego Oleju w silniku nie przybywa, nie jest spieniony?

#6 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 24 listopad 2012 - 22:37

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego

Oleju w silniku nie przybywa, nie jest spieniony?

Nie wiem dokładnie bo trochę pokapuje mi olej z pompki paliwowej ale jak już to bardziej przybywa. Raczej musi iść w silnik bo patrzyłem na siłownik i przewody to są suche.

Tak można. Zamocowana jest na 2 lub 3 śrubach:) konieczne będzie odłączenie przewodów zasilania i powrotu pompy:)

Dzięki też o tym myślałem ale chciałem wiedzieć czy nie ma tam jakiś niespodzianek.

To jest jakiś nietypowy uszczelniacz czy mogę kupić go w sklepie traktorowym bo nie mam żadnego katalogu do niego

Dzięki za odp i pozdrawiam

Edytowany przez forek, 24 listopad 2012 - 22:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 grudzień 2012 - 10:40

wspomaganie - ubywa płynu hydraulicznego kolego @forek twój MF ma odpowiednika polskiego pod tytułem Ursus 4512 lub 4x4 4514. Śmiało zabieraj się za naprawę - w tych czasach każdą części do swojego perkinsa dostaniesz. Jak bedziesz miał probem to Ci pomogę:)